Azeri Türkü - Türk Bayrağını Tek Başına Korudu

19 Mesajlar 2.498 Okunma
smmexpress

Aleejhoan Aleejhoan Yol açık, yola çık! Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)

AhmetAtmaca adlı üyeden alıntı

Ben sana burada en az 100 tane aynı tarz haber paylaşabilirim arap ülkelerinden. Bence sen Provokatörlük yapma burda.

http://www.milliyet.com.tr/bayragi-yerde-birakmayan-kahraman/dunya/detay/2050845/default.htm

Önce haber doğru yapılsın sonra Araplarla ilgili 100 tane aynı tarz haber paylaşılır. İyi forumlar.

http://www.alicankosedag.com.tr
wmaraci
reklam

Atmaca25 Atmaca25 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 16 / 30
  • Ticaret 1, (%100)

Aleejhoan adlı üyeden alıntı

http://www.milliyet.com.tr/bayragi-yerde-birakmayan-kahraman/dunya/detay/2050845/default.htm

Önce haber doğru yapılsın sonra Araplarla ilgili 100 tane aynı tarz haber paylaşılır. İyi forumlar.
Sen haberi ve içeriğini oku ondan sonra gel burda artislik mesajını yap. Benim verdiğim haber youtube deki videodan spikerin ağzından dinleyip buraya birebir yazdığım haberdir.

HknCOLAK HknCOLAK www.hakancolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe, Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)
Kimin siyasete bağladığı belli oldu. Arkadaş anlamadan dinlemeden kendi anladıkları olay üzerinden yürümeye ne kadar meraklı milletiz. Ortada parti adı yok, insan ismi yok ama hemen siyaset yaptın oldu. Ne kadar korkuyorsunuz arkadaş bu siyasetten ya. "Kimden bahsettiğini anladık." diyeceğine "Haklı veya haksız" diye düşünmeye başla. Birinden bahseden yok. Neyse uzatmanın anlamı yok üslup belli zaten artistlik yapma bilmem ne. Konuşmanın anlamı yok.

www.hakancolak.com

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Azerilere sadece bu tür konularda sahip çıkıyorsunuz. Bu olaydaki adam Azeri değil ama yine de bir şey değişmez. Sözde ermeni soykırımı ap'de kabul edilirken bizim çok şerefli milletvekillerimiz ayağa kalkmayı iş bildi. Bizi orada Azeri vekiller savundu!

HknCOLAK adlı üyeden alıntı

Arap seviciler izledi mi acaba?

Yine sen ve yine boş yorumların. Bu millet her ne olursa olsun mazlumun yanındadır. Sen muhacire yardım etmeyi "arap sevicilik" sanıyorsan evet hepimiz arap seviciyiz.

Kimin siyasete bağladığı belli oldu. Arkadaş anlamadan dinlemeden kendi anladıkları olay üzerinden yürümeye ne kadar meraklı milletiz. Ortada parti adı yok, insan ismi yok ama hemen siyaset yaptın oldu. Ne kadar korkuyorsunuz arkadaş bu siyasetten ya. "Kimden bahsettiğini anladık." diyeceğine "Haklı veya haksız" diye düşünmeye başla. Birinden bahseden yok. Neyse uzatmanın anlamı yok üslup belli zaten artistlik yapma bilmem ne. Konuşmanın anlamı yok.

Söylediğinin arkasında dur bari eleştiri alınca hemen eğilip bükülme. Kimi hedef aldığın çok açık.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)
He arkadaşlar he. Sizin karşıt bir görüşe daha saygınız yok. Her şeyi siyasate bağlanıyor zannetmenizde bir hastalık olmuş sizde kusura bakmayın. Olay muhacire geldi şimdide. Az daha zorlayın, peygambere hakaret etti, sahabeleri sevmiyor, ateist bu adamdan çıkın. Allah akıl fikir versin arkadaşlar sizlere.

İlle de siyaset istiyorsanız, biz Ermeni Soykırımı 'nı yalanlarken, araplar gitti anıta çelenk koydu bunları okuyun. Hadi iyi forumlar size.

www.hakancolak.com

• Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)

He arkadaşlar he. Sizin karşıt bir görüşe daha saygınız yok. Her şeyi siyasate bağlanıyor zannetmenizde bir hastalık olmuş sizde kusura bakmayın. Olay muhacire geldi şimdide. Az daha zorlayın, peygambere hakaret etti, sahabeleri sevmiyor, ateist bu adamdan çıkın. Allah akıl fikir versin arkadaşlar sizlere.

İlle de siyaset istiyorsanız, biz Ermeni Soykırımı 'nı yalanlarken, araplar gitti anıta çelenk koydu bunları okuyun. Hadi iyi forumlar size.

Hocam :)

Her konuda aynı şeyi yapıyorsun milleti suçlayıp sonra tüyüyorsun. Saygısız biziz, hastalıklı biziz, arap sevici biziz... Tamam. Size de iyi forumlar :)
Atmaca25

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)
Ne tüyen var, ne de yazmayan. Üslubunuzda problem varsa -ki yukarıda başka bir arkadaş başka bir arkadaşa artistlik gibi şeyler yazmış- yazmanın anlamı yok ki. Yazdığımı ben biliyorum siyaset yapmadım diyorum ille de hala ondan bahsettin bundan bahsettin sen ve boş yorumların dersen benim uzatmamın bir anlamı var mı? Tabiki iyi forumlar deyip keseceğim. Üstün körü yazmam ben merak etmeyin, yazdığım yorumlar açık. İsim vererek yazdığım konuları da bulabilirsiniz profilimden. Bende sana yazabilirim saldıran üslupla ama yapmıyorum anlatabiliyor muyum? Yapmayayım diye kesip atıyorum. Anlaşılıyor mu?

www.hakancolak.com

• Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)

Ne tüyen var, ne de yazmayan. Üslubunuzda problem varsa -ki yukarıda başka bir arkadaş başka bir arkadaşa artistlik gibi şeyler yazmış- yazmanın anlamı yok ki. Yazdığımı ben biliyorum siyaset yapmadım diyorum ille de hala ondan bahsettin bundan bahsettin sen ve boş yorumların dersen benim uzatmamın bir anlamı var mı? Tabiki iyi forumlar deyip keseceğim. Üstün körü yazmam ben merak etmeyin, yazdığım yorumlar açık. İsim vererek yazdığım konuları da bulabilirsiniz profilimden. Bende sana yazabilirim saldıran üslupla ama yapmıyorum anlatabiliyor muyum? Yapmayayım diye kesip atıyorum. Anlaşılıyor mu?

İyi forumlar :)

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)

Nihayet. Sizede.

www.hakancolak.com
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al