Proje sonlanmıştır, ilginize teşekkürler

gelen fazla talepler sonrası, 7. Niche projesini son kez yapmaya karar verdim.

bu son proje olacaktır. Sonraki projelerde istanbul içerisinde eğitim ofisi kurulacak, birebir niche eğitimleri verilecektir.

proje kapsamında hem balık tutmayı öğrenecek, hemde balık sahibi olmanızı hedefliyoruz.

not: müşterilerin data paylaşmak istememesi nedeniyle geçen sene ve önceki senelerden halen kazanç devam eden müşterilerin datasını ekleyemedim. Geçen sene ve bu sene devam eden müşteri projelerinden sadece izin veren müşteri dataları eklenmiştir.

2013 - 2019 yılları arasında toplam 50 kişi ile projeyi %75 başarı ile tamamladık.

7. Nıche proje için süreç planlaması;

[lıst]
  • nıche sektör seçimi

• nıche sektör analiz ve alt kelimelerin planlaması

• nıche başlıkların belirlenmesi

• nıche alan adı seçimi / kayıt

• nıche hosting / fransa lokasyon dedıcated a class ıp

• nıche wordpress template / themeforest lisanslı

• nıche eklentileri / lisans

• nıche içeriklerin hazırlanması / girişi

• nıche on-page seo

• nıche adsense reklam yerleşimi

• nıche off-page seo

• nıche kazanç

• [/lıst]

eğitim sürecinde tüm soru ve sorunlarınıza 72 saat içerisinde dönüş yapma garantisi veriyorum.

siteye ait tüm kurulum yönetim ve optimizasyon işlemleriniz tarafımdan yapılacak ve 12 ay süreyle takip edilecektir.

12 aylık süre içerisinde ekstra hiçbir maliyetiniz olmayacaktır. Tüm masraflar bize aittir.

siteler niche olup sadece ingilizce olarak hizmet verilmektedir. Site yönetimi ve iletişim için ingilizce bilmenize gerek yoktur. Size ingilizce bilmeden nasıl yönetim ve çalışma yapılacağının da eğitimi verilmektedir.

hizmete dahil: 1 yıl süreli alan adı, hosting, dedicated ip, ssl, wordpress tema ve eklenti ücretleri, cdn, 20 adet içeriğin hazırlanması ve verilerin girişi, 1 yıl süreli niche danışmanlık ve eğitim dahildir.

hizmet ücreti: 2.000 tl

ödeme yöntemi: havale / eft / kredi kartı ile sağlanabilir. Kredi kartı ile taksitli alım yapabilirsiniz.

projemizdeki tüm müşterilere sözleşme ve faturaları adreslerine kargo ile iletilmektedir.

not: projenin kazanç garantisi yoktur. Hem kanuni hemde etik olarak bu tür sistemlere karşıyım. 7. Yılımızda 50 projede %75 başarı oranı, %100 memnuniyet ile çalışmaktayız. Toplam 10 kişi ile çalışacağım. Sürekli aktif bir konu ve hizmet değildir.