freelance iş ilanları

besvakit.net, cocukakli.com, kazandibi.net Bugün Düşen Alan Adları

23 Mesajlar 2.740 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

daniel1336 daniel1336 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)
TDK ANLAMLI ALAN ADLARI
ALAN ADI / UZANTI / UZUNLUK
cocuk.cc .cc 5
delgi.org .org 5
sefine.org .org 6
simsar.org .org 6
alkali.tv .tv 6
altalta.com .com 7
arakapi.com .com 7
vasiyet.org .org 7
acikcasi.com .com 8
mizacgir.com .com 8
sertabip.com .com 8
besvakit.net .net 8
feminizm.net .net 8
muverrih.net .net 8
sertabip.net .net 8
masonluk.org .org 8
cocukakli.com .com 9
ozonolcer.com .com 9
kazandibi.net .net 9
kinematik.tv .tv 9
redaksiyon.net .net 10
gunubirlik.org .org 10
koltukmeyhanesi.com .com 15
psikolojiksavas.org .org 15

Kaynak:
Jenerik
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

zekaigulin zekaigulin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bu yolun yolcusu
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 63 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
Uzantıların ynndaki sayılar nedir hocam
SametTEKE

kişi bu mesajı beğendi.

SametTEKE SametTEKE WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1524
  • Beğeniler 894 / 646
  • Ticaret 4, (%100)
zekaigulin hocam karakter sayısı

• Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)
SametTEKE teşekkürler hocam aynen dediğiniz gibi.

zekaigulin hocam önce karakter sayısı yani alan adının uzunluğu sonra alan adı uzantısı (com, org vb.) en sonda alfabeye göre sıralandırıyorum listeleri.

Sitemde günlük paylaştığım indirme linklerinde her gün düşen 90-120 bin arası domaini de aynı bu mantığa göre sıralandırılmış olarak indirebilirsiniz.

Excel tablolarımda Tüm Liste, 3 Karakter, 4 Karakter, 4 Harf ve Jenerik günün düşen alanları ayrı sekmelerde verilmektedir.

Aşağıdaki linkten indirebilirisiniz arkadaşlar:
https://yadi.sk/i/keMLf4Zf3GZKD5
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
teşekkürler 3 haneli gecen vermiş oldugunuz com domaini kacırmanın gercek hüznünü yasadım hocam ama ben panele bile giremedim ki bu işte bir iş var netin birindede öyle oldu tam panele girdim almışlar :(

işte buu

erhanballci erhanballci Prekast prekast.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 5 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Temizlik sektörü üzerine bir domain varmı Yen'i düşen ?

prekast.com.tr

• Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)
KadirHameş Hocam 3 hane almak backorder firması olmadan imkansız gibi birşey maalesef, hele birde com uzantılı ise 70.000 dolar gibi rakamlara satabiliyorsunuz çok rahat o yüzden taliplisi dünya çapında binlerce kişi ve firma oluyor.

Biz panele girme, kredi kartı bilgisi gir, mesaj gelsin telefona uğraşırken backorder firmaları tek tıkla kayıt ediyorlar. Godaddy üzerinde direk alabiliyorum satın alma bilgilerim tanımlı ama godaddy o alan adına backorder açmışsa size aldırmıyor, 19 dolar verip ön sipariş yapan kişi için kendileri almaya çalışıyorlar.

Geçen 2iki.net adresini alırken Türkiye'den bir firmadan kayıt ettirdim, faturam geldi 3 saat geçti regleyemediler, godaddy den 3 saat sonra yaklaşık yine ben aldım domaini. Bide ticketa yanıt yazmışlar sizden önce başka bir firmadan kayıt edilmiş diye, dedim evet ben aldım sizden faturam geldikten 3 saat sonra, bir domaini regleyemiyorsunuz diye. Türkiye firmaları tam felaket hız konusunda. İddialı yerli firma var diyen varsa buyursun arkadaşlar tüm domainlerimi ona geçireceğim.

erhanballci Çok geniş bir yelpaze birkaç anahtar kelime ver üstadım bakayım hemen.

Ekleme:
Bunlar var hocam, başka anahtar kelime verirseniz daha fazla yardımcı olurum. Sektöre yabancı olunca bu kadar oluyor :)

eniyitemizlik.com Bugün düşüyor
markatemizlik.net Bugün düşüyor
robotlatemizlik.net 3 Nisan düşecek
temizlikmarketi.com 4 Nisan düşecek
temizlikfirmalarim.net 5 Nisan düşecek
temizlikdukkani.net 6 Nisan düşecek

evlerdetemizlik.com boşta
temizlikcibiziz.net boşta
idealimtemizlik.com boşta
kapindatemizlik.com boşta

