lostyazilim

Fuat Avni Hakkında

25 Mesajlar 3.410 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

k0ng k0ng Türk Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek KariyerForum Sahibi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 32 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Akp ve Erdoğan projesidir. Aksi halde tam bir istihbarat zafiyeti hatta rezaletidir.

KariyerForum.com açıldı..​​​​
wmaraci
reklam

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)

quantum50 adlı üyeden alıntı

Ben ak partiyi seven destekleyen birisiyimdir. Teşkilatta da bulunurum. Benim şahsi görüşürüm Fuat Avni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dan başkası olamaz

:D:D:D:D

Kendisi hakkında;

"Korkusundan koridordan tıkırtı gelince odasını bile değiştiriyor" diyen biri olabilir mi gerçekten?

Myiso Myiso Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı +Seo+ Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 18 / 153
  • Ticaret 12, (%92)
Ya arkadaşım burası Meclis değil. Burada parti sohbeti yapmayalım. Siyaset yasak dediler sanıyordum. Rahatsız oldum.

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1905
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)

shateiel adlı üyeden alıntı

:D:D:D:D

Kendisi hakkında;

"Korkusundan koridordan tıkırtı gelince odasını bile değiştiriyor" diyen biri olabilir mi gerçekten?

Sence böyle bir şeyin olması gerçek mi ? :) Orada atılan tweetlerin tamamı yalan dolan sahte içeriden biri ya da dediğim kişi atıyor. Tamamen halka yönelik çalışma

wmaraci
wmaraci

Regex Regex SEO & Law Consultant Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 256 / 527
  • Ticaret 106, (%100)
Konu hakkında zamanında Ekşi Sözlük'te epey tartışmıştık. WMAracı, yapısı itibarıyla bir webmaster forumu olduğu ve yazacaklarım siyasete gireceği için detaylarına giremeyeceğim.

Ancak ben Fuat Avni'nin AKP içerisinden birisi olduğuna ihtimal vermiyorum. Algı operasyonu olarak görseniz dahi, bu adamın önceden bildirdiği şeyler halkın tepkisini azaltıyor diyelim. Peki bu adam, yokken sanki çok tepkili bir halk mıydık? Sanki her şeye duyarlı mıydık? Gezi Parkı direnişi esnasında Fuat mı, Avni mi vardı?

Fuat Avni hesabı, ortaya AKP-cemaat çözülmesi sürecinde çıktı. Bu durumda düz mantık üzerinden gidelim, Fuat Avni; cemaat ve dış istibaratın ortak projesidir.

Ben bir muhalif olarak, hükümetin böyle bir projeye girişmeyecek kadar dürüst olduğunu iddia etmiyorum. Ancak şunu iyi biliyorum, RTE plan için de olsa kendine hakaret ettirmez; kendisini itibarsızlaştırmaz ve buna aracı ya da neden olmaz. Nedensellik ilkesi kapsamında bakacak olursak, mezkur olayların yaşanması sonucu Fuat Avni'nin önceden bildirmesi herhangi bir tepkiyi azaltmadı. Tepki zaten yoktu ki? Kimse "Fuat Avni bildi, aa tepki vermeyelim" demedi. Halk olarak zaten duyarsız bir yapıya sahip olmasaydık, bu olaylar bu noktaya gelmezdi.

Kimdir Fuat Avni? Emre USLU diyenler var, ama sanmıyorum. Tek bir kişi olmadığı belli. Belki hesabı yöneten tek bir kişidir ancak bilgiler ortak bir havuzdan servis ediliyor ve bu bilgiler, o ortak havuzdan çıkarılarak aynı dil ve üslupta kaleme alınıyor ki; tek bir beyinden çıktığı sanılsın.

Ayrıca; Fuat Avni hesabının, kendisini tek bir kişi ve sarayın içerisinde birisi gibi göstermesi de bana göre RTE'ye yönelik bir algı operasyonu. Adam güzel güzel hedef saptırıyor, onlar da sarayda Fuat arıyor.
Sungmert mirrorturk

kişi bu mesajı beğendi.

atilla02 atilla02 seo,backlink hizmeti Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 10 / 7
  • Ticaret 13, (%100)

SerhatAtılkan adlı üyeden alıntı

Geçenlerde Ayyıldız Tim'den bir açıklama gelmişti. Kendilerine yoğun olarak sorulan bir soru yöneltildiğini söylediler. ''Fuat Avni'yi neden hackle miyorsunuz? '' Bunun üzerine Ayyıldız Tim Fuatavninin tek bir kişi tarafından yönetilmediği yurt içi ve yurt dışında bulunan gruplar tarafından yönetildiğini açıkladı. İçerisindeki kişilerin kimler olduğunu bilmediklerinden siber saldırı yapmadıklarını söylediler.

