wmaraci reklam

Monster? MSI mi? Acer Nitro 5 Mi?

25 Mesajlar 6.633 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SezerGoc SezerGoc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 6 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Monster kesinlikle uzak durduğum bir firma. Önceleri fiyat konusunda çok avantaj sahibiydiler, şuan öyle değil. Değişmediyse parçaları toplayıp birleştiriyorlardı, kullandıkları parçaların kalitesini sorgulamak gerek. Bir vakit hangi parça hangi marka/model diye araştırdığımda bulamamıştım. Ucuza mal etmek için alacakları parçalardan bir verimlilik sağlayabileceklerini düşünmüyorum. Gruplarına üyeyim ve bir çok sorun okuyorum. Çok satıyor ama sorunu olan yazıyor şeklinde savunmalar mevcut lakin okuduğum sorunlar devamlı aynı, mavi ekran sorunu, kasa problemleri, yazılımsal sorunlar. Servisleri yardımcı olsa da bana sokak arası esnafı gibi geliyor bu marka.

Diğer markaların modellerine göre durum değişiyor. X markasının bir modeli oldukça sorunluyken bir başka modeli çok satıp, sorunsuz(teknoloji şans işidir, üretim hatası ürün çıkabilir.) olabiliyor. MSI'da da modellere göre bu durumlar mevcut. Bütçenize göre ürün öneremeyeceğim lakin bütçenize uyan ürünleri listeleyip her birinin yazılı ve görsel incelemelerini, kullanıcı yorumlarını internette araştırın. 8. nesil işlemci ve gtx 10 serisi ekran kartların altında ürün almamaya gayret edin.
MeMo

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

editorum editorum Oyunu Bul Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 70 / 127
  • Ticaret 1, (%100)
Monster'a ısınıyor diyen arkadaş için diyorum nasıl bir kullanım gerçekleştirdi çok merak ediyorum. Abra 13.1.1 kullanmaktayım. 1 Yıl olmuştur en azından ve bir drop, bir ısınma problemi yaşamış değilim. Uzun bir zamandır pişman olmadığım sayılı seçimlerden diyebilirim. Isınma problemi yaşayan arkadaş belki de delikleri kapalı bir kullanım gerçekleştirdiğinden probleme yol açmış olabilir.

• Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 70 / 127
  • Ticaret 1, (%100)

SezerGoc adlı üyeden alıntı

Monster kesinlikle uzak durduğum bir firma. Önceleri fiyat konusunda çok avantaj sahibiydiler, şuan öyle değil. Değişmediyse parçaları toplayıp birleştiriyorlardı, kullandıkları parçaların kalitesini sorgulamak gerek. Bir vakit hangi parça hangi marka/model diye araştırdığımda bulamamıştım. Ucuza mal etmek için alacakları parçalardan bir verimlilik sağlayabileceklerini düşünmüyorum. Gruplarına üyeyim ve bir çok sorun okuyorum. Çok satıyor ama sorunu olan yazıyor şeklinde savunmalar mevcut lakin okuduğum sorunlar devamlı aynı, mavi ekran sorunu, kasa problemleri, yazılımsal sorunlar. Servisleri yardımcı olsa da bana sokak arası esnafı gibi geliyor bu marka.

Diğer markaların modellerine göre durum değişiyor. X markasının bir modeli oldukça sorunluyken bir başka modeli çok satıp, sorunsuz(teknoloji şans işidir, üretim hatası ürün çıkabilir.) olabiliyor. MSI'da da modellere göre bu durumlar mevcut. Bütçenize göre ürün öneremeyeceğim lakin bütçenize uyan ürünleri listeleyip her birinin yazılı ve görsel incelemelerini, kullanıcı yorumlarını internette araştırın. 8. nesil işlemci ve gtx 10 serisi ekran kartların altında ürün almamaya gayret edin.

