wmaraci reklam

Sonunda Adsense Onay Alabildim (Bilmedikleriniz)

11 Mesajlar 1.476 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

seyretgitsin seyretgitsin seyretgitsin.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 40 / 40
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba dostlar hemen hemen 1 aydır Adsense almak için uğraşıyorum, farklı hesaplarla deniyordum, genelde aldığım hata kopya içerikti veya başka bir Adsense hesabınız var diye.
Size birazda deneyimlere dayalı birkaç birşey söylemek istedim.
Öncelikle bugün itibarı ile blog sitem için adsense almış bulunmaktayım. 1 Aylık süreçte fark ettiğim birkaç birşey oldu:
-Adsense sizi adınızdan dolayı onaylamıyor da olabilir. (Anne, Baba ya da başka bir yakınınızın ismiyle başvurabilirsiniz. Deneme amaçlı.)
-İçeriğin kalitesi markalara hitap ediyor olmalıdır.
(Örneğin buraya reklam verebilecek markalar çoktur: https://blogdasin.com/akilli-saatlerin-spora-katkilari/ )
Yani akıllı saat reklamlarına uygun olabilir, ayrıca hoşting domain tarzındaki makalelerde reklamlıktır. Ya da herhangi bir spor makalesi.
- İçeriğinizin kalitesi: en önemliside budur. Alıntı içerik yapmayın, kendi eliniz ile emek vererek yazın, emin olun ki google bunun karşılığı veriyor.
Son maddeyi söylememin nedeni: Kopya içerik ile başımın yanmasıydı. Buda Google için Rest nedeni.

Tabi aramızda adsense uzmanları vardır. Benim anlatmak istediğim, yaşadığım sıkıntılar ve eğer benimle aynı şeyleri yaşayanlar varsa onlara ilaç olmak.

SeyretGitsin.com | Dizi ve Film Tavsiyeleri

-Netflix, BluTV, Prime Video

-Sinema

wmaraci
reklam

burakalaca burakalaca Lil Machiavel Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek CEO
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 43 / 51
  • Ticaret 21, (%100)
konuyu takip amaçlı yorum bırakıyorum

Software - Social Media - Brand & Business Development - Music Label - Life Coaching mevabak  

Guness Guness Gün olur, asra bedel. Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 18 / E
  • Meslek Hayat boyu öğrenci.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 335 / 181
  • Ticaret 41, (%100)
Destek amaçlı reklamlarınıza tıkladım. Hayırlı olsun, bol kazançlar.

Dönülmez akşamın ufkundayız, vakit çok geç.

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
Çok güzel açıklama, teşekkür ederim. Hatta adsense hizmeti verenlere köstek olabilecek açıklama.

Mesela ben bir siteme içerik hazırlıyorum, içeriği kendim yazıyorum. Konu köpek yetiştiriciliği, beslenmesi, bakımı, biraz da organik tarım. Çünkü kendim yapıyorum zaten(köpeğim, tavuğk, hindi var. Bahçede kendimiz sebze yetiştiriyoruz) çünkü veterinerlik, organik tarım hayvan bakımı reklam türleri arasında.

Birde domain Almanca ama tr içerik ile başvuracam, sonrasında siteyi Almancaya çevireceğim. Bu da benden olsun.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
Farklı düşüncede olan yenilikçi içerikleri genelde google onaylıyor. Örnek soru cevap siteleri birçok konu içerebileceğinden genelde bu tarz siteleri hızlıca onaylıyor.
Sitede ne kadar çeşitli içerik olabilirse google onaylaması o kadar hızlı oluyor.
Bir taktik daha siteyi onaya gönderirken bolca google uygulamaları ve google ile ilgili haberler girmeniz bunlarda yine pozitif etki ediyor.

Google hesabınızda ne kadar eski ise o kadar hızlı onaylanıyor. Örnek benim hesabımın bi 15 yılı var o nedenle ne göndersem onaylanıyor.
Browland seyretgitsin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 40 / 40
  • Ticaret 2, (%100)

icerikmedya adlı üyeden alıntı

Çok teşekkür ederim hocam, cümlemize. Herkes için bol kazançlar. Allah bereketinizi arttırsın dostlar.
Guness

kişi bu mesajı beğendi.

-Sinema

bilisimciblog bilisimciblog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 141 / 79
  • Ticaret 0, (%0)
Katılıyorum size. Emek var ise bu iş kesin olur diye düşünenlerdenim bende. Bu arada reklamınıza bende yıkladım. Destek olsun. 🙂

• Üyelik 30.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 40 / 40
  • Ticaret 2, (%100)

Browland adlı üyeden alıntı

Çok güzel açıklama, teşekkür ederim. Hatta adsense hizmeti verenlere köstek olabilecek açıklama.

Mesela ben bir siteme içerik hazırlıyorum, içeriği kendim yazıyorum. Konu köpek yetiştiriciliği, beslenmesi, bakımı, biraz da organik tarım. Çünkü kendim yapıyorum zaten(köpeğim, tavuğk, hindi var. Bahçede kendimiz sebze yetiştiriyoruz) çünkü veterinerlik, organik tarım hayvan bakımı reklam türleri arasında.

Birde domain Almanca ama tr içerik ile başvuracam, sonrasında siteyi Almancaya çevireceğim. Bu da benden olsun.

Yorumunuz için çok teşekkür ederim.
Çok rahat alabileceğinizi düşünüyorum ve burdan gönül rahatlığıyla söylüyebilirim ki, tek yönde ilerleyen siteler, daha çabuk alıyor. Bundan kastım, mesela konu inşaatsa, tarımsa ya da sadece spor vb... işe. Google zaten kabul ediyor. Çünkü bu sektörlerden kişilerden reklam alıyor bunları sunmak içinde belli kanallar lazım ve kanal olarakta tabiki sizi alıyor. Youtube oyun kanallarında fortnite reklamının daha fazla dönmesi gibi.
Acı bir örnekte verelim, genel forum sitemde alamadım, neden?
çünkü bir çok konuya hitap ediyorsun yanı google için yabancı değimiyle trash site, cop sitesin. Bir yöne hitap etmek çok önemli mesela, tavsiyem 5-6 kategoriden fazlasına yönelmeyiniz ve katagorileriniz arasındada bağ olsun.(Müzik, oyun, seyahat, eğitim vb.) gibi kutupları ayrı konular olmasın.

(Browland hocam bazı yerlerde genele hitap ettim alınmayın :) )
Browland

kişi bu mesajı beğendi.

-Sinema

• Üyelik 30.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 40 / 40
  • Ticaret 2, (%100)

bilisimciblog adlı üyeden alıntı

Katılıyorum size. Emek var ise bu iş kesin olur diye düşünenlerdenim bende. Bu arada reklamınıza bende yıkladım. Destek olsun. 🙂

Cok tesekkür ediyorum hocam, dedigim gibi emek veren ve gercekten kazanmayi hak eden her arkadasa bereket diliyorum allahtan. Tabi size de dogal olarak :)

-Sinema

tayfuntemel tayfuntemel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Rize
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 65 / 145
  • Ticaret 7, (%100)

icerikmedya adlı üyeden alıntı

vay be boyle arkadaslar denk gelmezkı bıze :D
Guness

kişi bu mesajı beğendi.

https://3dprinter.blog
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al