lostyazilim

Afrinli 'ÖSO talan etti' dedi, Habertürk 'YPG' diye çevirdi

24 Mesajlar 4.876 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SEOstorm SEOstorm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Seo, Reklamcılık
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 1 / 54
  • Ticaret 3, (%100)
Backlinkcigeldi seni mi yollasalardı afrine hükümet yanlısı değilimde veya herhangi bir partiyide desteklemiyorum ama kim savaşacak orda tabiki suriyeliler bizim askerimizmi şehit olsun suriyeliler kurtarsın kendi vatanını şimdide ÖSO mu dert oldu bize cihadcıdır değildir bilmem sonuçta bizim dediğimizi yapıyor ve ABD köpeklerini uzaklaştırdılar sınırımızdan.
cooper

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

glockmae glockmae Hoop biraderim! Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Avare
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 0 / 207
  • Ticaret 8, (%100)
Bu ülkeyi sevmeyen bu ülkede barınamamalı. Herkes gitmek istediği yere gitmekte özgürdür.
cooper

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

SEOstorm adlı üyeden alıntı

Backlinkcigeldi seni mi yollasalardı afrine hükümet yanlısı değilimde veya herhangi bir partiyide desteklemiyorum ama kim savaşacak orda tabiki suriyeliler bizim askerimizmi şehit olsun suriyeliler kurtarsın kendi vatanını şimdide ÖSO mu dert oldu bize cihadcıdır değildir bilmem sonuçta bizim dediğimizi yapıyor ve ABD köpekerini uzaklaştırdılar sınırımızdan.

Ahh ahh okuduğunu anlamayan bir kitle. Haberi oku haberi. Senin ösocular orada yağma yapıp tecavüz ediyormuş kadınlara. Bizzat habertürkün ordan bie vatandaşla yaptıgı röportaj bu.

alperenyld alperenyld Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1302
  • Beğeniler 331 / 227
  • Ticaret 34, (%97)
Gençler onu bunu bırakında dolar 4 olduyala

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

alperenyld adlı üyeden alıntı

Gençler onu bunu bırakında dolar 4 olduyala

Sene sonu düşecekmiş hocam. Uzmanlar 4.10da sabitlenecek diyor

• Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 1 / 54
  • Ticaret 3, (%100)
Backlinkcigeldi ben senin yazdıklarınla ilgili görüşümü belirttim bir adamın deyimiyle hemen herşeye balıklama atlamam ben ne konuda olursa olsun belki PKK destekçisi birisi bu röportajı veren ben habertürkle ilgili birşey demiyorum o kendi yayıncılığı ben senin yukarıdaki arkadaşla konuşmana cevap verdim.
Alternatif bi önerin varsa söyle kim savaşsın vede nerden benim ösocular oluyor terbiyeli konuş biraz ben burdan senin birilerini tecavüz ettiğini söylesem bu gerçek olur mu sadece bir iddaa dır ve kanıtlanana kadar bunu yapan suçsuzdur beni belli bir kitleye bağlamaya çalışma dediklerime cevap veremeyince başka tarafa çekiyorsun.
cooper

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Backlinkcigeldi ben senin yazdıklarınla ilgili görüşümü belirttim bir adamın deyimiyle hemen herşeye balıklama atlamam ben ne konuda olursa olsun belki PKK destekçisi birisi bu röportajı veren ben habertürkle ilgili birşey demiyorum o kendi yayıncılığı ben senin yukarıdaki arkadaşla konuşmana cevap verdim.
Alternatif bi önerin varsa söyle kim savaşsın vede nerden benim ösocular oluyor terbiyeli konuş biraz ben burdan senin birilerini tecavüz ettiğini söylesem bu gerçek olur mu sadece bir iddaa dır ve kanıtlanana kadar bunu yapan suçsuzdur beni belli bir kitleye bağlamaya çalışma dediklerime cevap veremeyince başka tarafa çekiyorsun.

Ortadogu uzmanı Hüsnü mahalli var aç onu dinle biraz. Gerci sana göre o da yalan söylüyordur şimdi.

Kardeşim basit ve net kendi ordun askerinle girer alırsın bölgeleri. Türk ordusunun böyle terörist tecavuzcülere ihtiyacı yok. Bu orduya bir hakarettir.

Ösonun içindeki grupları say desem hemen google a sarılirsın konuşuyorsun laf olsun diye. Araştır biraz. Kalıp cümle kurma.

turion turion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 138 / 137
  • Ticaret 3, (%100)

Crewx adlı üyeden alıntı

Ben ne sağcıyım ne solcuyum ben Atatürk ve ilklerine bağlı ülkesini seven bir gencim gerisi beni ilgilendirmez.

Selam, her Atatürkçüyüm diyene sorduğum klasik bir soru var, aynısını size de sormak isterim.

ATATÜRK İlke ve İnkılapları doğrultusunda yaptığınız şeyler nelerdir.

( Art niyetle değil düşünceni öğrenmek için soruyorum. )
cooper

kişi bu mesajı beğendi.

youtube abone sitesi: https://vk.cc/9hnOk8
Kuş al Yumurta sat Ruble ÇEK: https://vk.cc/aC8QOD

• Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 1 / 54
  • Ticaret 3, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Ortadogu uzmanı Hüsnü mahalli var aç onu dinle biraz. Gerci sana göre o da yalan söylüyordur şimdi.

Kardeşim basit ve net kendi ordun askerinle girer alırsın bölgeleri. Türk ordusunun böyle terörist tecavuzcülere ihtiyacı yok. Bu orduya bir hakarettir.

Ösonun içindeki grupları say desem hemen google a sarılirsın konuşuyorsun laf olsun diye. Araştır biraz. Kalıp cümle kurma.

Bende diyorum ki şuanda dünyanın hiçbir devleti oraya asker sokmuyor herkes bir örgütü destekliyor niye bizim askerimiz telef olsun o bataklıkta ÖSO'nun içinde kimin olduğunu biliyorum merak etme sen ancak cephe savaşlar geride kaldı dediğim gibi 200 öso askeri ölmüş afrinde bizden ölseydi dahamı iyiydi kavraman gereken basit.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Bende diyorum ki şuanda dünyanın hiçbir devleti oraya asker sokmuyor herkes bir örgütü destekliyor niye bizim askerimiz telef olsun o bataklıkta ÖSO'nun içinde kimin olduğunu biliyorum merak etme sen ancak cephe savaşlar geride kaldı dediğim gibi 200 öso askeri ölmüş afrinde bizden ölseydi dahamı iyiydi kavraman gereken basit.

O zaman abd ypgye destek verince ses etmeyeceksin. Kendi askerini feda etmemek için teröristlerle isbirliği yapmak aynı kapiya çıkar sonucu. Alınan yerleri bu tecavuzcülere bıraktılar sonra bu ösocular o yerleri yağmaladı kadınlara tecavüz etti haberin var mı bunlardan? Bazen bir olaya karşıdan da bakmak gerekir. Bir dene derim. Böylesi daha mı iyi oldu diye düşün. Gün gelecek bunlar orduya da ihanet edecek unutma bu yazıyı.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al