wmaraci reklam

Laptop içi açıldığında garanti dışı mı kalır?

22 Mesajlar 3.524 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)

Aksaclii adlı üyeden alıntı

Marka hp.
Sorun: Büyük ihtimalle hdd yandı onun için götürecem garantiye.

alalı yaklasık 2 sene oluyor.

İlk götürdügümde hdd+fan değişti
ikinci götürdüğümde sadece hdd veya fan değişti tam hatırlamıyorum
işte şimdi de götürecem bi parça değişimi felan olursa para iadesi alacam

Çünkü müşteri hizmetlerindeki adam 3 defa parça değişimi olursa para iadesi alabilirsin demişti

Daha önceden açılmışsa yetkili servistede yeme ihtimalleri yüksek. Hepsinde bant olduğnuda sanmıyorum. Yıllardır hp kullanıcısyım. Hp all in one 600-1130tr kullanıyorum. Aldığım ilk ay klavyem bozuldu aradım kapıya ücretsiz kargoyla klavye+mouse gönderdiler eskisinide görmek dahi istemdiler oda kalsın sizde dediler.
Ayrıca hp laptopumda var onunda cd rom bozuktu yıllar önce kapıya hp nin arabası geldi aldı evden cd rom tamir gördü kapıma geri getirdiler.

Ayrıca bir arkadaşımn hp laptopu ekran yüzünden 3. defa garantiye gitti ve ürün değişimi dediler fakat artık o seri artık üretilmiyordu bu yüzden aynı özelliklerde başka laptop yada para iadesi dediler. Şimdi düşününce garantiye vermeden yaklaşık 1.5 yıl önce almıştı ve 1900 lira idi. Fakat 1.5 yıl sonra 1900 liraya çok çok daha kaliteli laptop alınacağı için para iadesi istedik ve daha kaliteli bir sıfır laptop aldık yine hp.

Sorun yaşayanlar olabilir ama bugüne kadar serviste gördüğüm en kaliteli firmalardan. Macbookumda var eski kasa:) onun servisininde hakkını yememek lazım..

wmaraci
reklam

Aksaclii Aksaclii Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 35 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

impjix adlı üyeden alıntı

Daha önceden açılmışsa yetkili servistede yeme ihtimalleri yüksek. Hepsinde bant olduğnuda sanmıyorum. Yıllardır hp kullanıcısyım. Hp all in one 600-1130tr kullanıyorum. Aldığım ilk ay klavyem bozuldu aradım kapıya ücretsiz kargoyla klavye+mouse gönderdiler eskisinide görmek dahi istemdiler oda kalsın sizde dediler.
Ayrıca hp laptopumda var onunda cd rom bozuktu yıllar önce kapıya hp nin arabası geldi aldı evden cd rom tamir gördü kapıma geri getirdiler.

Ayrıca bir arkadaşımn hp laptopu ekran yüzünden 3. defa garantiye gitti ve ürün değişimi dediler fakat artık o seri artık üretilmiyordu bu yüzden aynı özelliklerde başka laptop yada para iadesi dediler. Şimdi düşününce garantiye vermeden yaklaşık 1.5 yıl önce almıştı ve 1900 lira idi. Fakat 1.5 yıl sonra 1900 liraya çok çok daha kaliteli laptop alınacağı için para iadesi istedik ve daha kaliteli bir sıfır laptop aldık yine hp.

Sorun yaşayanlar olabilir ama bugüne kadar serviste gördüğüm en kaliteli firmalardan. Macbookumda var eski kasa:) onun servisininde hakkını yememek lazım..

Aman amann uzak dursun hp benden :D o kadar para saydık pc beş para etmez. inş iade olur para

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al