wmaraci reklam

Almanca Öğretmenliği Atamaları Neredeyse Yok

31 Mesajlar 6.587 Okunma
smmexpress

zer zer cakmakenes.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 999
  • Beğeniler 137 / 136
  • Ticaret 17, (%100)

mustiraper adlı üyeden alıntı

Bak güzel kardeşim ben de müslümanım. LAf olsun diye yorum yazmayın.

Tamamda güzel kardeşim bilip bilmeden kendi dinine laf atıyorsun. Neyse kapatalım gitsin. Umarım okulunu başarıyla bitirip, mesleğini seve seve yaparsın. Başarılar dilerim.

wmaraci
reklam

mustiraper mustiraper SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 8 / 19
  • Ticaret 15, (%100)
Kendi dinime laf atmıyorum güzel kardeşim. Sen sadece dini önemseyip hareket edersen örümcek kafalı bir toplum haline geliriz. Haksızlık yapılıyor adam kayırılıyor.Benim anlatmak istediğim bu.

Ben de başarılar dilerim sana.

MT Reklama
Haskovo

Yrlmz Yrlmz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 794
  • Beğeniler 24 / 137
  • Ticaret 5, (%100)

Kendi dinime laf atmıyorum güzel kardeşim. Sen sadece dini önemseyip hareket edersen örümcek kafalı bir toplum haline geliriz. Haksızlık yapılıyor adam kayırılıyor.Benim anlatmak istediğim bu.

bal gibi dinimize laf atıyorsun.dinini hakkıyla yaşayıp gereklerini yapanlara resmen 'örümcek kafalı' diye ithamda bulunuyorsun.evet örümcek kafalıydı mevlanalar farabiler ,ibni sinalar, harezmiler ,raziler daha binlercesi demi??? önce islam dininin gerçek hayata bakış açısını oku öğren gel ve sonra konuş.islam dini senin çağdaş batından bin kat daha önem verir bilime eğitime öğretime...

neyse sana binlerce satırlık yazı yazabilirdim, fakat biliyorum siyasi düşünceniz uğruna anlamayacaksınız...

Elbet birgün...

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)
Bu kadar az atamanın olması tabiki acı bir durum. Atama yok diyebiliriz yani. Ama bunu din kültürü dersine laf atarak burada dile getirmeniz biraz mantıksız olmuş.

Din Kültürü dersinde sadece müslümanlık anlatılmıyor, bütün dinler anlatılıyor, bunun örümcek kafalı olmakla yada gericilikle alakası yok.

pinokyo adlı üyeden alıntı

almanlarda bizim yakın bir dostumuzdu hemde komşumuzlardır yani ayıp yapmışlar bence

Bununda alakasını anlayamadım :D Komşumuzmuş, yakın bir dostumuzmuş falan. Kimse bizim dostumuz değil anlayın artık şunu :) Sizin mantığınıza bakarsak okullarda bütün komşularımızın bizimle dost geçinen milletlerin dilleri de öğretilmesi lazım. Biraz mantıklı düşünüp konuşalım lütfen :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 8 / 19
  • Ticaret 15, (%100)
Siyasi düşüncem beni ilgilendirir. Dini duygularım da beni ilgilendirir. Din dersi zaten gerekli bir şey. Bunu inkar eden yok zaten. Ama diğer bölümlere de gereken önem verilmeli yoksa örümcek kafalı insanlar ortaya çıkar. Bu sözümün sonuna kadar arkasındayım.

Dil öğretmenliklerinin dostluk ile alakası yok. Herkes yabancı dil bilmeli. İslam dünyası hakkında senden çok daha fazla bilgiye sahibim kardeşim. Benim modern diye tabir ettiğim bir batı yok öyle bir cümle kullanmadım. İslam dini önem verse de bilime, eğitime, çağdaşlığa ki bu inkar edilemez(Kur'an-ı Kerim'i okumuş biri olarak yazıyorum bunu) bu dini, istismar edenler bu ülkede oldukça biz o senin batı dediğin yerden daha geride olmak mecburiyetinde bırakılacağız.

MT Reklama
Haskovo

grdiyan grdiyan Ebaydestek Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 92 / 85
  • Ticaret 1, (%100)

sezeroz adlı üyeden alıntı

kardeşim senin yerinde olsam yurtdışına kaçarım. Boşuna türkiye'de vakit kaybetme bu memleketten bir bok olmaz.

Ya sev, ya terk et !

Vedat Vedat Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Bu ülke benim ülkem, tüm olumsuzluklara rağmen burdayım...

Yrlmz Yrlmz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 794
  • Beğeniler 24 / 137
  • Ticaret 5, (%100)

Siyasi düşüncem beni ilgilendirir. Dini duygularım da beni ilgilendirir. Din dersi zaten gerekli bir şey. Bunu inkar eden yok zaten. Ama diğer bölümlere de gereken önem verilmeli yoksa örümcek kafalı insanlar ortaya çıkar. Bu sözümün sonuna kadar arkasındayım.

Dil öğretmenliklerinin dostluk ile alakası yok. Herkes yabancı dil bilmeli. İslam dünyası hakkında senden çok daha fazla bilgiye sahibim kardeşim. Benim modern diye tabir ettiğim bir batı yok öyle bir cümle kullanmadım. İslam dini önem verse de bilime, eğitime, çağdaşlığa ki bu inkar edilemez(Kur'an-ı Kerim'i okumuş biri olarak yazıyorum bunu) bu dini, istismar edenler bu ülkede oldukça biz o senin batı dediğin yerden daha geride olmak mecburiyetinde bırakılacağız.

kuran-ı kerimi okumak yetmiyor maalesef...anlamak + yaşamak + hayatına tatbik etmek gerekiyor...bunların ne kadarını yaptığında ortada :) ... bir insanın hangi konuda ne kadar bilgisi olduğu hakkında bilip bilmeden yorum yapmamanı tavsiye ediyorum :)
dini istimar edenlerin hepsinin senin gibi dinin istismar edildiğini düşünenler olduğunu da unutma :) bak öğretmen atamalarından ta dine gelmişsin...neredeyse küfür edeceksin...

'' And olsun ki, cehennem için de birçok cin ve insan yarattık; onların kalbleri vardır ama anlamazlar; gözleri vardır ama görmezler; kulakları vardır ama işitmezler. İşte bunlar hayvanlar gibi hatta daha sapıktırlar. İşte bunlar gafillerdir.(Araf Suresi 179 Ayet ) ''

Elbet birgün...

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Din kültürü öğretmeni atamalarının artması güzel ama yalnızca 3 almanca öğretmeni kadrosu açmak saçmalıktan başka bir şey değil. Madem iktidar dine bu kadar önem veriyor önce bu kadar öğrencinin emeğini/hakkını yemekten vazgeçsin.
Allah yardımcın olsun @mustiraper
mustiraper

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 8 / 19
  • Ticaret 15, (%100)

Hit Adam adlı üyeden alıntı

Din kültürü öğretmeni atamalarının artması güzel ama yalnızca 3 almanca öğretmeni kadrosu açmak saçmalıktan başka bir şey değil. Madem iktidar dine bu kadar önem veriyor önce bu kadar öğrencinin emeğini/hakkını yemekten vazgeçsin.
Allah yardımcın olsun @mustiraper

Cümlemize yardım etsin...

MT Reklama
Haskovo
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al