wmaraci reklam

Altın Portakal'da 'yırtık kot' ve 'tişört' giymek yasaklandı

41 Mesajlar 4.351 Okunma
smmexpress

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

mhalat adlı üyeden alıntı

tamam hocam sen çıplak dolaş, keyfine bak.

Benim bahsettiğim çıplak vs. dolaşmak değil, konuyu saptırma... Kıyafetten çok içindeki önemli... İnsanı "adam" yapan kıyafeti değil kişiliği.

wmaraci
reklam

mhalat mhalat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 248 / 195
  • Ticaret 1, (%100)

denizbabasi adlı üyeden alıntı

Benim bahsettiğim çıplak vs. dolaşmak değil, konuyu saptırma... Kıyafetten çok içindeki önemli... İnsanı "adam" yapan kıyafeti değil kişiliği.

benim ne demek istediğimi anladığını biliyorum lafı neden uzatıyorsun?

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

mhalat adlı üyeden alıntı

benim ne demek istediğimi anladığını biliyorum lafı neden uzatıyorsun?

Çok iyi anladı da işine gelmiyor hocam. :)

Gokhaan Gokhaan Jr Art Director Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Jr Art Director
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 28 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
isousluer denen arkadaşa sorup da açın konuları bundan sonra, bir de eğer 2 kişi tartışıyorsa 3. kişi olarak laf soktuğunu sanıp araya girebilir dikkat edin yazmadan önce arkadaşlar. Forumda bakın online mı değil mi ona göre yazın yahu adamın işi gücü yok millete laf sokmak için foruma giriyor ben çok mesajı olmayan eski üyelerdenim konu açılır okurum çıkarım benimde söyleyeceğim varsa yazarım ama her okuduğum konuda bi tartışma oluyo ve bu arkadaş hep bi araya girmeler cephe oluşturmalar falan yahu girin şunun mesajlarına bakın konu dışı kategorisini wm forumunda istemiyor kendisi ama yazdığı şeylerin %80i orada.

wmaraci
wmaraci

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
Bu tür konuları hep aynı arkadaş açıyor dikkat ederse sevinirim işi siyasete dökerek birşey elde edemezsiniz burası webmaster forumu bu tür konuları gidin mynette açın.

Ayrıca siz yırtık pırtık pantolon giyen birisiyle takım elbise giyen birini aynı kefeye koymazsınız kendimizi kandırmayalım.

Ayrıca bu forum a, b siyasi bir kuruluşa ait değil bir amacı var gerekirse modlarla görüşeceğim...

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

Gökhan adlı üyeden alıntı

isousluer denen arkadaşa sorup da açın konuları bundan sonra, bir de eğer 2 kişi tartışıyorsa 3. kişi olarak laf soktuğunu sanıp araya girebilir dikkat edin yazmadan önce arkadaşlar. Forumda bakın online mı değil mi ona göre yazın yahu adamın işi gücü yok millete laf sokmak için foruma giriyor ben çok mesajı olmayan eski üyelerdenim konu açılır okurum çıkarım benimde söyleyeceğim varsa yazarım ama her okuduğum konuda bi tartışma oluyo ve bu arkadaş hep bi araya girmeler cephe oluşturmalar falan yahu girin şunun mesajlarına bakın konu dışı kategorisini wm forumunda istemiyor kendisi ama yazdığı şeylerin %80i orada.

İsteyen istediği gibi konu açabiliyorsa benim de istediğim gibi cevap verme hakkım vardır. Kimin cephe oluşturmak istediğini güncel kategorisine konu açanlara bakarak anlayabilirsin.

• Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

narinhosting adlı üyeden alıntı

Bu tür konuları hep aynı arkadaş açıyor dikkat ederse sevinirim işi siyasete dökerek birşey elde edemezsiniz burası webmaster forumu bu tür konuları gidin mynette açın.

Ayrıca siz yırtık pırtık pantolon giyen birisiyle takım elbise giyen birini aynı kefeye koymazsınız kendimizi kandırmayalım.

Ayrıca bu forum a, b siyasi bir kuruluşa ait değil bir amacı var gerekirse modlarla görüşeceğim...

Güncel Kategorisinin amacı "Güncel haberler, olaylar, tartışmalar, gazete manşetleri." olduğunu hatırlatırım...