Klasik ama markalaşma potansiyeli olanlar
TurkTemizlik.net boşta
TemizlikBurada.net boşta
izmirTemizlik.cc boşta
ankaraTemizlik.cc boşta
AntalyaTemizlik.cc boşta
UcuzTemizlik.cc boşta
OzelTemizlik.cc boşta
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
hocam cok acıklayıcı oldu teşekkür ederim bugün 3 haneli netin birine kanca atacam domain bütün yıllar kulanılmış manasız ama ben bir projemde kullana bilirim benim için domainin diyelim 2000 de alınmıs ama hic kulanılmamıs bu benim işimi görmüyor alındığı yıl 2000 2000 de bir ay acık kalmış kapatılmıs 2001de 2 ay acık kalmış kapatılmı bu 2016 kadar bu sekilde devamlı acık tutulmuş bir domain pesindeyim yılların cok önemi yok sadece acık kalma süreleri Archive.org sitesinde kayıtlı olması gerekiyor saygılarımla böyle bir arac sundugunuz için çok teşekkürler cc domaini tv domani yerine baska seyler ekleseniz günlük domain arıyorum ben 2 saatimi veriyorum hosuma gidenleri misal listem var alma listem oraya ekliyorum önceliklerine göre alıyorum güzel domainin ws uzantısını alırım us uzantısını alırım 3 hanelinin net i istedigim ölcüde kulanılmıssa alırım 4 haneli com cok sitem oldu bir işe yaramıyor belkide bende yaramadı veya projeme uymadı info 3 hanede sadece harfse alırım bulamıyorum bulamayacagım manasında degil günlük 2 saat arastıryorum illa denk gelecek bir gün saygılarımla keyifli çalışmalar

işte buu

• Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)
KadirHameş Hocam yanlış yapıyorsunuz bence, domain düştükten sonra alınca alan adı sıfırlanmış oluyor. Alan adı yaşı korunursa hem indexleriniz daha üstte olabilir hemde ilerde projeyi satarsanız domain yaşlı diye fiyatı katlanır. Uzun lafın kısası süresi dolduğu halde yenilenmeyen domainler 5 günlüğüne açık arttırmaya çıkarır kayıt firmaları. En uygunu godaddy'dir, 11 dolardan başlar satılmazsa ertesi gün 10 dolara düşer yine gitmezse düşe düşe 5 dolar olur, birde üzerine domain kayıt parası verirsiniz. Bende size godaddy %35 kupon kodu veririm ücretsiz 5 dolar+1 yıllık yenileme size 50 TL altına gelir bu şartlarda elinizde 10 yaş üstü 3 harf domain olur.

Size özel araştırdım buyrun:
onr.info 8dolar 13 yaşında
oum.biz 10dolar 13 yaşında
umh.biz 10 dolar 13 yaşında

Yaşı daha az olan 3 harf 30 adet domain var şuan açık arttırmada tamamen harflerden oluşan 3 karakter.

İçinde rakam ve (-) işareti olsun derseniz eğer, 3bin kadar size 3 karakter alan adı listesi verebilirim farklı uzantılarda devam eden liste çalışmam var bu konuda, bugün akşam yayınlayacağım sitemde bir aksilik olmazsa.
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

erhanballci erhanballci Prekast prekast.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 5 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

daniel1336 adlı üyeden alıntı

KadirHameş Hocam 3 hane almak backorder firması olmadan imkansız gibi birşey maalesef, hele birde com uzantılı ise 70.000 dolar gibi rakamlara satabiliyorsunuz çok rahat o yüzden taliplisi dünya çapında binlerce kişi ve firma oluyor.

Biz panele girme, kredi kartı bilgisi gir, mesaj gelsin telefona uğraşırken backorder firmaları tek tıkla kayıt ediyorlar. Godaddy üzerinde direk alabiliyorum satın alma bilgilerim tanımlı ama godaddy o alan adına backorder açmışsa size aldırmıyor, 19 dolar verip ön sipariş yapan kişi için kendileri almaya çalışıyorlar.

Geçen 2iki.net adresini alırken Türkiye'den bir firmadan kayıt ettirdim, faturam geldi 3 saat geçti regleyemediler, godaddy den 3 saat sonra yaklaşık yine ben aldım domaini. Bide ticketa yanıt yazmışlar sizden önce başka bir firmadan kayıt edilmiş diye, dedim evet ben aldım sizden faturam geldikten 3 saat sonra, bir domaini regleyemiyorsunuz diye. Türkiye firmaları tam felaket hız konusunda. İddialı yerli firma var diyen varsa buyursun arkadaşlar tüm domainlerimi ona geçireceğim.

erhanballci Çok geniş bir yelpaze birkaç anahtar kelime ver üstadım bakayım hemen.

Ekleme:
Bunlar var hocam, başka anahtar kelime verirseniz daha fazla yardımcı olurum. Sektöre yabancı olunca bu kadar oluyor :)

eniyitemizlik.com Bugün düşüyor
markatemizlik.net Bugün düşüyor
robotlatemizlik.net 3 Nisan düşecek
temizlikmarketi.com 4 Nisan düşecek
temizlikfirmalarim.net 5 Nisan düşecek
temizlikdukkani.net 6 Nisan düşecek

evlerdetemizlik.com boşta
temizlikcibiziz.net boşta
idealimtemizlik.com boşta
kapindatemizlik.com boşta

Klasik ama markalaşma potansiyeli olanlar
TurkTemizlik.net boşta
TemizlikBurada.net boşta
izmirTemizlik.cc boşta
ankaraTemizlik.cc boşta
AntalyaTemizlik.cc boşta
UcuzTemizlik.cc boşta
OzelTemizlik.cc boşta

Bizim hizmet verdiğimiz bölge İstanbul
Anahtar kelimemiz İstanbul temizlik şirketleri ofis temizliği ve ev 🏡 ev temizliği
Birde böle bakarsan çok iyi olur

prekast.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al