wmaraci reklam

Yürüyen Yavuz Sultan Selim Köprüsü :(

28 Mesajlar 3.278 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

portal portal https://portalciyiz.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 101 / 288
  • Ticaret 14, (%100)
Az önce Facebook'da dolanırken gözüme ilişti. Köyümdeki birisi bir grup tarafından oluşturulmuş şu gönderiyi paylaşmış. Grup linkine gittiğimde troll amaçlı kurulduğunu anladım. Hiç sorgulamadın insanların birşeye körü körüne bağlanması böyle değişik durumlar oluşturabiliyor maalesef. Gülsem mi ağlasam mı bilemedim açıkçası

wmaraci
reklam

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Okumayan etmeyen adam inanır fakat bu şekilde troll hesapları açanlarında işi gücü yok bir partiyi küçük göstermeye çalışıyor. Oy ile yenemeyenler troll ile yenmeye çalışmasıda ayrı bir komik. Şimdi bilişim suçlarına şikayet ettim sayfayı.
Sungmert bitirimci moris

kişi bu mesajı beğendi.

Suistimal Suistimal Bismişah, Allah Allah Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 138 / 123
  • Ticaret 30, (%97)
Sayfa troll amaçlı. Uzun zamandır takip ediyorum çok komik şeyler paylaşıyorlar. Hele inanıpta yoruma maşallah falan yazanları görünce hem utanıyorum hem gülüyorum.
Sungmert VolkanYildiz

kişi bu mesajı beğendi.

Çalış, Çabala.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Sizlerde şikayet edin; https://www.bimer.gov.tr

Ayrıca kurdukları gruptan kim olduklarıda açıkça ortada. Çoluk çocuk ne işlerle uğraşıyor yahu. Bimer başvuru sonucunu merakla bekliyorum, çocuk yaşta ifade vermeye gidecekler. Akılları başlarına gelir umarım. Siyasi parti farketmeksizin bu tarz şeyler oldukça sinir bozucu.
Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)
Açıkçası köprünün TV reklamını izlediğimde sandım ki Dünya'yı kurtarmışız, o derece abartılmış. Halbuki köprüyü biz bile yapmadık, ne böyle bir teknolojimiz var ne de tecrübemiz. Vatandaşın parasıyla vatandaşa hizmet etmek bu kadar büyütülebilir ve kullanılabilir fazlasını düşünemiyorum.

Ayrıca internette rastladığım ilginç de bir istatistik var, yıllık 50 milyon araç geçiş garantisi verilmiş köprüye (tabii ki bu kadar araç geçmezse işleten şirkete açık kalan miktar bizim cebimizde ödenecek) ancak diğer 2 köprüden yılda toplam 142 milyon araç geçişi gerçekleşiyormuş. Basit bir hesapla bu köprü yolu uzatacağı için hem süre hem de yakıt kaybı demek. Kaldı ki ücreti de diğer 2 köprünün 2 katı. Bu kadar araç geçişinin sağlanması pek mümkün görünmüyor. Bunun millete ne yararı var anlamış değilim.
cagatayguney akrepkral AzX66

kişi bu mesajı beğendi.

bilgimarketnet bilgimarketnet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 683
  • Beğeniler 271 / 124
  • Ticaret 9, (%100)
Ne keşfetmek isterdiiim? Yürüyen Yavuz Sultan Selim Köprüsü geldi aklıma :) Böyle konularda neden troll yapılır anlamıyorum. İnsanların işleri güçleri yok milletle dalga geçiyorlar. Yolda görseler abi çekecekleri adamlara küfredip hakaretler saydırıyorlar. Gençlik fena...
cagatayguney Victoryksk

kişi bu mesajı beğendi.

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
brown katılıyorum sanki köprüyü kendileri yapmış gibi övünmeleri bide ihale açıyorlar garanti veriyorlar bu kadar araç geçecek diye bizim cebimizden gidiyor parası örneğin Osman Gazi Köprüsü var yapıldığından şu ana kadar bayramlar hariç verilen sayı kadar geçmedi şimdi o garanti parası devlet kasasından çıkacak 20 yıl böyle olacak şimdi bunun fiyatı tamam boğaz köprüsü yada fatih sultan mehmete göre normal fakat verdikleri garanti ne kadar olur merak konusu
brown

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 683
  • Beğeniler 271 / 124
  • Ticaret 9, (%100)
darkthepro brown Bir kere de destek verseniz ölür müsünüz yani? Kötü mü oldu? Tamam başka şeylere harcanmalı para sürekli yol yol ben de bıktım ancak desteklemek gerekiyor. Dünya'nın en büyük havaalanı olsun, avrasya tüneli olsun, bu köprü olsun yani bunlar da sonuçta trafik sorununu çözmek için yapılan şeyler. Sırf yapalım da dursun milletin gözünü boyayalım diye değil. Kesinlikle size hak veriyorum bu köprülerin ücretsiz olması ve olacaklar konusunda. Ayrıca başka şeylere harcanmalı para buna da hak veriyorum. Ancak sevmesek de desteklemeliyiz diye düşünüyorum.
ErdeM

kişi bu mesajı beğendi.

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)

bilgimarketnet adlı üyeden alıntı

darkthepro brown Bir kere de destek verseniz ölür müsünüz yani? Kötü mü oldu? Tamam başka şeylere harcanmalı para sürekli yol yol ben de bıktım ancak desteklemek gerekiyor. Dünya'nın en büyük havaalanı olsun, avrasya tüneli olsun, bu köprü olsun yani bunlar da sonuçta trafik sorununu çözmek için yapılan şeyler. Sırf yapalım da dursun milletin gözünü boyayalım diye değil. Kesinlikle size hak veriyorum bu köprülerin ücretsiz olması ve olacaklar konusunda. Ayrıca başka şeylere harcanmalı para buna da hak veriyorum. Ancak sevmesek de desteklemeliyiz diye düşünüyorum.

Olay desteklememek değil, benim takıldığım nokta zaten yapılması gerekenin hem yanlışlıklar içermesi hem de mesajımda belirttiğim üzere "Dünya'yı kurtarmışız" gibi lanse edilmesi. Bir kısım buna "kanıyor".
bilgimarketnet

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 683
  • Beğeniler 271 / 124
  • Ticaret 9, (%100)

brown adlı üyeden alıntı

Olay desteklememek değil, benim takıldığım nokta zaten yapılması gerekenin hem yanlışlıklar içermesi hem de mesajımda belirttiğim üzere "Dünya'yı kurtarmışız" gibi lanse edilmesi. Bir kısım buna "kanıyor".

Abartı olması konusunda da aynı şekilde size katılıyorum. Gerçekten de abartılıyor çoğu şey. Yorumunuz için teşekkür ediyorum.
brown

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al