Hangi parçaların kalitesini sorgulayacak kadar düşündünüz merak ediyorum :)) Ve acaba hiç monster bir laptop kullandınız mı? Yoksa kullanmadan bir sonuca varıp yok ben uzak duracağım diyorsunuz :))

MeMo MeMo SEO Candır, MeMo Uzman :) Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster, Editör, SEO Uzmanı
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 2187
  • Beğeniler 1198 / 578
  • Ticaret 50, (%100)
Herkese teşekkurler acer nitro 5 alacağım. Kendim 5 yıldır acer kullanıyorum bir sorun olmadı çok şükür. Yine acer'@ devam

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Acer sağlamdır en azından 10 yıl kullandım basit bir modelini. Amacınıza uygun bir ürün için "reklamlardan" uzak durun önerisi getireyim bende :)

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 2187
  • Beğeniler 1198 / 578
  • Ticaret 50, (%100)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Acer sağlamdır en azından 10 yıl kullandım basit bir modelini. Amacınıza uygun bir ürün için "reklamlardan" uzak durun önerisi getireyim bende :)

tesekkurler aldim cok guzel
enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

SezerGoc SezerGoc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 6 / 13
  • Ticaret 0, (%0)

editörüm adlı üyeden alıntı

Hangi parçaların kalitesini sorgulayacak kadar düşündünüz merak ediyorum :)) Ve acaba hiç monster bir laptop kullandınız mı? Yoksa kullanmadan bir sonuca varıp yok ben uzak duracağım diyorsunuz :))

Bir malın kalitesini anlamak için kullanmak mı gerekiyor? Ürünü araştırıp kullanıcı yorumlarını ve incelemeleri okumak malın kalitesini anlamaya yetmez mi? Bilgisayar-elektronik alanında hizmet veriyorum. Yeterince açıklayıcı oldu bence merakını gidermek için.

• Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 70 / 127
  • Ticaret 1, (%100)
SezerGoc Bende yazılımcıyım yani? Burada belirtmek istediğim her şey dışarıdan aldığın bilgilerle, başkalarının yorumlarıyla olmuyor. Seninde yaptığın bir nevi karalama çalışmasına girmektedir. Kullanmadığın şeyi hiç kusura bakma bilemezsin ister bilgisayar elektronikte "oku" ister "çalış" Ben bir şeyi tattıktan sonra o konu hakkında yorumlarımı iletirim. Neyse uzatmanın lüzmu yok iyi günler

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 2187
  • Beğeniler 1198 / 578
  • Ticaret 50, (%100)

SezerGoc adlı üyeden alıntı

Bir malın kalitesini anlamak için kullanmak mı gerekiyor? Ürünü araştırıp kullanıcı yorumlarını ve incelemeleri okumak malın kalitesini anlamaya yetmez mi? Bilgisayar-elektronik alanında hizmet veriyorum. Yeterince açıklayıcı oldu bence merakını gidermek için.

editörüm adlı üyeden alıntı

SezerGoc Bende yazılımcıyım yani? Burada belirtmek istediğim her şey dışarıdan aldığın bilgilerle, başkalarının yorumlarıyla olmuyor. Seninde yaptığın bir nevi karalama çalışmasına girmektedir. Kullanmadığın şeyi hiç kusura bakma bilemezsin ister bilgisayar elektronikte "oku" ister "çalış" Ben bir şeyi tattıktan sonra o konu hakkında yorumlarımı iletirim. Neyse uzatmanın lüzmu yok iyi günler

Valla beyler iade ettim fps drop oluyor oyunlarda almayın ultra ve orta ve dusukte sorun cikiyor. Sogutucuda koydum altina bi fayda etmedi ama sicaklama sorunu yok.
Oynanmıyor en çok pubg de sorun çıktı, h1z1 ets2 biraz az kasma var ama boyle ultra ve ortada oynanır oynanmayacak derece değil.
Yani idare eder ama benin hoşma gitmedi.

strcrftx1219 strcrftx1219 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** G**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 43 / 22
  • Ticaret 2, (%100)
Acer Nitor 5 alırsan ilerde pişman olabilirsin genel olarak sorunlu bir laptop, fiyatına göre özellikleri gayet iyi ama aşırı ısınma sorunu var fanları yerleştirdikleri yer kötü çevremde kullanan vardı, az da araştırma yaptım çok şikayet edeni var, fiyatına göre o özelliklere sahip olması zaten bir bityeniği olduğunu gösteriyor ama senin tercihin :)

// Oyun performansı vs çok iyi, güzel bir soğutucuyla ısınma sorununu çözebilirsin

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al