lostyazilim

Afrinli 'ÖSO talan etti' dedi, Habertürk 'YPG' diye çevirdi

24 Mesajlar 4.872 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SEOstorm SEOstorm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Seo, Reklamcılık
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 1 / 54
  • Ticaret 3, (%100)
Backlinkcigeldi Bak tekrar söylüyorum tecavüz olayı hiçbir ulusal ve global haber kaynaklarında kanıtlı birşey görmedim röportaj basit birşey belkide örgütün üyesi o adam. Kontrol ÖSO'da filan değil karakollar kurulmuş vaziyette çoğu yer denetim altında. Terörist lafına gelince çok çok geniş yapılı bir örgüt içinde kimler var bilemeyiz hepsi aynıdır da diyemeyiz vardır illaki içinde cihatcısıda arabıda türkmenide. Diğerleri birini kullanıyorsa sende kullanacaksın bunu ilk yapan biz değiliz
turion

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

sercan52 sercan52 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Elektrik
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 16 / 16
  • Ticaret 25, (%100)
Desenize yine kandırdılar bizim reisi :)

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 12, (%100)
Konu açıldığından beri yorumları okuyorum, dedim ne zaman biri gelecek ve konuyu Atatürk'e getirecek diye bekliyordum, beklediğim gibi de oldu biri lafı Atatürk'e getirdi. Atatürk'le alıp veremediğiniz nedir? Ne yaptı bu adam size, ne etti de bu kadar nefret duyar hale geldiniz? Toplumu kutuplaştırdılar farkında değil misiniz? Her tartışmanın sonu ya teröristsin sen, sen fetö ağzıyla konuşuyona gidiyor farkında değil misiniz? Ülkede silahlanma yarışı başlamış, herkes rahatlıkla silah alabilir konuma gelmiş bunun farkında değil misiniz?

Ülkenin dört bir yanı ateş çemberi, toplum kutuplaştırılıyor, ayrıştırılıyor. Daha düne kadar hoca efendi oluyor terorist başı, ateş çemberi çok hızlı daralıyor farkında değil misiniz? Uyanın artık, açın gözlerinizi.
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

wptreni.com |  Wordpress Blogu

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Machine adlı üyeden alıntı

Konu açıldığından beri yorumları okuyorum, dedim ne zaman biri gelecek ve konuyu Atatürk'e getirecek diye bekliyordum. Atatürk'le alıp veremediğiniz nedir? Ne yaptı bu adam size, ne etti de bu kadar nefret duyar hale geldiniz? Toplum kutuplaştırdılar farkında değil misiniz? Her tartışmanın sonu ya teröristsin sen, sen fetö ağzıyla konuşuyona gidiyor farkında değil misiniz? Ülkede silahlanma yarışı başlamış, herkes rahatlıkla silah alabilir konuma gelmiş bunun farkında değil misiniz?

Ülkenin dört bir yanı ateş çemberi, toplum kutuplaştırılıyor, ayrıştırılıyor. Daha düne kadar hoca efendi oluyor terorist başı, ateş çemberi çok hızlı daralıyor farkında değil misiniz? Uyanın artık, açın gözlerinizi.

Gül geç hocam ya. Benim babam özel timde görevliydi senelerce doğuda görev yaptı. 1 kulağı hala duymaz yanından kurşun geçmis diye. Terörist ilan edilmek için karşıt bir düşünceye sahip olmanız yeterli bu kitle için

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al