freelance iş ilanları

Dizi Kapak Fotoğrafı

10 Mesajlar 2.043 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

gencisi gencisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kuaför
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 45 / 46
  • Ticaret 2, (%100)
----------

wmaraci
reklam

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Kullandığın resimleri en-boy oranlarını koruyarak kullanırsan daha estetik bir görünüm elde edersin (bazı karakterlerde oranın bozulduğu açık bir şekilde belli oluyor), ayrıca ölçek konusunda da belirleyeceğin birkaç sabit değerden sapmamanı tavsiye ederim. Her görsel farklı yerlerden alındığı için kendi ışıklandırmasını da koruyor haliyle, ancak bütün olarak baktığın zaman ışıklandırma ve yerleşimin düzensiz olması rahatsız ediyor.

Lütfen bunu yapıcı bir eleştiri olarak kabul et. Anladığım kadarıyla kendini geliştiriyorsun bu yüzden hevesini kırmak istemem, yukarıda listelediğim konulara dikkat edersen bence çok daha güzel işler yapabilirsin. Bu arada söylemeden geçmeyeyim Person of Interest izleyen birilerini görmek sevindirici, yakın çevremde abuk subuk diziler yerine kaliteli dizi izleyenlerin sayısı bir elin parmaklarından az ne yazık ki.
EmPa gencisi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kuaför
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 45 / 46
  • Ticaret 2, (%100)

Batuhan adlı üyeden alıntı

Kullandığın resimleri en-boy oranlarını koruyarak kullanırsan daha estetik bir görünüm elde edersin (bazı karakterlerde oranın bozulduğu açık bir şekilde belli oluyor), ayrıca ölçek konusunda da belirleyeceğin birkaç sabit değerden sapmamanı tavsiye ederim. Her görsel farklı yerlerden alındığı için kendi ışıklandırmasını da koruyor haliyle, ancak bütün olarak baktığın zaman ışıklandırma ve yerleşimin düzensiz olması rahatsız ediyor.

Lütfen bunu yapıcı bir eleştiri olarak kabul et. Anladığım kadarıyla kendini geliştiriyorsun bu yüzden hevesini kırmak istemem, yukarıda listelediğim konulara dikkat edersen bence çok daha güzel işler yapabilirsin. Bu arada söylemeden geçmeyeyim Person of Interest izleyen birilerini görmek sevindirici, yakın çevremde abuk subuk diziler yerine kaliteli dizi izleyenlerin sayısı bir elin parmaklarından az ne yazık ki.

Harolf Finch i ortaya koymamın sebebi daha zeki ve tecrübeli bir aktör olmasıdır. Son 2 yıldır hiçbir Türk dizisini takip etmiyorum :) Yanlış anlaşılmasın bir Türk düşmanı değilim ancak kalitesizliği ve yalanlar üzerine kurulmuş senaryoları gördükçe televizyonu kaldırıp atasım geliyor. Belki ben yanlış düşünüyorum ama Person Of Interest izleyen insanla, pis yedili izleyen insan aynı zekada değildir diye düşünüyorum...

Tavsiyelerinizi dikkate alacağım, bu kapak fotoğrafını öylesine yapmak geldi içimden, aslında fotoğrafta Prison Break 'de olucaktı ancak yer kalmadığı için olmadı :) Bir sonraki çalışmamda umuyorum ki beni daha başarılı görüceksiniz. Teşekkürler...
cihatnet

kişi bu mesajı beğendi.

reklamsiz reklamsiz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Programlama (öğrenci)
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 31 / 43
  • Ticaret 2, (%100)

gencisi adlı üyeden alıntı

Harolf Finch i ortaya koymamın sebebi daha zeki ve tecrübeli bir aktör olmasıdır. Son 2 yıldır hiçbir Türk dizisini takip etmiyorum :) Yanlış anlaşılmasın bir Türk düşmanı değilim ancak kalitesizliği ve yalanlar üzerine kurulmuş senaryoları gördükçe televizyonu kaldırıp atasım geliyor. Belki ben yanlış düşünüyorum ama Person Of Interest izleyen insanla, pis yedili izleyen insan aynı zekada değildir diye düşünüyorum...

