lostyazilim

Ezhel Tutuklandı Mı - Ezhel Neden Tutuklandı

41 Mesajlar 5.664 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)

WmOptimize adlı üyeden alıntı

Yazık be devlete o kadar kin bağlamışsınız ki uyuşturucu özendiricisini bile savunur olmuşsunuz. Yazık!

Vallahide billahide çok yazık!
https://www.google.com.tr/amp/s/www.evrensel.net/amp/335693/uyusturucuya-iliskin-onergeye-akpden-ret
ilkayy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)

muhammetdkaya adlı üyeden alıntı

Dikkat ediyorumda devletin her yaptığını eleştirenler oluyor. Adamlar milleti uyuşturucuya özendiyor gelmiş eğitim verirseniz sorun kalmaz diyosunuz ne eğiminden bahsediyosun sen ya ? Sorunu çözersen bir daha her bireye eğitim vermenede gerek kalmaz

Şehrimin tadı ağzımda yine...

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Gençlere ve çocuklara düzgün eğitim verirlerse bu problemler azalır. Türkiyedeki suç oranına, taciz tecavüz oranına bir bakın birde isveç norveçe bakın bu şekilde olmaz bu iş. Hiçbir savunulacak durumu yok bunun. Beni anlamayabilirsiniz lakin inanın en doğrusu bu.
Size içeri alınması gereken fakat dişarıda cirit atıp gençleri insanları zehirleyen 10larca insan yazayım mı? 10larca tv dizisi yazayım mı? Bir insanı sevmeyebilirsiniz lakin adalet denen şey öznel olmamalı. Kendisini dinlemem bilmem yapılan şey yanlış. Çocuklarını düşünüyorsa aile internet filtresi koysun. Google a ne yazsa ulaşabilir bir insan o zaman komple interneti engellesin. Geçsinler bu işleri.

Konuyu kesinlikle çarpitiyorsunuz tecavuz vs le alakasi ne uyusturucu özendirmesiyle bana açıklarmisiniz ozaman hicbir sey dogru degil diye mahkemeler kapansin nasil olsa o bu su ceza almiyor yapmayin gözünüzü seveyim adamın topluma bir faydasi varsa ben yalancinin tekiyim

WmOptimize WmOptimize Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek WebProgramlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 151 / 174
  • Ticaret 3, (%100)
darknov4 Ya arkadaş sana şimdi particilik yapmayacağım. Sen bu gerçekleşen olayda neye itiraz ediyorsun ?
Bırakalım insanlar istediği gibi uyuşturucuyu normalleştirip özendirmeye devam mı etsin ? Yani ben bunda savunulacak bir şey görmedim. Seni nasıl oluyor da bu gelişme seni rahatsız ediyor onu anlamadım.
Neye saldıracağınızı şaşırmışsınız.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)

bekirbulut adlı üyeden alıntı

İraden ne durumda hocam senin?

Sen bir adamın videosuna özeniyorsan, kendi yolunu seçemezsin...

Ozaman tib kaldirsin engelleri 10 yasinda cocuklara ****o izletelim sizin cocugunuz olursada uygulayin bunu nasil olsa özenmez senin cocugun değilmi ?

• Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
MRCBOX Ne alakası var? Şunu da açıklayayım; TİB, RTÜK gibi kuruluşlar saçmalıktan öteye gidemez. Neden? Çünkü, bu ülke laik bir toprak parçasıdır. Herkes, istediği şekilde internette gezinebilir, ne izlemek istiyorsa, onu izler; devlet dahi karışamaz. Senin özgürlüğünü engelleyemez.

Aile paketleri, çocuk koruma paketleri ne güne duruyor kardeşim? Meğer çocuğuna sağlıklı, temiz bir hayat sunmak istiyorsun; benim özgürlüğüme engel olmadan yapacaksın o işi. Ben ***** izlemeyi severim, sen sevmezsin. Senin sevmediğin bir engeli ben yemek istemem, hiç kusura bakma...

Ek olarak; sakın yanlış anlama, çocuklara ***** izletelim, öyle büyüsünler demiyorum. İlk eğitim, ahlak eğitim aile de başlar. Çocuğuna engel olamıyorsan, o senin bileceğin bir iş...

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)

WmOptimize adlı üyeden alıntı

darknov4 Ya arkadaş sana şimdi particilik yapmayacağım. Sen bu gerçekleşen olayda neye itiraz ediyorsun ?
Bırakalım insanlar istediği gibi uyuşturucuyu normalleştirip özendirmeye devam mı etsin ? Yani ben bunda savunulacak bir şey görmedim. Seni nasıl oluyor da bu gelişme seni rahatsız ediyor onu anlamadım.
Neye saldıracağınızı şaşırmışsınız.

Hayır bende ona taraf değilim senin söylediğin söz ile gerçekte olanın tutarsız olduğunu kanıtlamak için attım

• Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)

bekirbulut adlı üyeden alıntı

MRCBOX Ne alakası var? Şunu da açıklayayım; TİB, RTÜK gibi kuruluşlar saçmalıktan öteye gidemez. Neden? Çünkü, bu ülke laik bir toprak parçasıdır. Herkes, istediği şekilde internette gezinebilir, ne izlemek istiyorsa, onu izler; devlet dahi karışamaz. Senin özgürlüğünü engelleyemez.

Aile paketleri, çocuk koruma paketleri ne güne duruyor kardeşim? Meğer çocuğuna sağlıklı, temiz bir hayat sunmak istiyorsun; benim özgürlüğüme engel olmadan yapacaksın o işi. Ben ***** izlemeyi severim, sen sevmezsin. Senin sevmediğin bir engeli ben yemek istemem, hiç kusura bakma...

Ek olarak; sakın yanlış anlama, çocuklara ***** izletelim, öyle büyüsünler demiyorum. İlk eğitim, ahlak eğitim aile de başlar. Çocuğuna engel olamıyorsan, o senin bileceğin bir iş...

Devlet karışamaz diyorsunuz ama ezhel şu an içerde nasıl karıştı kendisi bile şaşırmiştır

Aile paketlerinin nezaman youtube de bir videoyu engellediğini gördünüz

Senin özgürlügün benim özgürlüğum yeter artik ne özgürlükmüş bu güne kadar özgür değilmiydiniz özgürüz diye herkez herseyi yapamaz özgürlüğunde bir adabı var herkez soyunup gezsin ozaman özgürlük nede olsa herşeyde özgürlüge sığınıyorsunuz.

Bir solcu olarak: Devlet doğru olanı yapti -1 mübtezel yazın beyler.

• Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
MRCBOX Daha fazla uzatmak istemiyorum, iyi geceler.
WmOptimize MRCBOX

kişi bu mesajı beğendi.

WmOptimize WmOptimize Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek WebProgramlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 151 / 174
  • Ticaret 3, (%100)
darknov4 Taraf olmadığına sevindim.
MRCBOX Hocam uğraşma, onun yapısı böyle heralde. İnsanların hayvanlar kadar özgür olamayacağının bilincinde değil.
Adamlar sadece facebook ile devlet liderini değiştiriyor arkadaş özgürlükten bahsediyor. Gördüklerimiz bilincimize, bilincimizdekiler fikirlerimize yansır.
MRCBOX cooper

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al