wmaraci reklam
lidertakipci

Google da ilk sayfa için 6 bin tl istendi

72 Mesajlar 10.981 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)
Kısa sürede yükseleceksiniz daha sonrasında penalty yiyeceksiniz ve ani düşüş yaşayacaksınız hergün bir Wp açılır mı bir dur bir sabret O herşeyi bilen Typolara bile dikkat eden Google senin bu yaptıklarının sanal olduğunu bilmeyecek mi Algoritmaları bu kadar kolay olsaydı çok kolay manipüle edilebilirdi.O açtığın 45 bloga her gün özgün bir konu yazarak bir ay boyunca besle ufaktan onlarada ziyaretçi çekmeye başla daha sonrasında tanıtım yazısı mı alıyorsun Footer link mi alıyosun al spama sokmak için elinden geleni yapıyorsun dikkat et :)

wmaraci
reklam

yigit590 yigit590 Click here Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 25 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

Blacksheep adlı üyeden alıntı

Kısa sürede yükseleceksiniz daha sonrasında penalty yiyeceksiniz ve ani düşüş yaşayacaksınız hergün bir Wp açılır mı bir dur bir sabret O herşeyi bilen Typolara bile dikkat eden Google senin bu yaptıklarının sanal olduğunu bilmeyecek mi Algoritmaları bu kadar kolay olsaydı çok kolay manipüle edilebilirdi.O açtığın 45 bloga her gün özgün bir konu yazarak bir ay boyunca besle ufaktan onlarada ziyaretçi çekmeye başla daha sonrasında tanıtım yazısı mı alıyorsun Footer link mi alıyosun al spama sokmak için elinden geleni yapıyorsun dikkat et :)

yapay hit alımını durdurdum bloglardan da link çıkışlarını iptal ediyorum bu kadar kişi yanlış söylüyor olamaz sanırım :) peki backlink çalışması hakkında ne düşünüyor sunuz ? şu sosyal sitelere yolladığım facebook twitter scorp.it ve wmaraci dahil diğer forumlar ?

Ek Olarak:

myth2012 adlı üyeden alıntı

Sitenize hit çekmenizi önermiyorum ayrıca wordpress paravan blog çalışmanızıda yanlış buluyorum, zira bu şekilde yaptığınız blogları sizin sitenizi yükseltmek amacıyla açtığınızı google zaten biliyor, google bu kadar zeki değil bilemez diye düşünüyorsanız sadece 1 içerikli kalitesiz bir sitenin sitenize yararı ne olur birde böyle düşünün. Paravan blog sistemi konusunda yardımcı olmamı isterseniz özelden yazın yardımcı olayım. Diğer çalışmalarınız doğal yöntemler bunlar içinde tanıtım yazısı, video ve sosyal medya işine önem vermenizi tavsiye ederim.

bir çok kişinin aynı şeyi söylemesinden dolayı durdurdum fakat şimdide google buna günlük 70 hit geliyordu şimdi neden azaldı diyip bir şey yapmasın ?

Ek Olarak: Bu arada bu programlardan kredi kazanmaya devam ediyorum bir forumda kredileri alanlar oluyor ufaktan bir şeyler kazanıyım en azından :) 5bin krediyi program 50 tl ye satıyor 2 günde 1k kazanıyorum ben :))

https://goo.gl/Ns1z26 http://ortaksan.com

• Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)

yigit590 adlı üyeden alıntı

yapay hit alımını durdurdum bloglardan da link çıkışlarını iptal ediyorum bu kadar kişi yanlış söylüyor olamaz sanırım :) peki backlink çalışması hakkında ne düşünüyor sunuz ? şu sosyal sitelere yolladığım facebook twitter scorp.it ve wmaraci dahil diğer forumlar ?

Sosyal ağlarda yazının tamamını yayınlamayın.Sosyal sitelerden aldığınız Backlink size sadece destekte bulunacaktır tek başına çok bir işe yaramaz.Siz Plurk'a yazı yolluyorsunuz yada başka sosyal ağlara yazıyı değiştiriyor musunuz.Orayada özgün yazı yazıp link verirseniz daha iyi olacaktır.Aksi halde aynı yazıyı 10 sosyal ağda paylaşmak Spam ihtimalini arttırmaktan öteye gitmeyecektir.Bir de Plurk'tan ziyaretçi çekme ihtimalinizi düşünün yok denecek kadar az hal böyle olunca paravan misali kullanıyor gibi olacaksınız o yüzden bir blog gibi yazılarını özgünleştirn değiştirin öyle paylaşın otomasyona bağlamyın zarar yapar :D
yigit590

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 25 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

Sosyal ağlarda yazının tamamını yayınlamayın.Sosyal sitelerden aldığınız Backlink size sadece destekte bulunacaktır tek başına çok bir işe yaramaz.Siz Plurk'a yazı yolluyorsunuz yada başka sosyal ağlara yazıyı değiştiriyor musunuz.Orayada özgün yazı yazıp link verirseniz daha iyi olacaktır.Aksi halde aynı yazıyı 10 sosyal ağda paylaşmak Spam ihtimalini arttırmaktan öteye gitmeyecektir.Bir de Plurk'tan ziyaretçi çekme ihtimalinizi düşünün yok denecek kadar az hal böyle olunca paravan misali kullanıyor gibi olacaksınız o yüzden bir blog gibi yazılarını özgünleştirn değiştirin öyle paylaşın otomasyona bağlamyın zarar yapar :D

Günde 1 makale yazıp aynısını 5-10 yerde paylaşabilirim ama günde 10 makale yazacak kadar hayal gücüm yok yani altı üstü bi cam balkon firması için ne yazabilirsiniz ? bu makale yazan kişilere bu konuda çok hayranım gerçekten.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)

Günde 1 makale yazıp aynısını 5-10 yerde paylaşabilirim ama günde 10 makale yazacak kadar hayal gücüm yok yani altı üstü bi cam balkon firması için ne yazabilirsiniz ? bu makale yazan kişilere bu konuda çok hayranım gerçekten.

Konuya tek yerden bakmayın.Cam balkonlar hakkında bilgim yok ancak karşıma cam balkonu alsam bunun fitilinden girer rayından devam eder rayının boyasından çıkarım detaycı olun :)

• Üyelik 21.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 25 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

Konuya tek yerden bakmayın.Cam balkonlar hakkında bilgim yok ancak karşıma cam balkonu alsam bunun fitilinden girer rayından devam eder rayının boyasından çıkarım detaycı olun :)

anladığım kadarıya cam balkonun tekerine dahi makale yazacaksınız :D

• Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)

anladığım kadarıya cam balkonun tekerine dahi makale yazacaksınız :D

El mahkum :D

• Üyelik 21.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 25 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

imada mı bulundunuz :)

• Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)

imada mı bulundunuz :)

Yok hocam ilk sayfa için lazım yani bunlar olmadan olmaz işin özü bu anahtar kelime rekabeti yüksek ise yapılacak en kaliteli iş yapılmalı :)

krm krm Kerem Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek gezgin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 55 / 124
  • Ticaret 2, (%100)
Bu listeyi her gün tekrarlaman büyük başarı, o azim bende olsa kim bilir neler yapardım :)

Bu avantajı doğru bir şekilde değerlendir bence, hani şu 150-200 yorum alan, her yerde rastladığımız, sürekli paylaşılan yazılar gibi içeriklerden bahsediyorum. Bunu başarabilirsen gerisini ziyaretçilerin yapacaktır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al