wmaraci reklam

Siteniz İçin Kar Amacı Gütmeden Destek Oluyoruz

38 Mesajlar 3.450 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)
Merhabalar,

Ücretsiz destek veren bize göre internet geleceğinde de büyük umutlar vaad eden girişimimiz Helpchat.org'a gelen yüksek destek talebi formlarında baş etmekte bazen sıkıntı yaşıyoruz ve online sistemimiz çok yoğun olduğunda aldığımız form ile destek sistemimize yoğun başvurudan geç cevap vermek durumunda kalıyoruz, kesinlikle kar amacı gütmemeyi ana politikamız edindiğimiz için bir karımız olmuyor bundan dolayı ücretli çalışan alamıyoruz, düşüncemiz şu şekilde;

Helpchat'de temsilci olmak için başvuru almayı ve çok yüksek destek talebi olduğu zamanlarda destek taleplerinin bir bölümünü tanımadığımız temsilcilerimize gönderip böylece birbirimize destek sunmayı düşünüyoruz?

Sizce bunu yapmalı mıyız? Desteğinize ihtiyacımız var bu metini reklam olsun diye de yazmadım bildireyim ancak zaten reklam olsa da kar amacı gütmediğimizden dolayı da bir sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum, değerli cevaplarınızı bekliyoruz.

Saygılarımızla...

wmaraci
reklam

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2208
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)

baranos adlı üyeden alıntı

Merhabalar,

Ücretsiz destek veren bize göre internet geleceğinde de büyük umutlar vaad eden girişimimiz Helpchat.org'a gelen yüksek destek talebi formlarında baş etmekte bazen sıkıntı yaşıyoruz ve online sistemimiz çok yoğun olduğunda aldığımız form ile destek sistemimize yoğun başvurudan geç cevap vermek durumunda kalıyoruz, kesinlikle kar amacı gütmemeyi ana politikamız edindiğimiz için bir karımız olmuyor bundan dolayı ücretli çalışan alamıyoruz, düşüncemiz şu şekilde;

Helpchat'de temsilci olmak için başvuru almayı ve çok yüksek destek talebi olduğu zamanlarda destek taleplerinin bir bölümünü tanımadığımız temsilcilerimize gönderip böylece birbirimize destek sunmayı düşünüyoruz?

Sizce bunu yapmalı mıyız? Desteğinize ihtiyacımız var bu metini reklam olsun diye de yazmadım bildireyim ancak zaten reklam olsa da kar amacı gütmediğimizden dolayı da bir sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum, değerli cevaplarınızı bekliyoruz.

Saygılarımızla...

Guzel dusunce destek verebilirim

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

• Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

birsevda adlı üyeden alıntı

Guzel dusunce destek verebilirim

Sizler gibi birçok cevaplayan temsilcimiz olduğunda aşırı yoğunlukta çevrimiçi destek yerine form açtığımız durumlarda sizlerin mail adreslerine başvuruları iletebilir ve cevaplamanızı sağlayabiliriz, destek vermeyi düşündüğünüz için teşekkürler, başka arkadaşlar ne düşünüyor?

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2208
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)

baranos adlı üyeden alıntı

Sizler gibi birçok cevaplayan temsilcimiz olduğunda aşırı yoğunlukta çevrimiçi destek yerine form açtığımız durumlarda sizlerin mail adreslerine başvuruları iletebilir ve cevaplamanızı sağlayabiliriz, destek vermeyi düşündüğünüz için teşekkürler, başka arkadaşlar ne düşünüyor?

kardeşim kusra bakma bizde lafa gelınce herkes kral yok turk projelerını destekleriz soyle destek verırız der ama icraatta kimseyi bulamazsın :S
baranos

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ers0be ers0be new project loading... Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek PC Teknik
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** i**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 116 / 59
  • Ticaret 8, (%100)
türk projesi olması güzel de, benim anlamadığım neden ingilizce alan adları kullanılıyor.

proje olarak gerçekten başarılı, beni de listeye ekleyebilirsiniz.
baranos

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)
Teşekkür ederim henüz sadece fikirlerinizi alıyoruz şimdilik sadece HelpChat'de uzmanlarımız cevaplama yapıyor ayrıca adının HelpChat olmasının nedeni ileriye dönük evrensel olmasının daha rahat olacağından kaynaklı bir durum.

