Adsenseden Kazanmayanlar baksın

65 Mesajlar 7.571 Okunma
smmexpress

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
hocam amaçladığım kazancın limiti yok siteyi hobi değil kazanç için açtım yazıların hepsi özgün 38 i tarafımdan yazıldı. kazancımı artırmam için neye dikkat etmem gerekiyor günlük hitim 80-100 arası oku.net e üye oldum daha ne yapabilirim

wmaraci
reklam

Charizard Charizard Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 74 / 43
  • Ticaret 13, (%100)

KadirKC adlı üyeden alıntı

site açılalı 2.hafta olcak başlarda 50 hitlerdeydim ancak gittikçe düşüyor anlamış değilim.

anladım kardeşim günlük kaç konu giriyorsun ?
Eğer bu şeklide senin gibi sorun yaşayan varsa benım aktif edeceğim proje ile çok kolay kazançalr sağlayabilirsiniz.

cthax adlı üyeden alıntı

hocam amaçladığım kazancın limiti yok siteyi hobi değil kazanç için açtım yazıların hepsi özgün 38 i tarafımdan yazıldı. kazancımı artırmam için neye dikkat etmem gerekiyor günlük hitim 80-100 arası oku.net e üye oldum daha ne yapabilirim

Anladım 38 yazı başlangıç için yeterli sayıdır.Ancak devamı gelmeli.Özgün yaız için içerik eklemeyin.Adwors kelime arasını kullanın sitenize uygun kelimeler üzerine makaleler yazın.500-800 arası sana kelime önerecek adwors.Onları döküman olarak indir o kelimeler üzerine makaleler yaz.

CennetKapisi CennetKapisi Sitenizi App'lestiriyorum Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)

Charizard adlı üyeden alıntı

Çok güzel geri dönüşler alıyoruz hem konudan hemde pm olarak.Konu biraz daha açık kalmasını istiyorum.Ne kadar çok yorum o kadar çok kişi kazanır emin olun.

Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Ek Olarak:
Adınıza üzüldüm. Panda güncellemesine suç bulmayalım sitemizi ele alıp güzelce inceleyelim.Spam kastınız mı ? illegal içerik varmıydı ? veya yanlış yapılan bir uygulama çalışma olabilir incelemek lazım.

Yardımcı olacağım size.

Kazancınız çok düşük günlük 1 tık alsanız bile daha yüksek kazanç sağlayabilirsiniz.Her ne kadar yerleşim kötüde olsa bu kazançın üstünde getirmesi gerekir.
Sitenizi incelemek isterim daha sonra .

Bu hite ben şuan günlük 5 lira alıyorum aylık 150 liradan kapatıyorum tek kadın sitemde.Geliriniz düşük.Ne kadar emek verdiniz ? harcamalarınız nedir ? aylık gider nedir söylermisiniz ?

Amacım anahtar teslim kendi tekniğimi uyguladığım hali hazırda kazandıran siteleri satışa çıkarmak.Bir nevi nabız yokluyorum.Elimde 40+ üzeri gelirli siteler var kimi yüksek kimi 1-2-3-4-5 tl gelirli.Hepsinide tek fiyat üzerinden vereceğim o yüzden böyle bir konu açtım.

Teşekkür ederim bende bekliyorum aktif etmeyi sabırsızlıkla.

Hesapmı ban yedi sitemi ? Sitenizde reklam çıkmıyor panele girebiliyorsanız site yemiştir.Yeniden değerlendirme gönderin.Ama önce sitenizi politikalara uygun hale getirmeniz gerek. + mobil uyumlu tema şart.

Hit ve yerleşime göre oranlar değişir.Net birşey söyleyemem veri olmadan.

Katılmıyorum.Ben her sitemi - sitelerimi kazanmak için açtım açıyorum.Hobi olarak yaptığınız işten kazanç beklemeyin.Kazanmak için hırs inanç ve bilgi gerekir.

11 günlük sitem bugün 3 lira bırakmış bu tesadüf değil azimdir.

Adsense kurcalama ile kazanç yükselmez.Adsensenin size sunduğu en iyi reklam yerleşimlerinide yapsanız olay sitede içerikte kullanıcıda bitiyor.

5-6 ayda kazancınız oldukça düşük.Hitleri nedir sitelerin ? Tema önemli yerleşim önemli.Mobil hitiniz varmı? varsa mobil temanız varmı ?

Gideriniz ne kadar oldu ? hitiniz nedir 200-500 tekilmi ?

Takip edin kazanan siz olun.

sizin söylediginiz bana pek inandirici gelmiyor 11 günlük siteniz 3TL birakmis? :)

Söyle bi düsünelim birinci Gün Host yeni aldiniz wp kurdunuz falan filen sitenizi ilk icerikler eklediniz zaten sitenizin index almasi en fazla 3-4 gün sürer ilk siraya cikacaksiniz siteye pek cok ziyaretci gelecek reklama tiklayacak falanda filanda sizde 3TL kazanacaksiniz 11 günde ya kusura bakmada ben yemem ! ;)

//EDIT

Adsense'yi unuttum pardon Adsenseye basvuracaksiniz isik hiziyla ayni gün cevap gelecek onaylayacak BOS SITEYE ve reklam kodlar gözükecek hersey hemen isleyecek... yaw arkadas masal anlatma...

