wmaraci reklam

Türk Pump Grubumuz Açıldı

14 Mesajlar 2.430 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

onurgs59 onurgs59 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar
Pump grubumuz açılmıştır arkadaşlar. Belli bir limite kadar pump yapılmayacak kişi sayısı yeterli düzeye ulaştığında pumplarımız başlayacaktır.

Link : https://t.me/turkishpumpcoin

wmaraci
reklam

Disco Disco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)
Pumpluyorsunuz falan baştakiler alıyor satıyor hemen. Sonra baştakiler satmayın yazıyor zarar ediyoruz

• Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Amacımız zaten o grupların aksine herkese kazandırabilmek. O yüzden çok düzgün kurallar belirlemeyi planlıyoruz. Diğer gruplar gibi alın işte satmayın diyerek yükseltmek yerine herkesin kazanç sağlayabileceği şekilde alım satım yapmayı planlıyoruz.

Prof12 Prof12 Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 5 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Takipteyim.
onurgs59

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

melkaya melkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 16 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Benim iltikadımca; dumplamak dolandiriciliktir, etik degildir, sadece pump yapabilmek akabinde zor gorunsede, bilincli bireysel hareketin gerceklesmesine bagli olarak grup icinde otorite saglanabilir, herkes panik satisi yapmak yerine bir sure tutabilmeyi goze alabilse dump zaten olmayacak, panikle buy order veren bir grup üyesi %1000 artis sonrasi panikleyip anında topyekün satmak yerine; parca parca kademeli olarak satarsa dump olmayacak ve fiyat bir sure "stall" kalacaktir. Mevcutta bu sekilde calisan aynı vizyonda yabanci bir grubun uyesi olarak bunu gayet etik buluyorum, bunu yapabildigimiz surece prosedur gayri ahlaki bir durum teskil etmeyecektir.
onurgs59 Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

fyzyc fyzyc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Raporlama Uzmanı
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 39 / 90
  • Ticaret 20, (%100)

onurgs59 adlı üyeden alıntı

Amacımız zaten o grupların aksine herkese kazandırabilmek. O yüzden çok düzgün kurallar belirlemeyi planlıyoruz. Diğer gruplar gibi alın işte satmayın diyerek yükseltmek yerine herkesin kazanç sağlayabileceği şekilde alım satım yapmayı planlıyoruz.

Nasıl olacak o iş? Herkes kazanacak falan?

Pump grubu sinyal verir herkes aynı anda almaya başlar saniyeler içinde fiyat yükselir, yüksek fiyatı gören satar, satış domino taşı gibi devam eder fiyat eski noktadan daha düşük bir noktaya iner, tabi bu iş saniyeler içerisinde olduğu için grup yöneticisi çok çok önceden almıştır satış emrini de koymuştur.

Herkese kazandırmak diye bişey yok, birileri kaybedecek ki birileri kazansın sonuçta para havadan gelmiyo? Tecrübeliler zaten bulaşmaz da yenilerin canını yakmayın kardeşim, çocuk oyuncağı değil bu, milletin rızkını umudunu çalmayın.!!!
LiDYASIZ

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

melkaya adlı üyeden alıntı

Benim iltikadımca; dumplamak dolandiriciliktir, etik degildir, sadece pump yapabilmek akabinde zor gorunsede, bilincli bireysel hareketin gerceklesmesine bagli olarak grup icinde otorite saglanabilir, herkes panik satisi yapmak yerine bir sure tutabilmeyi goze alabilse dump zaten olmayacak, panikle buy order veren bir grup üyesi %1000 artis sonrasi panikleyip anında topyekün satmak yerine; parca parca kademeli olarak satarsa dump olmayacak ve fiyat bir sure "stall" kalacaktir. Mevcutta bu sekilde calisan aynı vizyonda yabanci bir grubun uyesi olarak bunu gayet etik buluyorum, bunu yapabildigimiz surece prosedur gayri ahlaki bir durum teskil etmeyecektir.

