freelance iş ilanları

Can Bonomo, "Love Me Back"(Sen de Beni Sev) Şarkısının Eurovision Klibi

16 Mesajlar 3.886 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

cokbaska cokbaska WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek Serbest Meslek
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 22 / 115
  • Ticaret 9, (%100)
Başlık - Love Me Back"(Sen de Beni Sev)

'lov mii bek' ne oluyo ? (türkçe karşılık) ?

Bu yanlıştır.Hiç ingilizler türkçe şarkı söylüyor mu.
Müziği bari bu işe katmayın.Tamam iyi olacaz yarışmayı kazanacağız , MUSA EROĞLU - Telli turnam ile girelim yarışmaya.Güzel türkü birnci oluruz ama ingilizce okusak anlamı ne ?

Öncedende 'rum rek rek' ile girdik dünyaya rezil olduk.Hala kafalar aynı....

wmaraci
reklam

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

kasparow116 adlı üyeden alıntı

yere batan sarnıcında ışığın geldiği yer neden üçgen? Mezcup klibinde bu üçgeni daha yoğun kullanmışlar ve diğer detaylar bu klipte çok fazla yok. Üçgen var. Ekran görüntüsü almaya üşenmesem 3-5 alıntı yapardım da uzmanları açıklama yapar yakında. İlluminati konusunda dalga geçenlere ise şu video ile karşılık vereyim. http://www.youtube.com/watch?v=JQYZ0i72VLg

agg1401 adlı üyeden alıntı

O değilde, video çok sıkıcı. Konuya gelince, uzmanlardan beklemek daha akıllıca.

Emin olun bu forumdaki bir çok kişiden daha fazla bilgim vardır Illuminati hakkında. Ukalalık veya övünmek için söylemiyorum bunu.

Beni kızdıran nokta ne biliyor musunuz? 15-20 yaş arası gençlerin zerre tarih bilgisi olmadan, kendisine faydalı, kendisini geliştirecek işler yapmak yerine bunlarla ilgilenmesi. Kimse inkar etmesin, cahil ve geçmişimizi gün geçtikçe unutan bir toplumda yaşıyoruz. Neden cahil bir toplumda yaşıyoruz biliyor musunuz? İşte bu ve bunun gibi şeylere kafa yorarak, önümüze engeli kendi ellerimizle koyarak.

Tekbir soru soracağım, Allah aşkına sadece bu soruya cevap verin. Illuminati ile Türkler kadar ilgilenen bir millet daha söyleyin bana.

Bırakın arkadaşlar bu işleri. Yozlaşan bir toplumun içinde cahil olarak kalmayın.
Nurcin

kişi bu mesajı beğendi.

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)

isousluer adlı üyeden alıntı

Emin olun bu forumdaki bir çok kişiden daha fazla bilgim vardır Illuminati hakkında. Ukalalık veya övünmek için söylemiyorum bunu.

Beni kızdıran nokta ne biliyor musunuz? 15-20 yaş arası gençlerin zerre tarih bilgisi olmadan, kendisine faydalı, kendisini geliştirecek işler yapmak yerine bunlarla ilgilenmesi. Kimse inkar etmesin, cahil ve geçmişimizi gün geçtikçe unutan bir toplumda yaşıyoruz. Neden cahil bir toplumda yaşıyoruz biliyor musunuz? İşte bu ve bunun gibi şeylere kafa yorarak, önümüze engeli kendi ellerimizle koyarak.

Tekbir soru soracağım, Allah aşkına sadece bu soruya cevap verin. Illuminati ile Türkler kadar ilgilenen bir millet daha söyleyin bana.

Bırakın arkadaşlar bu işleri. Yozlaşan bir toplumun içinde cahil olarak kalmayın.

Yok ama artık pes ederim.

SemihT SemihT Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Stajyer Muhasebeci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1252
  • Beğeniler 103 / 134
  • Ticaret 28, (%100)
Klip güzel olmuş. Can Bonomo'ya başarılar dilerim.

wmaraci
wmaraci

kasparow116 kasparow116 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 74 / 96
  • Ticaret 10, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Neden ilgilenmeyelim? Çoluk çocuğun izlediği çizgi filmlerden tutun da izlediğimiz hollywood filmlerine kadar çoğu filmde işaretler ile iletişim kuruyorlar. İstanbul depreminin olacağını da mel gibson'ın bi filminde bas bas bağırmışlardır. Bunlar saçma sapan işler değil. Kimse de saatlerini günlerini illuminati gibi bir konuda harcamıyordur. Ben harcamıyorum. Ama zamanında edindiğim izlenimler, illuminatinin dalga geçilecek bir şey olmadığını kanıtladı bana. Siz ister dalga geçin isterseniz bu konuda yorumda bulunanlara cahil kalmayın deyin. Sertap erenerin eurovision'u kazandığı şarkının finalindeki üçgen figürünü de görmüşsünüzdür çok biliyorum dediğinize bakılırsa. O halde neden? Neden inkar ediyorsunuz? Sertap Erener'e tesadüf diyelim, Harun Yahya'yı da mı es geçelim? Can bonomo'nun mezcup klibini de mi es geçelim?
Hocam çok uzatmayayım. Sadece şu yazıyı okumanızı tavsiye ediyorum. (uyarı: yazının bazı yerlerinde açık resimler olabilir.filmden alıntı yapıldığı için)

Neden en çok Türkler konuşuyor bu konuyu? Çünkü en çok Türklerle uğraşılıyor. Sebebi budur. İyi günler.

Öğretmenlikte.

yemrekmekci yemrekmekci C:/Program Files Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Video hoşuma gitmedi ancak şarkıyı beğeniyorum. Hadi hayırlısı...

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al