wmaraci reklam

Çok Bilmişler Sonra Ortadan Kaybolanlar

29 Mesajlar 4.981 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)
Arkadaşlar şu sıralar çok görmeye başladım. Eskiden bu kadar çok görmüyordum çok bilmişleri. Her konuda bilgileri var bu kişilerin yazılımdan tutun donanıma seo dan tutun iğne ipliğe kadar.

Ama bir şey farkettim bu arkadaşlar heybeden sallıyorlar sonra da ortalıktan kayboluyorlar. Konu sahibi ne kadar yazarsa yazsın bunlar yokoluyorlar biranda.

Ha şunuda eklemeyi unutmadan söyliyeyim. Bu arkadaşlar işler ters gittiğini anladıkları an önce mesajlarını editliyorlar sonra o mesaj yokoluyor.

Bir kaç örnek verelim

Adam domaini için fikir almaya çalısıyor bu arkadaşlardan biri giriyor domain 500 lira eder diyor. Konu sahibi arkadaş 2. gün domaini açık artırmaya çıkarıyor 100 lira dan o 500 diyen arkadaşada domain açık artırmada diyor. O 500 veren toz görenlerin insanlık namına belediyemize teslim etmesi rica olunur.

Başka bir örnek daha

Arkadaşımızın Wordpress sitesi bir hata veriyor forumda konu açıyor. Çok bilmiş geliyor ftpden bunu bunu yap düzelir diyor. Konuyu açan arkadaş çok bilmişe güvenip hemen yapıyor aman Tanrım o da ne site tamamen göçüyor. Oysaki çok bilmiş arkadaşımız mesajını editlemiş toz olmuş bile....

Aslında verilecek örnek çokta ben yoruldum hemen toz olmadan gördüğünüz çok bilmişlerden örneklere devam edelim arkadaşlar.

Bir örnekte arkadaşımızdan geldi güzel bir yere değindi.

hkccrn adlı üyeden alıntı

Ha bir de teşekkür etmeyi bilmeyen arkadaşlar var. Onları da katalim konuya hocam. 😊

cooper adlı üyeden alıntı

Mesela bir tane çocuk var, çocuk diyorum çünkü henüz gelişmemiş gerçekten. Bir gün ösym'de full çekiyorum diyor, diğer gün instagram sayfası açtım 1 ayda 20k yaptım organik diyor. Sonra bir de forumu siyasi saçma sapan yalan konulara boğuyor. Sonra da hani instagram hesabı, hani ösym sonuç belgen diye soruyorsun ama cevap gelmiyor. Son zamanlarda çakma bilginler yüzünden forumdan soğudum.

Dikkat edin konuyu editleyip toz olmayayım :D :D :D

Sizlerden ricam arkadaşlar amacım kimseyi kırmak yada ifşa etmek değil bu konuyu bir geyik konusu olarak görün ve rica ediyorum kişi isimleri vermeyelim. İnsan zaten insansa hatasını anlar en azından bir daha yapmaz diyelim.
Ranay ulas Eiffel

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
reklam

haliluunal haliluunal Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ağ ve bilgisayar sistemleri yö
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 665
  • Beğeniler 80 / 270
  • Ticaret 0, (%0)
Editt
birsevda VolkanYildiz

kişi bu mesajı beğendi.

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Biraz önce ki instagram olayı gibi 😂
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)

haliluunal adlı üyeden alıntı

Bu konuyu silin sorun düzelir :D

Yok hocam oyle bir olayım yok bilgim dışında ise öğrenebileceğim ne var izlerim.

hkccrn adlı üyeden alıntı

Biraz önce ki instagram olayı gibi 😂

o da bir örnek onu sizde gördünüz sonrasında bir arkadaş ciddi ciddi al keyword domain dedi birde o konuda.

O olaya benzer bir çok olay görmeye başladım forumda. Kişileri kırmamak ve bozmamak için etiketlemedim.
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

haliluunal haliluunal Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ağ ve bilgisayar sistemleri yö
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 665
  • Beğeniler 80 / 270
  • Ticaret 0, (%0)
Mesaj silindi, görüşürüz :D :D
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

noktapanel noktapanel ben buraya neden çıktım Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 535 / 265
  • Ticaret 19, (%100)
Vallahi çok haklısınız hocam
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

cooper cooper Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Müh. öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 225 / 254
  • Ticaret 5, (%100)
Mesela bir tane çocuk var, çocuk diyorum çünkü henüz gelişmemiş gerçekten. Bir gün ösym'de full çekiyorum diyor, diğer gün instagram sayfası açtım 1 ayda 20k yaptım organik diyor. Sonra bir de forumu siyasi saçma sapan yalan konulara boğuyor. Sonra da hani instagram hesabı, hani ösym sonuç belgen diye soruyorsun ama cevap gelmiyor. Son zamanlarda çakma bilginler yüzünden forumdan soğudum.
birsevda Stores ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
-de -da ayırmayı bilmeyen adam da laf sokmaya çalışıyor ya diyecek bir şey yok.

Öte yandan bir insanın birçok konuda bilgisi olabilir. Sadece bu bilgiler kulaktan dolma olmasın, araştırma ve bilgiye dayalı olsun. Mesela forumda 5 10 kişiyle sürekli iletişim ve bilgi akışı halindeyiz, bir şey alıyorum bir şey katıyorum bu şekilde döngü sağlıyorum.

Yine bir başka açıdan grafikten zerre anlamayan adamlar mesela tasarım ilanlarına hallederiz, yaparım ederim yazıyor. Adamın referansları paint terk mesela. Sonra dandirikten bir üniversite de okuyanlar, yazılım uzmanı oluyor, dandik bir forumun yöneticisi havalara giriyor falan bu aslında çapla ilgili bir konu.

Ben bir başkasına gelir sağlatacak birçok konu harici diğer tüm konularda bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Zaten benimle iletişimde olan kişiler bunları biliyordur. Boş bir ayım olur mesela tatil yerine ben bir hobi edinirim. Bu şekilde yıllardır bir ton farklı konuda bilgi edinmeyi öğrendim.

Ayırt edici nokta şu. Bu bilgilerin doğruluk oranı nedir?
Mesela bu forumda Lozan 2023'de bitecek yazısını beğenip sonra ahkam kesenler olmuştu. Cehalet öyle bir şey ki yenme şansınız yok. Görmezden geleceksiniz ve es geçeceksiniz.

Zaten bir kişi sözünün arkasında durmuyor, tabirinizle "Toz oluyorsa" o kişi bilgisinden şüphesi olan biridir. Ya da bilgisizdir. Geçen çalıntı logoyla konu açan bir arkadaş vardı mesela. Fark edilmesi üzerine rezil olup hesabı kapatıp gitmiş.
Mrtcn birsevda ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

zizanet zizanet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek güvenlikçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 501
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 3, (%100)
Konu zizanet tarafından (Bugün, 01:01 ) değiştirilmiştir.
Olmadı kendini imha edecektir.
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

ziza.net | tennar.com | Türk Mantar mantarsatis.com | Gübre gubreler.com | Ziraat zirai.org

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Bu konuyu ben açmayı düşünüyordum. Sunucu ile alakalı konu açılıyor adam girip yanlış bilgi veriyor yada ben yaparım diyor.

Profilinde SEO uzmanı, yaş 18 ve yeni üyelik kaydı...

Keşke herkes bildiği konuda yardımcı olmaya çalışsa ve ticaret yapmayan, ticaret konusu olmayanlar her işverenin konusuna yazmasa.
birsevda Eiffel yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al