Güzel açıklamışsınız teşekkür ediyorum. Amacımız bunu sağlayabilmek zaten. Bu şekilde panikle yapılan satış sonrası anlık düşmeler olmayacak ve herkes kademeli olarak çok yüksek olmasa bile kâr edecektir.

fyzyc Görüşünüze saygım var herkes aynı fikirde olmayabilir, ki olmamalı da zaten.
Ancak yorumunuz fazla kaba ve ağır fikrimce. Zaten sizin bahsettiğiniz olayı kırmak için bu grubu kurduk. Yabancı tür gruplar var, hem de çok yüksek sayılı. Adminler alıyor sonra o binlerce insan basıyor saniyelik gerçekleşiyor olay ve kişi sayısı çok yüksek olduğu için sayfa bile kilitleniyor alamayanlar oluyor.
Nasıl olacak arkadaşım anlatayım. Önceden kendimize bir hedef belirleyeceğiz ve yukarıda arkadaşın bahsettiği "panik" kavramını yıkmaya çalışacağız. Bu pumpın daha uzun sürmesini ve daha çok kâr edilmesini sağlayacak. Neden birileri kaybetsin ki?
Birileri neden kaybeder biliyor musunuz : İlk anda alamaz ama kazanma hırsı yüzünden pumpın son anlarına doğru alır coini, sonra da kâr bekler. Pump bitince anlık erime olduğu için vay efendim zarar ettim olur. Almayın güzel kardeşim? Sabredin öbürünü bekleyin. Yada panikle satmayın pumpı etkilemeyin? Herkesin kazanması sadece Admin lerin elinde değil bunu çok iyi biliyorsunuz. Biz grupça hareket ederek bu kazancı sağlamayı planlıyoruz. Kimsenin rızkını da umudunu da çaldığımız yok. %1000 kar vaad edip insanların umutlarıyla oynamıyoruz veya gruba giriş ücreti alıp da rızkını çalmıyoruz. Düşüncelerinizi belirtirken kelimelerinizi daha özenle seçin lütfen. İyi forumlar.
melkaya

kişi bu mesajı beğendi.

theweakone theweakone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WM
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 26 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
katılım sağladım, umarım herşey planladığınız gibi gider, hep beraber kazanırız.

ilk pump grubum oldu :)
onurgs59

kişi bu mesajı beğendi.

fyzyc fyzyc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Raporlama Uzmanı
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 39 / 90
  • Ticaret 20, (%100)
Kelimelerimi gayet özenli seçtim, piyasada pump gruplarına genelde daha sert bir dil kullanılır ama ben gayet nazik davrandım, şimdi söylediklerine gelecek olursak aslında o kadar ütopik konuşuyosun ki gülmemek elde değil. Bir coine pump yaptırabilmek için ya balina olacaksın ki bu konuyu açtığına göre sanırım değilsin. Ya da yüzlerce kişiyi gruba alacaksın. 2. seçenekten devam edelim yüzlerce kişiyi topladın sinyali verdin akış başladı 5x yaptı coin, nasıl durdurucaksın? Babanın oğlumu adam 1000 koydu 2 sn sonra 5000 oldu durur mu sence? Adam zaten voleyi vurmak için gelmiş alır karını çıkar, emin ol böyle olacak ve yine birileri mağdur olacak pump grubundakiler mağdur olursa acımam ama araştırmasını yapmış, grafiğini okumuş alıp kenara çekilmiş adamların bütün grafiğini afedersin ... yapıp zarara uğratacaksın.

Benden sana tavsiye kardeşim bu piyasa akıllı olduktan sonra kimseye kaybettirmez, yeterki aç gözlü olmayın, araştırın takip edin doğru yatırın sabredin ve karınızı alıp çıkın hepsi bu.

• Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
@fyzyc Hocam yazdıklarımızı okumuyorsunuz sanırım? Zaten bahsettiğiniz karını alıp çıkan insanlardan arınmış herkesin kazanabileceği bir grup kurmak istediğimizi belirtiyoruz sabahtan beri. 1 veya 2. seçenek onu siz bilemezsiniz. Pump grubundakiler mağdur olursa acımam diyorsunuz ancak bas bas yırtıyorsunuz kendinizi? Bırakın o zaman zorlamayın. Araştırmasını yapıp grafiğini okuyan kişiler için pek değişen bir şey olmayacak bunu bilmiyorsunuz sanırım. Ona bakarsanız bitcoin günler içinde binlerce lira oynuyor büyük bir piyasa. Adam araştırma yapmış ama binlerce lira zarara girmiş. Ne farkı kaldı? Ne güzel diyorsunuz aç gözlü olmayın diye. Aha biz de ondan bahsediyoruz. Aç gözlü olmayın ki herkes kazansın. En yüksek karı elde etmek yerine karı bölüşebilecek şekilde alış satışlar yapmayı amaçlıyoruz. Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al