Ayyıldız Tim Kaltımı Hocam artık iş yapamıyorlar ellerinden gelse reklam icin bile yaparlardı
TurkBeyi

kişi bu mesajı beğendi.

SerhatAtilkan SerhatAtilkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 4 / 43
  • Ticaret 8, (%100)
atilla02 Gündemi takip etmiyorsunuz galiba. Anonymous'un şu anda mevcut resmi sitesi yok. Bilin bakalım neden?

atilla02 atilla02 seo,backlink hizmeti Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 10 / 7
  • Ticaret 13, (%100)
@SerhatAtılkan Hocam 10 Senden Beri aktif takip ediyorum sadece bir grup war oda türk güvenligi tespiti ve hacklemek isteseler onlar yapar arastırma yapabilirsiniz hayırlı gunler.
mirrorturk

kişi bu mesajı beğendi.

TurkBeyi TurkBeyi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilişim Hizmetleri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 492
  • Beğeniler 105 / 192
  • Ticaret 46, (%89)
Bir ara iki karakterli falan gibi laflar söyleniyordu... Kendi diğer karakterinden gizli twittera girip tweet atıyor sonra da bize gösterdiği karakteri ile gölgesini bulmaya çalışıyor...
Koca saray, binlerce koruma ve sarayda titreyecek biri ? o kadar korumaya ve bu kadar yetkiye kusura bakmasın da kendini padişah gibi gören biri hiç de titremez.
Kendi çalıp, kendi söylüyor sonra da paralel bunlar paraleel diyor. Doğru paralel ama yere paralel... Gölgeyi aramak kötü Mazallah (!) aklı denge kaybına yol açar :)
mirrorturk

kişi bu mesajı beğendi.

Sungmert Sungmert carpe diem ne diyem Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 506 / 407
  • Ticaret 39, (%100)

quantum50 adlı üyeden alıntı

Ben ak partiyi seven destekleyen birisiyimdir. Teşkilatta da bulunurum. Benim şahsi görüşürüm Fuat Avni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dan başkası olamaz

Eğer çok gizli değilse teşkilatını öğrenebilir miyim? Yorumun yavan ve çok saçma geldi, kusura bakma. Bir proje o kadar insana "ya lanet olsun, görüyor musun adamlar neler etti/etmiş/edecek?" dedirtmez ya da AK Parti oluşumundan soğutmaz. Bu AK Parti'yi zedeler, ki 7 Haziran'da görüldü.

Bir arkadaşta gaz alma politikası demiş, belli ki işte paralel kalıntılardan birisi. İçerde ya da içeride halâ adamı var. Herif 50 tane şey sallıyor, 5'i tutuyor. Tüm gruba zaten kayyum atanmadı mı? Biraz aklı olan zaten Zaman'a vs. kayyum atanacağını bilir/tahmin eder.

Hele en çok güldüğüm yine sizin yorumunuz olan, Recep Tayyip Erdoğan'ın ta kendisi olacağı. Şaka mı bu? Bir insan kendisine "korkudan tir tir titriyor", " yakında ölecek", "çok hasta" der mi? Hadi insanlara yaranmaya çalışıyor diyelim peki ya "yezid, diktatör"? Ben AK Partililiğinizi sorgulamanızı da şahsi olarak rica edicem.

Konu Hakkında Yorumum:

Bu herif bana göre paralelin bir projesi ve teknik direktörü Emre Uslu. Yazma tarzları bazen çok benzer oluyor ama hesabı birden fazla kişi kullanıyor. Ki artık iplenmiyor bile, bir tweet attığında altındaki 1-2 yorumu okuduğunuzda her şeyi anlıyorsunuz. Bazıları çok komik oluyor tavsiye ederim :)

İyi Forumlar

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al