wmaraci reklam

Sitemde kendi reklamlarını yayınlayabilirsin.

16 Mesajlar 2.170 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Merhaba dost,
Birçok arkadaş adsense gelirleri için uçuk rakamlar telafuz ediyor ve ben bu rakamlara hiç ulaşamadım.

Az önce bir başlıkta 1k tekil hite günlük 40-100 TL kazanılır deniyordu. Ben ise şimdiye kadar 1-2 TL bile kazanamadım.

Eğer bu işi iyi biliyorum diyen varsa, koysun kendi reklamını kazansın. Sadece adaense reklamları kabulümdür. Ve politikayı bozmayan bir yerleşim ile. Yani kendini de beni de riske etmeden kazansın.

80-90 binlik Sosyal hesapları da vericem, sitenin reklam alanlarını da vericem hazır stabil 2k hit de vericem; eğer 1k tekil hitle 40-100TL kazanırım diyen varsa koysun reklamlarını kendi kazansın. Pm atın yeter. Yok öyle bir kazanç.

Hodri meydan.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
reklam

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
1k hit ama kaç sayfa görüntüleme var? Sektör nedir?

Adsense koyacağımdan değil de 1k tekile 100k sayfa görüntülemen varsa günlük 40 değil 500 yine kazanırsın. 1k sayfa görüntülemen varsa 3-5 birşeyler getirir.

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Bana yaparsın diyen değil yaparım diyen ve kendine kazanç sağlayacak, raporunu paylaşacak arkadaşlar lazım.

Mesela normal hafta içi 2k ortalama var tekil hit ve sayfa görüntüleme sayısı 12k civarında. Yani gezen insanlar ortalama 5.5-6 sayfa geziyor.

Delergecer Delergecer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 17 / 33
  • Ticaret 2, (%100)
Şahsen tık başı 20+ kuruş geliyor siteme ama fazla hit yok sektör nedir hocam

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Bize bu ülkede kuruşu hesap ettiriyorlar. Ben emek edip makaleler yayınlıyorum, reklama yatırım yapıyorum ama kazanç? Evini bile geçindiremezsin! İstediğin kadar yerleşim yap, reklam verenin bütçesi belli, millet o reklama tıklasa n'olur tıklamasa n'olur. Önemli olan adam o reklama tıklayacak, gidecek siteyi gezecek, sonra o hizmeti / ürünü satın alacak ki sen kazanasın. E buna rağmen hala Google bey Adword kuponları dağıtıp duruyor, o dönemlerde kazanç dip! 0,01 kuruş nedir ya dilencilik yapsam daha şereflidir.

Sitenin kategorisi de önemli tabii. Genel içerikli sitelere çöp oldu gitti. Niche patladı sonra o da bitti dediler. Tek bir konuya odaklanın, o konuda iyi bir site ortaya çıkarın dediler, yaptık o da tutmadı. Birkaç sitem tuttu yalan yok ama verdiğim emeğin yarısını bile alamıyorum. Ya popom sandalyeye yapıştı artık. Napayım ben ölene kadar makale mi yazayım.

Amerikalı, Alman, Avrupalı bizim uğraştığımızın yarısı kadar zaman ayırarak bizim kazandığımızın 5 katını kazanıyor. E kim ister böyle bir ülkede çalışmayı? Ben istemem. 10 yıl önce bu bilgisayarın başına oturduğumda başıma bunların geleceğini bilseydim hiç yazılımmış, programış, makaleymiş uğraşmazdım direk çiftçi olurdum.
selimcayir AzX66 MehmetMasa

kişi bu mesajı beğendi.

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Bana yaparsın diyen değil yaparım diyen ve kendine kazanç sağlayacak, raporunu paylaşacak arkadaşlar lazım.

Mesela normal hafta içi 2k ortalama var tekil hit ve sayfa görüntüleme sayısı 12k civarında. Yani gezen insanlar ortalama 5.5-6 sayfa geziyor.

Hocam bağlantı birimi reklamlarını denediniz mi bir de site adresinizi özel mesaj olarak alabilirmiyim.

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com

selimcayir selimcayir bilgirehberi.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vatman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 13, (%100)

İsa adlı üyeden alıntı

Bize bu ülkede kuruşu hesap ettiriyorlar. Ben emek edip makaleler yayınlıyorum, reklama yatırım yapıyorum ama kazanç? Evini bile geçindiremezsin! İstediğin kadar yerleşim yap, reklam verenin bütçesi belli, millet o reklama tıklasa n'olur tıklamasa n'olur. Önemli olan adam o reklama tıklayacak, gidecek siteyi gezecek, sonra o hizmeti / ürünü satın alacak ki sen kazanasın. E buna rağmen hala Google bey Adword kuponları dağıtıp duruyor, o dönemlerde kazanç dip! 0,01 kuruş nedir ya dilencilik yapsam daha şereflidir.

Sitenin kategorisi de önemli tabii. Genel içerikli sitelere çöp oldu gitti. Niche patladı sonra o da bitti dediler. Tek bir konuya odaklanın, o konuda iyi bir site ortaya çıkarın dediler, yaptık o da tutmadı. Birkaç sitem tuttu yalan yok ama verdiğim emeğin yarısını bile alamıyorum. Ya popom sandalyeye yapıştı artık. Napayım ben ölene kadar makale mi yazayım.

Amerikalı, Alman, Avrupalı bizim uğraştığımızın yarısı kadar zaman ayırarak bizim kazandığımızın 5 katını kazanıyor. E kim ister böyle bir ülkede çalışmayı? Ben istemem. 10 yıl önce bu bilgisayarın başına oturduğumda başıma bunların geleceğini bilseydim hiç yazılımmış, programış, makaleymiş uğraşmazdım direk çiftçi olurdum.

.net der susarım...

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Maalesef.
Hani kimseden ses çıkmadı? Başka postlarda şöyle kazanılır, böyle kazanırsın diyen arkadaşlar hadi kazansın bakalım, herşey benden. Sadece kazansın ve görelim istiyorum.

hepyasemin hepyasemin Şimdi tövbe zamanı.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 47 / 295
  • Ticaret 73, (%100)
Takas falan düşünürseniz, sitenizin ismini bana pm atabilirmisiniz ?

Şimdi tövbe zamanı..

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Hayır takas düşünmüyorum. Reklam geliri isteyen varsa koysun adsense kodlarını kazansın bakalım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al