lostyazilim

Diğer ülkeleri o kadar kıskanıyorum ki.

22 Mesajlar 3.140 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

KerimYaman KerimYaman Fikir Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)
Merhaba, ben şuanda lisede gemi kaptanlığı okuyorum. İngilizce eğitimleri almaya ve öğrenmeye başladım. Diğer ülkelerde insanlar daha mutlu sanki bizim ülkemizde doğuda her gün sorun çıkıyor. Ben savaştan çok korkuyorum. Ben batıda yaşıyorum bana bir şey olmaz belki ama o kadar asker abim, doğuda yaşayan kardeşlerim ve annelerin var. Bunlara yazık değil mi? Eğer Allah nasip eder dekaptan olursam 10 15 yıl çalıştıktan sonra kendime başka bir ülkede küçük bir iş kurup ailemle beraber yaşamak istiyorum. Bu konuda biraz tartışmak istiyorum. (Mobilden yazdım hatalar olabilir.)

wmaraci
reklam

Kiroglumarket Kiroglumarket Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1681
  • Beğeniler 631 / 817
  • Ticaret 1, (%100)
Ölüm seni heryerde bulur . Korkunun ecele faydası yoktur. Ah keşke bende orada olsamda şehadete ulaşsam. BEnden sana tavsiye ne olursan ol ama vatanını terkeden olma gün gelir ona ihtiyaç duyarsın. Aynen bugün onun sana ihtiyaç duyduğu gibi...
kizilperi sedademir KaanGiRGiN

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)

Kiroglumarket adlı üyeden alıntı

Ölüm seni heryerde bulur . Korkunun ecele faydası yoktur. Ah keşke bende orada olsamda şehadete ulaşsam. BEnden sana tavsiye ne olursan ol ama vatanını terkeden olma gün gelir ona ihtiyaç duyarsın. Aynen bugün onun sana ihtiyaç duyduğu gibi...

Ölümden korkmuyorum. Elbet bir gün öleceğiz ama artık sıkıldım.

• Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1681
  • Beğeniler 631 / 817
  • Ticaret 1, (%100)
Bunların amaçları o zaten . Korkma sen osmanlı torunusun. Peygamber duası almış bir milletin evladısın. Senin için düşman tarafından şehadete ermek eğer varsa kaderde.. Bırak onu duşmanların düşünsün. Sen vatanına milletine nasıl faydalı olacaksın neler yapabilirsin onları yapmaya çalış ! Vatan şuan sizlere muhtaç sizler kendinizi geliştirin - yetiştirin vatan bunu bekler sizden Korkmayın Asla korkmayın.
rkorkmaz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)

Kiroglumarket adlı üyeden alıntı

Bunların amaçları o zaten . Korkma sen osmanlı torunusun. Peygamber duası almış bir milletin evladısın. Senin için düşman tarafından şehadete ermek eğer varsa kaderde.. Bırak onu duşmanların düşünsün. Sen vatanına milletine nasıl faydalı olacaksın neler yapabilirsin onları yapmaya çalış ! Vatan şuan sizlere muhtaç sizler kendinizi geliştirin - yetiştirin vatan bunu bekler sizden Korkmayın Asla korkmayın.

Sadece Osmanlı değil Selçuklular, Göktürkler vb. biz dünyayı yönetmiş bir ırkız ama yetmez mi bu kadar şehit? O kadar üzülüyorum ki elimden ne gelebilir ki? Ne yapabilirim?

president president WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 54 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
Ben şu konuya açıklık getireceğim, bakın biz çok sükür vatansever Türk milletiyiz fakat, uğruna canımızı feda ettiğimiz vatanda yine bizim insanlarımız bize kurşun sıkanlarla beraber al gülüm ver gülüm havası çalıyorlar, işte benim canımı sıkanda bu. Biraz dostumuzu düşmanımızı bilelim, askerimiz şehit düşsün bunlar kahkaha ile akşam yemeği yesinler biraz kendimize gelmemiz lazım.
Ogulcan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1681
  • Beğeniler 631 / 817
  • Ticaret 1, (%100)
Okuyunuz kendinizi geliştiriniz. Kültürlü olunuz . Tahsilli olunuz. Bilinizki bir kötülük bela eğer bir ülkeye musallat olmuşsa . O ülkede cehalet hat safhadadır. Unutmayınız Ki bu ülke bize dedelerimizden armağan olduğu kadar torunlarımızada bir mirastır. Bir ülkenin refahı mutluluğu ancak o ülkeninn Kültür ve eğitim - öğretimiyle olmaktadır.

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)

president adlı üyeden alıntı

Ben şu konuya açıklık getireceğim, bakın biz çok sükür vatansever Türk milletiyiz fakat, uğruna canımızı feda ettiğimiz vatanda yine bizim insanlarımız bize kurşun sıkanlarla beraber al gülüm ver gülüm havası çalıyorlar, işte benim canımı sıkanda bu. Biraz dostumuzu düşmanımızı bilelim, askerimiz şehit düşsün bunlar kahkaha ile akşam yemeği yesinler biraz kendimize gelmemiz lazım.

İşte anlatmak istediğim bu.

political political ... Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)
Ne demiş Halide Edip Adıvar; Gece en karanlık ve ebedi göründüğü zaman gün ışığı en yakındır. Her gecenin bir sabahı vardır.

Sabahı beklemeyecek olanlar güneşe doğru kaçabilir. Ama unutmayın, güneş her yerde doğar her yerde batar. Gece ve gündüzü herkes yaşamak zorunda. Gittiğiniz yer buradan iyi olmayacak. Sizi iyi gösterilmiş olabilir ama herşey göründüğü gibi olmuyor maalesef.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
Kurban olayım cennet vatanıma.
Siz çok büyütüyorsunuz, güzel geliyor buralar size ama ekonomik, sosyal olarak ne kadar iyi olsa da unutmayın en güzel vatan sizin vatanınızdır. Bu dediğimi ileride yurtdışında yaşarsan anlarsın.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al