wmaraci reklam

Themeforest Tasarımımı Reddetti.. Sizce Nasıl Peki?

49 Mesajlar 6.945 Okunma
wmaraci reklam

elegance elegance Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek grafik & web tasarım
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 91 / 33
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar themeforest aşağıdaki landing page tasarımımı reddetti. Sizce nasıl? Ayrıca http://2.s3.envato.com/files/76684076/preview-images/02_preview2.jpg bu tasarım onaylanmışsa benimki de onaylanması gerekmez miydi sizce?

bygormo

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Güzelmiş fakat belki fiyatı beğenmemiştir.

• Üyelik 21.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 91 / 33
  • Ticaret 4, (%100)

agg1401 adlı üyeden alıntı

Güzelmiş fakat belki fiyatı beğenmemiştir.

fiyatı themeforest belirliyor zaten :)

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)
öncelikle eleştriye açık olduğunuzu düşünerek bu mesajı yazıyorum

kullandığınız grafikler free diye bağrıyor kusura bakmayın bu benim düşüncem sanki sağdan soldan toplanmış gibi (siz yapmış olsanız bile) bir eşsizlik benzersizlik yok verdiğiniz linkteki grafikler ise biri tarafından tasarlanmış gibi duruyor eşsiz oldukları belli

bu benim şahsiz düşüncemdi onaylanmamış olmasına üzüldüm türk tasarımcıları görmek istediğim bir sitedir themeforest
elegance bygormo

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 21.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 91 / 33
  • Ticaret 4, (%100)

ubrtrade adlı üyeden alıntı

öncelikle eleştriye açık olduğunuzu düşünerek bu mesajı yazıyorum

kullandığınız grafikler free diye bağrıyor kusura bakmayın bu benim düşüncem sanki sağdan soldan toplanmış gibi (siz yapmış olsanız bile) bir eşsizlik benzersizlik yok verdiğiniz linkteki grafikler ise biri tarafından tasarlanmış gibi duruyor eşsiz oldukları belli

bu benim şahsiz düşüncemdi onaylanmamış olmasına üzüldüm türk tasarımcıları görmek istediğim bir sitedir themeforest

yo yo tabiki eleştriye açığım.. ayrıca teşekkür ederim yorumun için.. fakat zaten free vector ve imajlar kullanılması Themeforest telif hakları protokolü için gerekli bir durum değil midir? Ama bunu da geçersek her ne kadar themeforest tasarımlarını andırsa da bir iticilik var diyorsun değil mi?

deepstate deepstate WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 64 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
Bence iconlar zaten sağdan soldan alınması lazım alacak kullanıcılar zaten kendisine göre tasarlaması lazım, sonuç'da demo bir tema bu.
elegance ubrtrade

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 91 / 33
  • Ticaret 4, (%100)

deepstate adlı üyeden alıntı

Bence iconlar zaten sağdan soldan alınması lazım alacak kullanıcılar zaten kendisine göre tasarlaması lazım, sonuç'da demo bir tema bu.

ben de bunu söylemek istemiştim...

• Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

elegance adlı üyeden alıntı

yo yo tabiki eleştriye açığım.. ayrıca teşekkür ederim yorumun için.. fakat zaten free vector ve imajlar kullanılması Themeforest telif hakları protokolü için gerekli bir durum değil midir? Ama bunu da geçersek her ne kadar themeforest tasarımlarını andırsa da bir iticilik var diyorsun değil mi?

yok hocam belki yazım biraz sert gelebilir ama sonuna kadar oku themeforest ve codecanyon birlikte çalışırler diğer bir çok site ile birlikte hepsi evento grubuna dahildir sen tutup codecanyonda satışı süren cms pro scriptinin görsellerini kendi tasarımında kullanırsan kabul edilmezsin. birde şöyle düşün senin yaptığın bir scriptin grafiklerini kullanarak ben bir tasarım yapsam ve evento gruplarından birinde satışa çıkartsam ne hissederdin ?

tamam free kullan ama bari başka yerlerden temin et;)

• Üyelik 21.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 91 / 33
  • Ticaret 4, (%100)

ubrtrade adlı üyeden alıntı

yok hocam belki yazım biraz sert gelebilir ama sonuna kadar oku themeforest ve codecanyon birlikte çalışırler diğer bir çok site ile birlikte hepsi evento grubuna dahildir sen tutup codecanyonda satışı süren cms pro scriptinin görsellerini kendi tasarımında kullanırsan kabul edilmezsin. birde şöyle düşün senin yaptığın bir scriptin grafiklerini kullanarak ben bir tasarım yapsam ve evento gruplarından birinde satışa çıkartsam ne hissederdin ?

tamam free kullan ama bari başka yerlerden temin et;)

resimleri free ama kaliteli olan yerlerden temin ediyim öyle mi diyosun? grafikleri de mümkün mertebe kendim mi yapayım? hazır ve kaliteli grafikler kullanmiyim mi?

• Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

elegance adlı üyeden alıntı

resimleri free ama kaliteli olan yerlerden temin ediyim öyle mi diyosun? grafikleri de mümkün mertebe kendim mi yapayım? hazır ve kaliteli grafikler kullanmiyim mi?

kullan hocam ama adamlarda satışta olan script template vb.. ürünlerde kullanılanları kullanma diyorum yeteneğin varsa sen sen yap butonları grafikleri kullanacağın resimleri bir yerden bir şekilde bulursun ama dediğim gibi dikkatli olmalısınki senden önce kimse kullanmamış olsun

ama yok benim yeteneğim var her şeyi sıfırdan ben yapacağım icon dan fotografa kadar dersin taktir ederim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al