wmaraci reklam

1 Ocak Mekkenin Fethi Kutlu Olsun! (Grafik Çalışması) (Güncellendi)

58 Mesajlar 12.239 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Webbiu Webbiu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 643
  • Beğeniler 194 / 98
  • Ticaret 10, (%100)
31 Aralıkta " Sinan Erdem Spor Salonundaydık " ve bütün stad doluydu hatta sahnenin arkası bile !
mhalat

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

msdselim adlı üyeden alıntı

Gezide 10 agaca laf yilbasinda binlerce agacin kesilmesine tepki koyduk diye mi bunlar

Onlar kesilmesi için yetiştirilen ağaçlar. İkisi çok farklı şeyler. sen verebilecekmisin 2 milyon ağcın verdiği oksijeni. Doğru size lazım değil.

Ek Olarak:

isousluer adlı üyeden alıntı

Yav he he. Siz hala Işid diyedurun.

Ben demiyorum Cumhurbaşkanın diyordu bir takım atarlı gençler. Desteği de ben değil onlar verdi.

cagdaskorkmaz.com.tr

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

Oyun Editoru adlı üyeden alıntı

Onlar kesilmesi için yetiştirilen ağaçlar. İkisi çok farklı şeyler. sen verebilecekmisin 2 milyon ağcın verdiği oksijeni. Doğru size lazım değil.

Ek Olarak:

Ben demiyorum Cumhurbaşkanın diyordu bir takım atarlı gençler. Desteği de ben değil onlar verdi.

İşinize geldiğinde ağaçların kesilmesine karşı olduğunuz için peygamber efendimizin hadislerinden paylaşırsınız işinize geldiği zaman da onlar kesilmesi için dikilen ağaçlar dersiniz. Komik olmayın ya.
msdselim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

İşinize geldiğinde ağaçların kesilmesine karşı olduğunuz için peygamber efendimizin hadislerinden paylaşırsınız işinize geldiği zaman da onlar kesilmesi için dikilen ağaçlar dersiniz. Komik olmayın ya.

Bana söylesene islama inan bir ülke şuan nerelerde. Bi karşılaştır diyer ülkelerle. Sana laf anlatamam ama bir karşılaştır nerde geri kafalı varsa islamda var.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

Bana söylesene islama inan bir ülke şuan nerelerde. Bi karşılaştır diyer ülkelerle. Sana laf anlatamam ama bir karşılaştır nerde geri kafalı varsa islamda var.

Asıl siz geri kafalılığınızı kanıtladınız şu sözlerinizle. Selametle.

• Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

Asıl siz geri kafalılığınızı kanıtladınız şu sözlerinizle. Selametle.

Evet söyle sene bana hangi ülke islamı gerçek bir inanç olrak algılıyor. Gitiğimiz her ülkede dışlanıyoruz.

İnsanlar artık dinlerin olmadığını söylüyor biz burda şu şöyle bu böyle diye kavga ediyoruz. Dünya liderimiz gelsin açıklasın.

cagdaskorkmaz.com.tr

mhalat mhalat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 248 / 195
  • Ticaret 1, (%100)

Asıl senin kafan geri kalmış. Neden mi?
Batı devletlerinin ilerlemesinin (sana göre gelişmişlik) temelinde sömürü, kan, vahşet vardır. Nerde mi var?
Afrika'yı sömürüp, yeraltı ve yer üstü zenginliklerini yağmalayan batılı emperyalistler, Afrikalı zencileri Amerika'da köle diye satmadılar mı? Hala Amerikada siyah renklilere zulüm edilmiyor mu? Amerika'yı işgal eden İngiltere, Fransa, ispanya ...gibi emperyalist devletler oradaki " Aztek-Maya-İnka" medeniyetlerini yok edip, katliamlar yaparak altınlarını ele geçirip , yer üstü zenginliklerini de batıya taşıdılar.
Bu anlayışlarına daha bir çok örnek verilebilir.
Medya özellikle de sinema filmleriyle insanların beynini yıkayarak olayları tam tersine gösterdiler göstermeye devam ediyorlar.

İslamda geri kafalılık yoktur arkadaş. Batılılar Rönesans'ın temellerini İslam ülkelerinden aldıkları bilgi , ilim sayesinde atmışlar ve bu sayede hamle yapabilmişlerdir.
Orta çağ denen dönemde batı karanlık ve zulüm içinde yüzerken İslam ülkeleri ilim-fen-matematikte batıya liderlik yapıyordu. Batılı öğrenciler Arap ülkelerine ve Endülüs'e ilim tahsiline geliyorlarmış.
Evet bir zamanlar İslam ülkeleri ileri batı ülkeleri geri idi çünkü Müslümanlar ;İslam ile iç içe idi ve İslam hayata aktarılmış idi.

Geçmişleri tecavüz, işkence, zulüm kan gözyaşı dolu toplumları bana medeni diye gösterme.

• Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

mhalat adlı üyeden alıntı

Asıl senin kafan geri kalmış. Neden mi?
Batı devletlerinin ilerlemesinin (sana göre gelişmişlik) temelinde sömürü, kan, vahşet vardır. Nerde mi var?
Afrika'yı sömürüp, yeraltı ve yer üstü zenginliklerini yağmalayan batılı emperyalistler, Afrikalı zencileri Amerika'da köle diye satmadılar mı? Hala Amerikada siyah renklilere zulüm edilmiyor mu? Amerika'yı işgal eden İngiltere, Fransa, ispanya ...gibi emperyalist devletler oradaki " Aztek-Maya-İnka" medeniyetlerini yok edip, katliamlar yaparak altınlarını ele geçirip , yer üstü zenginliklerini de batıya taşıdılar.
Bu anlayışlarına daha bir çok örnek verilebilir.
Medya özellikle de sinema filmleriyle insanların beynini yıkayarak olayları tam tersine gösterdiler göstermeye devam ediyorlar.

İslamda geri kafalılık yoktur arkadaş. Batılılar Rönesans'ın temellerini İslam ülkelerinden aldıkları bilgi , ilim sayesinde atmışlar ve bu sayede hamle yapabilmişlerdir.
Orta çağ denen dönemde batı karanlık ve zulüm içinde yüzerken İslam ülkeleri ilim-fen-matematikte batıya liderlik yapıyordu. Batılı öğrenciler Arap ülkelerine ve Endülüs'e ilim tahsiline geliyorlarmış.
Evet bir zamanlar İslam ülkeleri ileri batı ülkeleri geri idi çünkü Müslümanlar ;İslam ile iç içe idi ve İslam hayata aktarılmış idi.

Geçmişleri tecavüz, işkence, zulüm kan gözyaşı dolu toplumları bana medeni diye gösterme.

Benim anlatmak istediğim geçmiş değil geleceğe olan yatırımdır. Şuan ülkemizde ne tür gelişmeler yapılıyor bilim adına. Bana söyle yada herhangi bir islam devletinde. Başkalarını sömürünce teknolojinmi gelişiyor. İnsanların eyitim düzeylerine bakmıyorsun sanırım.

Afrikayı sömürenler teknolojiyide orada buldular zaten. Bizde anca başka ülkelere para kaçırır rüşvet alırız. Ülkenin ekonomisine bak. Tarihi değere sahip herşeyi ya yıkıyor ya satıyorlar.

Geçen mozaiklerin üstünde halay çekende Amerikaklıardı. Geri kafalılık buysa geri kafalıyım.

İşinize geldiğiniz gibi yorumlamayın. Size soru soruyorum bana isamda geri kalmışlık yoktur diyorsun. Örnek vermeye gelince yok.

Almanyanın yaptığı işleri görüyoruz Audi,Mercedes,BMW vs. Hangi birinde kaliteden ödün veriyorlar. Yada yaptıkları hangi iş salama.

Daha geçen somada kaç kişi öldü. Zeytinleri nasıl olsa ikna ederiz diye kim kesti. Yeşile saygısı olmayanın insana saygısı olmaz zaten.

Forumlarda görüyoruz. Kolay yoldan para nasıl kazanılır. Ülkeyi beleşe alıştırdılar. Ellerine makarna verip kömür dağıtınca rahata eriyoruz. Ülkedeki tüm dertler bitiyor.

cagdaskorkmaz.com.tr

• Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

Benim anlatmak istediğim geçmiş değil geleceğe olan yatırımdır. Şuan ülkemizde ne tür gelişmeler yapılıyor bilim adına. Bana söyle yada herhangi bir islam devletinde. Başkalarını sömürünce teknolojinmi gelişiyor. İnsanların eyitim düzeylerine bakmıyorsun sanırım.

Afrikayı sömürenler teknolojiyide orada buldular zaten. Bizde anca başka ülkelere para kaçırır rüşvet alırız. Ülkenin ekonomisine bak. Tarihi değere sahip herşeyi ya yıkıyor ya satıyorlar.

Geçen mozaiklerin üstünde halay çekende Amerikaklıardı. Geri kafalılık buysa geri kafalıyım.

İşinize geldiğiniz gibi yorumlamayın. Size soru soruyorum bana isamda geri kalmışlık yoktur diyorsun. Örnek vermeye gelince yok.

Almanyanın yaptığı işleri görüyoruz Audi,Mercedes,BMW vs. Hangi birinde kaliteden ödün veriyorlar. Yada yaptıkları hangi iş salama.

Daha geçen somada kaç kişi öldü. Zeytinleri nasıl olsa ikna ederiz diye kim kesti. Yeşile saygısı olmayanın insana saygısı olmaz zaten.

Forumlarda görüyoruz. Kolay yoldan para nasıl kazanılır. Ülkeyi beleşe alıştırdılar. Ellerine makarna verip kömür dağıtınca rahata eriyoruz. Ülkedeki tüm dertler bitiyor.

Hala kendinle çelişiyorsun. Yeşile saygısı olmayanın insana saygısı olmaz diyorsun çam ağaçlarına gelince de onlar kesilmek için dikiliyor zaten diyorsun. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

mhalat mhalat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 248 / 195
  • Ticaret 1, (%100)

Olaylar arasında bağlantı kuramadığını görüyorum. Örnek vermek kolay Osmanlıya bakabilirsin. Yok araştırmazsan ben sana teker teker yazarım. Bundan önce senin sorularına benzer komiklikte bir soru soracağım.
Sen ateist yada başka dine mensupsun, herhangi bir alanda bir icadın, bilimsel bir çalışman var mı?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al