KadirKC KadirKC WORDPRESS Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 1290
  • Beğeniler 0 / 208
  • Ticaret 27, (%100)

anladım kardeşim günlük kaç konu giriyorsun ?
Eğer bu şeklide senin gibi sorun yaşayan varsa benım aktif edeceğim proje ile çok kolay kazançalr sağlayabilirsiniz.

günlük 1yazı kesinlikle giriyorum bazen 5 bazen 2 oluyor, ancak aktif edeceğiniz proje nedir ?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 74 / 43
  • Ticaret 13, (%100)

CennetKapisi adlı üyeden alıntı

sizin söylediginiz bana pek inandirici gelmiyor 11 günlük siteniz 3TL birakmis? :)

Söyle bi düsünelim birinci Gün Host yeni aldiniz wp kurdunuz falan filen sitenizi ilk icerikler eklediniz zaten sitenizin index almasi en fazla 3-4 gün sürer ilk siraya cikacaksiniz siteye pek cok ziyaretci gelecek reklama tiklayacak falanda filanda sizde 3TL kazanacaksiniz 11 günde ya kusura bakmada ben yemem ! ;)

//EDIT

Adsense'yi unuttum pardon Adsenseye basvuracaksiniz isik hiziyla ayni gün cevap gelecek onaylayacak BOS SITEYE ve reklam kodlar gözükecek hersey hemen isleyecek... yaw arkadas masal anlatma...

Aslında sorun nerde bilyormusun ? dar düşünüyorsun.

1 - adsense neden alayım hali hazırda hesabım varsa. ?????
2- host aldım wp kurdum bunların toplamı 20 dakikada olacak işler.
3- beni kendin ile karıştırma ben girdiğim her içeriği aynı gün index aldırırım ( doğal yöntemler ile ) hatta anlık aldırırım ama gerek yok doğal olsun.
4-mail adresini ver sitenin genel analizini göndereyim sana bundan sonra ileri geri konuşmadan önce düşünmeyi öyle yazmayı öğrenirsin.
5- sen ye diye ben konu açmadım..Mail adresini ver yermisin yemezmisin görürüz.
6- sağ üst köşede kırmızı çarpıya tıkla yada dur dur ctrl +w yap bakalım neler olacak ?

cevap bekliyorum senden kesinlikle.

• Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)

Aslında sorun nerde bilyormusun ? dar düşünüyorsun.

1 - adsense neden alayım hali hazırda hesabım varsa. ?????
2- host aldım wp kurdum bunların toplamı 20 dakikada olacak işler.
3- beni kendin ile karıştırma ben girdiğim her içeriği aynı gün index aldırırım ( doğal yöntemler ile ) hatta anlık aldırırım ama gerek yok doğal olsun.
4-mail adresini ver sitenin genel analizini göndereyim sana bundan sonra ileri geri konuşmadan önce düşünmeyi öyle yazmayı öğrenirsin.
5- sen ye diye ben konu açmadım..Mail adresini ver yermisin yemezmisin görürüz.
6- sağ üst köşede kırmızı çarpıya tıkla yada dur dur ctrl +w yap bakalım neler olacak ?

cevap bekliyorum senden kesinlikle.

sen milyonersin milyoner

• Üyelik 18.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 74 / 43
  • Ticaret 13, (%100)

sen milyonersin milyoner

al : http://i.hizliresim.com/07QZ8V.png

adsense için şimdi ekran görüntüsü alıyorum.Bana yalancı demek istedin sanırım o lafı ağzında yuttururum sana.Konuşmadan önce düşün oldumu ?

Ek Olarak: Al buda 2 haftalık sitemin gelir durumu. biraz önce gelir 2,87 gözüküyordu sanırım güncellemede sorun oldu düzelsin yeni ekran görüntüsünü atarım sana.

http://img.prntscr.com/img?url=http://i.imgur.com/iSVIwYZ.png

faydin26 faydin26 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek makine mühendisi
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 12 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Bu konudaki yardımlarınızı tabiki bekleriz . Fakat benım adsense den anladığım siten ne kadar hit alırsa tıklanma ihtimalinde artıyor . Bizim hiti artıracak orjinal çözüm bulmamız gerekiyor. Burada web master arkadaslar bızım gibi yeni baslayan caylak arkadaslara yardımcı olursa cok memnun kalırım

http://www.fatih-aydin.com/default.html sitem var . Fotoğraflar ve yazılar bana ait. Her gun blog sayfama bir entry girmeye calısıyorum ama hitimi haber sitelerine yorum yazarak ve link verdiğim ve kazandıgım hit kadar alamıyorum günlük olarak. Tabiki kişisel siteme bu kadar hit bekleyemem ama kisisel sayfa diye de kenera atmak da istemiyorum. Site hakkında ve izleyecegım yol hakkında bilgi verirseniz sevınırım

Bu arada adsenden kazancım aylık 15 tl:D

• Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)

al : http://i.hizliresim.com/07QZ8V.png

adsense için şimdi ekran görüntüsü alıyorum.Bana yalancı demek istedin sanırım o lafı ağzında yuttururum sana.Konuşmadan önce düşün oldumu ?

Konusmalarina dikkat et

• Üyelik 18.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 74 / 43
  • Ticaret 13, (%100)

yediririm mediririm noluyoz? Konusmalarina dikkat et

Önce sen düşünmeden konuşmayacak beni yalancı çıkarmaya çalışmayacaksın.Kötü bir şey demedim alınıyorsan sen bilirsin.

buda gelir durumu yukarda paylaştım ama bilerek görmemiş olabilirsin belki.

http://img.prntscr.com/img?url=http://i.imgur.com/iSVIwYZ.png

mail ver detaylı analizi göndereyim kelimeleri gelen tekil hitleri refleri vs.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al