Olayları benim siyasete döktüğüm yok.. Benim yaptığım haberin içeriği paylaşmak... Bazıları gibi A partisinin B partisinin propagandasını yapmıyorum...

Burası bir forum... Buranın bir a, b siyasi kuruluşa ait olmadığını bana değil mesajlarında A partisini B partisini övenlere açıklayın.. Burası ayrıca bir forum olduğunu için birçok kategori bulunuyor... Webmaster, E-Ticaret, Teknoloji, Güncel vs. gibi...

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)

denizbabasi adlı üyeden alıntı

Güncel Kategorisinin amacı "Güncel haberler, olaylar, tartışmalar, gazete manşetleri." olduğunu hatırlatırım...

Olayları benim siyasete döktüğüm yok.. Benim yaptığım haberin içeriği paylaşmak... Bazıları gibi A partisinin B partisinin propagandasını yapmıyorum...

Burası bir forum... Buranın bir a, b siyasi kuruluşa ait olmadığını bana değil mesajlarında A partisini B partisini övenlere açıklayın.. Burası ayrıca bir forum olduğunu için birçok kategori bulunuyor... Webmaster, E-Ticaret, Teknoloji, Güncel vs. gibi...

Dikkatini çekeyim dostum burası webmaster forumu ve senin şuan için paylaştığın içerik siyasi hedefi alan bir paylaşımdır.Herhangi bir belediye başkanı geçiyorsa A veya B partisi fark etmez.Güncel konular paylaşılıyorsa teknolojiden paylaşın insanların başına gelenlerden paylaşın neden bir belediye başkanı ? Sizinde tartışmalara dahil olduğunuzu biliyoruz daha geçen gün tartışmasını yaptık ama cevabınızı alamadım.

Ayrıca gazeteci adayı bu tür konuların siyasi olup olmadığını bilir değil mi? Benim değinmek istediğim forum içerisinde tadsızlık çıkıyor.Anlatabildim sanırsam

• Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

narinhosting adlı üyeden alıntı

Dikkatini çekeyim dostum burası webmaster forumu ve senin şuan için paylaştığın içerik siyasi hedefi alan bir paylaşımdır.Herhangi bir belediye başkanı geçiyorsa A veya B partisi fark etmez.Güncel konular paylaşılıyorsa teknolojiden paylaşın insanların başına gelenlerden paylaşın neden bir belediye başkanı ? Sizinde tartışmalara dahil olduğunuzu biliyoruz daha geçen gün tartışmasını yaptık ama cevabınızı alamadım.

Ayrıca gazeteci adayı bu tür konuların siyasi olup olmadığını bilir değil mi? Benim değinmek istediğim forum içerisinde tadsızlık çıkıyor.Anlatabildim sanırsam

Benim paylaştığım içerik siyasi hedef alan bir paylaşım değil... Belediye Başkanının bu yılki Altın Portakal töreni hakkında yaptığı bir açıklama.. Burada herhangi bir siyasi partiyi öven ya da kötüleyen bir şey yok... Burada başkanın törenle ilgili yaptığı açıklama var dikkatinizi çekerim... Teknoloji bölümünde güncel teknoloji haberlerini, Güncel bölümünde ise güncel haberler, olayları paylaşılıyor... İnsanların başına gelenleri paylaşın yazmışsınız bu yazdığım hayvanların başına gelen bir şey değil insanları ilgilendiren bir olay... Ben tartışmalara dahil olmadığımı söylemedim, yeri geldiği zaman hakaret etmeden forum kurallarına uygun bir şekilde tartıştım... Tartışmalarımda hiçbir zaman salt olarak bazıları gibi bir partinin propagandasını yapmadım.. Olaylarla ilgili yorumumu paylaştım..

Forum içinde olan tatsızlık saygı çerçevesinde tartışılmadığından oluyor... Tartışmak aslında gayet güzeldir.. Karşılıklı zıt fikirler fikir alışverişinde bulunuyoruz...

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
bir konuyu da çarpıtmadan yorumlayın. baş örtüsüyle konunun ne alakası var? ben menderesle aynı havayı soluyorum. bunlar daha başlangıç. ama demokratik bir ülkede yaşıyoruz! batıya özenmeyin diyen adam batılıların oscar törenlerinde insanlar nasıl giyiniyor onu takip ediyor. neymiş prestijmiş. yiyim senin prestijini

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al