wmaraci reklam

Mobil uyumluluk

17 Mesajlar 2.285 Okunma
wmaraci reklam

utf8 utf8 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek eğitim
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Z**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 25 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Jetpack kurdum bendede mobil uyumlu olmadı. Ayrıca wptuch eklentisi de sorunlu hit kaybı ve 404 hataları oluşturdu. Responsiv tema arıyorum ücretsiz bikaç tane denedim. Görselleri hoşuma gitmedi. Paralı olanlar da pahalı ortada kaldım.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Servett Servett WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 15 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

utf8 adlı üyeden alıntı

Jetpack kurdum bendede mobil uyumlu olmadı. Ayrıca wptuch eklentisi de sorunlu hit kaybı ve 404 hataları oluşturdu. Responsiv tema arıyorum ücretsiz bikaç tane denedim. Görselleri hoşuma gitmedi. Paralı olanlar da pahalı ortada kaldım.

hocam buldugunuz temaları mesaj olarak atabilir misiniz bir bakabilir miyim

Kahpe içerden oldumu kapı kilit tutmazmış

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)

BakalimBilelim adlı üyeden alıntı

Merhaba arkadaşlar... Jetpack eklentisi yoluyla siteyi mobil uyumlu hale getirdim. Mobilden girip kendim de denedim. Sİtem gayet düzgün görünüyor bir ziyaretçi gözüyle. Ama google mobil uyumluluk testi sonucunda gene uyumlu değil sonucu alıyorum. Sorun nedir ki

Jetpack siteyi 'mobil uyumlu' yapmaz. Eklenti yardımıyla mobil görünümünüzü iyileştirir sadece. Öyle olsa kimse mobil uyumlu tema satın almaz. Bir eklenti indirir sorunu halleder.
Arkadaşlar mesajlarında gayet güzel açıklamışlar. Yapacağınız ya mobil uyumlu bir tema satın almak ya da mevcut temanızı forumlarda bu hizmeti veren kişilere verip, onların temayı kodlarla mobil uyumlu hale getirmesini sağlamak.
Ayrıca Jetpack Wordpress'te en çok kaynak tüketen eklentilerden biri. Açılış hızı dahil birçok parametreyi olumsuz etkiliyor. Yani mobil görünümden kurtarayım derken bir başka seo sorununa davetiye çıkaran bir eklenti.

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)

NK1864 adlı üyeden alıntı

Jetpack siteyi 'mobil uyumlu' yapmaz. Eklenti yardımıyla mobil görünümünüzü iyileştirir sadece. Öyle olsa kimse mobil uyumlu tema satın almaz. Bir eklenti indirir sorunu halleder.
Arkadaşlar mesajlarında gayet güzel açıklamışlar. Yapacağınız ya mobil uyumlu bir tema satın almak ya da mevcut temanızı forumlarda bu hizmeti veren kişilere verip, onların temayı kodlarla mobil uyumlu hale getirmesini sağlamak.
Ayrıca Jetpack Wordpress'te en çok kaynak tüketen eklentilerden biri. Açılış hızı dahil birçok parametreyi olumsuz etkiliyor. Yani mobil görünümden kurtarayım derken bir başka seo sorununa davetiye çıkaran bir eklenti.

Google mobil uyumluluk testini başarıyla geçtim hocam. Jetpack ten ötürü değil de tema güncellemesi sonrası oldu bu olay. Yani tema son güncellemesiyle mobil uyumlu hale getirildi sanırsam.

wmaraci

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)

BakalimBilelim adlı üyeden alıntı

Google mobil uyumluluk testini başarıyla geçtim hocam. Jetpack ten ötürü değil de tema güncellemesi sonrası oldu bu olay. Yani tema son güncellemesiyle mobil uyumlu hale getirildi sanırsam.

Tema Warez değilse zaten güncelleme öncesi tümü duruma adapte olmak adına aynı güncellemeyi alacaktır.
Sorun yaşayacak olanlar genelde statik tema sahipleri ve tema güncellemesi artık yapılmayan siteler.
Bol kazançlar.

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)

NK1864 adlı üyeden alıntı

Tema Warez değilse zaten güncelleme öncesi tümü duruma adapte olmak adına aynı güncellemeyi alacaktır.
Sorun yaşayacak olanlar genelde statik tema sahipleri ve tema güncellemesi artık yapılmayan siteler.
Bol kazançlar.

Evet haklısınız, google güncellemesine kimse fransız kalamaz. Haliyle bu dertten de kurtulmuş olduk. Temenniniz için teşekkürler, size de bol kazançlar.

utf8 utf8 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek eğitim
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Z**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 25 / 21
  • Ticaret 0, (%0)

Servett adlı üyeden alıntı

hocam buldugunuz temaları mesaj olarak atabilir misiniz bir bakabilir miyim

Denediğim temalar esell, dynamic-news-lite, iconic-one, mh-elegance-lite, minamaze, playbook, ribbon, trident-lite, point

içlerinden point hoşuma gitti fakat temayı değişince siteyi çökertti,
esell ve ribbon da idare eder. ayrıca risponsive temalar

Ek Olarak: esell google tarafından mobil uymlu olarak görünmüyor.
ribbon için ise mükemmel uyumlu çıktı ilginç
Servett

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al