daniel1336 adlı üyeden alıntı

KadirHameş Hocam 3 hane almak backorder firması olmadan imkansız gibi birşey maalesef, hele birde com uzantılı ise 70.000 dolar gibi rakamlara satabiliyorsunuz çok rahat o yüzden taliplisi dünya çapında binlerce kişi ve firma oluyor.

Biz panele girme, kredi kartı bilgisi gir, mesaj gelsin telefona uğraşırken backorder firmaları tek tıkla kayıt ediyorlar. Godaddy üzerinde direk alabiliyorum satın alma bilgilerim tanımlı ama godaddy o alan adına backorder açmışsa size aldırmıyor, 19 dolar verip ön sipariş yapan kişi için kendileri almaya çalışıyorlar.

Geçen 2iki.net adresini alırken Türkiye'den bir firmadan kayıt ettirdim, faturam geldi 3 saat geçti regleyemediler, godaddy den 3 saat sonra yaklaşık yine ben aldım domaini. Bide ticketa yanıt yazmışlar sizden önce başka bir firmadan kayıt edilmiş diye, dedim evet ben aldım sizden faturam geldikten 3 saat sonra, bir domaini regleyemiyorsunuz diye. Türkiye firmaları tam felaket hız konusunda. İddialı yerli firma var diyen varsa buyursun arkadaşlar tüm domainlerimi ona geçireceğim.

erhanballci Çok geniş bir yelpaze birkaç anahtar kelime ver üstadım bakayım hemen.

Ekleme:
Bunlar var hocam, başka anahtar kelime verirseniz daha fazla yardımcı olurum. Sektöre yabancı olunca bu kadar oluyor :)

eniyitemizlik.com Bugün düşüyor
markatemizlik.net Bugün düşüyor
robotlatemizlik.net 3 Nisan düşecek
temizlikmarketi.com 4 Nisan düşecek
temizlikfirmalarim.net 5 Nisan düşecek
temizlikdukkani.net 6 Nisan düşecek

evlerdetemizlik.com boşta
temizlikcibiziz.net boşta
idealimtemizlik.com boşta
kapindatemizlik.com boşta

Klasik ama markalaşma potansiyeli olanlar
TurkTemizlik.net boşta
TemizlikBurada.net boşta
izmirTemizlik.cc boşta
ankaraTemizlik.cc boşta
AntalyaTemizlik.cc boşta
UcuzTemizlik.cc boşta
OzelTemizlik.cc boşta

Bizim hizmet verdiğimiz bölge İstanbul
Anahtar kelimemiz İstanbul temizlik şirketleri ofis temizliği ve ev 🏡 ev temizliği
Birde böle bakarsan çok iyi olur