Başka arkadaşlar da lütfen fikirlerini belirtsin hemen helpchat.org dan helpchati dneeyip de fikirlerinizi belirtebilirsiniz bu mümkün, teşekkürler her türlü değerlendirmeyi yapın lütfen.

• Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)
Merhabalar,

Ekip üyesi ve tanıtım departmanında bulunduğum kar amacı gütmeyen kuruluşumuz Helpchat.org'a DMOZ'a profesyonel site ekleme alanında uzman bir temsilcimiz daha katıldı, burada tanıtımını yapmak istedim çünkü Wmaracında sitesini Dmoz'a katmak isteyen birçok kişi olduğunu biliyorum kesinlikle temsilcimiz garanti sunmuyor ancak alanında bu konuda profesyonel ve öncesinde defalarca siteyi başarıyla ekledi.

Helpchat.org

• Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)
Merhabalar,

Yaptığım bir nevi reklam materyali olsa da öncelikle kar amacı gütmediğimizi, kesinlikle komisyon almadığımızı ve hiçbir şirkete bağlı olmadığımızı belirtmek isterim, büyük bir ekibimiz var ve uzun süredir hizmet veriyoruz web alanında uzman kişilerin de aramıza katılmasıyla Wmaracı üyelerine de destek vermek oldukça iyi olur diye düşünüyorum ve şahsen bu başlığı açıyorum, sitenizin değerlendirilmesi, profesyonel dmoz eklemesi[ bir dmoz editörümüz yok yani biz profesyonel olarak ekleriz garanti etmiyoruz] siteniz hakkında öneriler vb. gibi konularda da artık HelpChat.org olarak hizmet veriyoruz web alanında verdiğimiz hizmetler alanımızın bir böümünü oluşturuyor, bunun dışında yaşantımız içerisindeki neredeyse her konuda hizmet vermeye çalışıyoruz, sizin için araştırıyoruz, düşünüyoruz ve kesinlikle ücret talebi yok çünkü politikamız kar amacı gütmeden ilerlemek Vikipedi'nin daha destekli ve çevrimiçi hali gibi, bağışlarla ilerliyoruz, umudumuz ve inancımız olan kendini bu işe odaklayan entelektüel ve alanında uzman bir ekibimiz var, böylesi bir ekip zor oluşturulur aslında biraz şanslı olduğumuzu söylemem gerekli, hepinize teşekkürler inanın inancımız ışığında ilerliyoruz ve internette yeni bir boyut açmak istiyoruz, ilerlemek ve dünyada her dilde hizmet vererek her zaman kar amacı gütmeyen politikamızı korumak istiyoruz böylelikle asla kalitemiz ve inancımız bozulmamış olacak.

Hepinize şimdiden destekleri için teşekkürler, Wmaracına da teşekkürler, ben bir Helpchat temsilcisi olarak bunu buraya yazma ihtiyacını bizzat duydum.

Saygılarımla...

Ek Olarak: Tek amacımız internete gönül vermek ve hizmet vermek inancımız umutlarımız var tek inancımız budur başka bir amacımız, emelimiz kesinlikle yoktur arkadaşlar, çok teşekkürler.
chackall Smyrna35 Restlesstr

kişi bu mesajı beğendi.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
wikipedia felsefi ile online yardım platformu :) elinize sağlık, başarılar dilerim ekip arkadaşlarınıza ve sizlere.
baranos

kişi bu mesajı beğendi.

Diyalog Diyalog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Medya Editörü
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 36 / 100
  • Ticaret 10, (%100)
Guzel bir hizmet severek yaptiginiz belli oluyor.Tebrik ederim.
baranos

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al