Tavsiyelerinizi dikkate alacağım, bu kapak fotoğrafını öylesine yapmak geldi içimden, aslında fotoğrafta Prison Break 'de olucaktı ancak yer kalmadığı için olmadı :) Bir sonraki çalışmamda umuyorum ki beni daha başarılı görüceksiniz. Teşekkürler...

kesinlikle bende türk dizisi seyretmem person of interest çok severek izlerim lakin sizin " Person Of Interest izleyen insanla, pis yedili izleyen insan aynı zekada değildir diye düşünüyorum..." bu cümleniz çok çok saçma ve insanları küçük düşürmektedir.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kuaför
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 45 / 46
  • Ticaret 2, (%100)

reklamsiz adlı üyeden alıntı

kesinlikle bende türk dizisi seyretmem person of interest çok severek izlerim lakin sizin " Person Of Interest izleyen insanla, pis yedili izleyen insan aynı zekada değildir diye düşünüyorum..." bu cümleniz çok çok saçma ve insanları küçük düşürmektedir.

Benim düşüncem bu, herkesin düşüncesine saygı duymak gerekir.
Muhsin ASLAN

kişi bu mesajı beğendi.

reklamsiz reklamsiz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Programlama (öğrenci)
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 31 / 43
  • Ticaret 2, (%100)

düşüncenizde başkalarını küçük düşürmek olmamalı. Dizi üzerinden zeka olayı anlaşılamaz bu sizde problemin olduğunu gösterir. Rapor edildi yönetici arkadaşlar gereğini yaparlar.
Onur89TR

kişi bu mesajı beğendi.

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)

Sen başkasının seyrettiği diziye saygı duymazken, bizim senin düşüncene saygı duymamızı bekleme. Ben yerli-yabancı dizi izlemiyorum. Tarafsız olarak yorum yaptım.

• Üyelik 06.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kuaför
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 45 / 46
  • Ticaret 2, (%100)

Onur89TR adlı üyeden alıntı

Sen başkasının seyrettiği diziye saygı duymazken, bizim senin düşüncene saygı duymamızı bekleme. Ben yerli-yabancı dizi izlemiyorum. Tarafsız olarak yorum yaptım.

Ben bu düşüncemin arkasındayım, benim görüşüm budur.
Pis yedili dizisindeki esprilere kahkahalar atan bir insan Prison Break ya da Person of interest teki olayları anlayamaz.

Altay Altay MW Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 563
  • Beğeniler 111 / 121
  • Ticaret 11, (%100)
Merhaba güzel çalışma,
Ek olarak aşağıdaki dizilerin karakterlerine de yer verebilirseniz iyi olabilir;

• House MD (olmazsa olmaz)

• Prison Break

• Game of Thrones

• Lie to Me (izlemenizi de tavsiye ederim)

Kimseye önermezdim ama madem güzel dizileri seviyorsunuz, bu dizileri de seversiniz. Birincisi zekice davranışlar ve tıp içeren House MD mükemmel bir dizidir. İkincisi de yine zeka ve yalanlar (aslında yalanları ortaya çıkarma da denebilir) üzerine kurulmuş gerçekten mükemmel bir dizi olan Lie to Me. BU ikisini de mutlaka izleyin. Her ikisini de dizimag'de bulabilirsiniz.
İyi seyirler ... :)
gencisi

kişi bu mesajı beğendi.

PHP Coder,
Kişisel Blog: http://evrimaltay.net

• Üyelik 06.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kuaför
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 45 / 46
  • Ticaret 2, (%100)

Altay adlı üyeden alıntı

Merhaba güzel çalışma,
Ek olarak aşağıdaki dizilerin karakterlerine de yer verebilirseniz iyi olabilir;

• House MD (olmazsa olmaz)

• Prison Break

• Game of Thrones

• Lie to Me (izlemenizi de tavsiye ederim)

Kimseye önermezdim ama madem güzel dizileri seviyorsunuz, bu dizileri de seversiniz. Birincisi zekice davranışlar ve tıp içeren House MD mükemmel bir dizidir. İkincisi de yine zeka ve yalanlar (aslında yalanları ortaya çıkarma da denebilir) üzerine kurulmuş gerçekten mükemmel bir dizi olan Lie to Me. BU ikisini de mutlaka izleyin. Her ikisini de dizimag'de bulabilirsiniz.
İyi seyirler ... :)

Önerileriniz için teşekkür ediyorum.
Prison Break izledim ve çok beğendim. Bana göre dünyanın en güzel iki yapımı Lost ve Prison Break 'tir.
Bu poster çalışmamda Prison Break oyuncularıda olucaktı aslında ancak yer kalmadığı için böyle bitirmek zorunda kaldım :) Şuanda Breaking Bad, Revolution, The Walking Dead ve Person of Interest takip ediyorum...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al