wmaraci reklam

Garanti bankası işletim ücreti dolandırıcılığı!

45 Mesajlar 5.526 Okunma
wmaraci reklam

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
Az önce bi bakayım dedim internet hesabımdan hesabıma bakmaz olaydım! Garanti bankası işletim ücreti adına tam 49 TL'mi cebe indirmiş! Yazık ya oha diyorum! 10-15 tl olsa neyse 45 TL ne?! bu parayı almanın bi yolu yok mudur?

Selamunaleyküm.
wmaraci
reklam

Dreamcool Dreamcool WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 78 / 75
  • Ticaret 62, (%100)
Hocam kaymakamlığa dilekçe yazın babamın başınada böyle bir olay gelmişti iade yapmışlardı. Ama tam olarak hatırlayamayacağım ne olarak para kestiklerini galiba oda işletim ücretiydi. 2 defa kesmişler 2 defa geri almış babam. Sizde dilekçe yazın bence.

Makale & Editörlük Hizmetleri

• Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
mal müdürlüğüne mi gideyim?

Selamunaleyküm.

Dreamcool Dreamcool WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 78 / 75
  • Ticaret 62, (%100)
Tam olarak bilmiyorum sen kaymakamlığa git ordan birine durumu anlat seni yönlendiriler hocam zaten. Bu bankalar iyice azıttılar sessiz kalan halkı sömürüyorlar...

Makale & Editörlük Hizmetleri
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
Alacağım mecbur. Az buz para değil ki ya. 50 lira. öğrenci adam için de bayağı bi fazla. Öğrenci olmasam da niye vereyim abi ben sana durduk yere 50 lira. Kim kime veriyor. 5 kuruş para mı veriyor garanti bana

Selamunaleyküm.

PrestijSolution PrestijSolution SEO and DEVELOPER Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo ve Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 606
  • Beğeniler 30 / 139
  • Ticaret 29, (%93)
kardeş 6 ayda bir hesap işletim ücreti alıyorlar.Öğrenci olmana gerek yok.Ben öğrenci değilim ama çıldırtıyo beni o parayı almaları.Zamanında garanti bankası milleti sokaktan çeviriyordu gel bedava herşey bedava esap açalım diye.Şimdi sanki çok meraklıyız onlara,birtek onların bankası varmış gibi sırf hesabımız var diye 50 tl kesiyorlar.Allah birgün bu banka sahipleri kahrı perişan edicek.Bu ülkede yaşanan olaylarda onların kahrolduğunun kanıtı.Sağdan soldan faizle az çalmaya başladılar.Şimdide böyle şeyleri çıkarttılar.İyice kudurdular.Bu arada o parayı geri alman imkansıza yakın kardeşim.Çünkü adam diyorki 6 ay hesabımı kullandın onun ücreti.
gokenim

kişi bu mesajı beğendi.

www.mucahitguner.com

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Maalesef ne yapıp edip bir şekilde alıyorlar o parayı. Dönemlik alırlar. İş Bankası da 49 TL kesiyor. Garanti Bankası'nda durum nasıl bilmiyorum ama büyük ihtimal aynıdır: İş Bankası'nda 1-2 tane otomatik ödeme talimatı verince hesap işletim ücreti kesilmiyor.

Aynı zamanda öğrenci belgenizle birlikte dilekçe verirseniz birkaç gün içerisinde aldıkları parayı geri yatırıyorlar. Öğrenciyseniz mutlaka öğrenci belgenizi götürün, yardımcı olurlar.

seodizayn seodizayn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 32 / 9
  • Ticaret 8, (%100)
Hesabınızdan mı kesilmiş kredi kartınızdan mı ?

2 adet otomatik ödeme talimatı vermediyseniz ve maaş müşterişi değilseniz maalesef hesap işletim ücreti kesilmektedir.

Öğrenci iseniz, birçok bankada öğrenci belgenizi beyan ettiğinizde hesap işletim ücreti alınmamaktadır. Ama garanti bunu yapıyor mu bilemiyorum..

Ayrıca nereye başvurmanız konusuna gelince, bulunduğunun ilçenin tüketici hakem heyetine başvurmanız gerekmektedir. Dilekçe ve alındığını gösterirr belge ile başvurunuzu yapın. Sonuçlanınca onlar size bilgi veriyorlar. Yüksek ihtimalle paranızı geri alırsınız.

Düğün ve Sünnet Davetiyeleri, Nikah Şekeri ve Matbaa işleri...

• Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)

PrestijSolution adlı üyeden alıntı

kardeş 6 ayda bir hesap işletim ücreti alıyorlar.Öğrenci olmana gerek yok.Ben öğrenci değilim ama çıldırtıyo beni o parayı almaları.Zamanında garanti bankası milleti sokaktan çeviriyordu gel bedava herşey bedava esap açalım diye.Şimdi sanki çok meraklıyız onlara,birtek onların bankası varmış gibi sırf hesabımız var diye 50 tl kesiyorlar.Allah birgün bu banka sahipleri kahrı perişan edicek.Bu ülkede yaşanan olaylarda onların kahrolduğunun kanıtı.Sağdan soldan faizle az çalmaya başladılar.Şimdide böyle şeyleri çıkarttılar.İyice kudurdular.Bu arada o parayı geri alman imkansıza yakın kardeşim.Çünkü adam diyorki 6 ay hesabımı kullandın onun ücreti.

Mal müdürlüğüne gidip şikayetimi vericem öyle böyle alıcam o parayı gerekirse dava edicem. sokakta bulmadım ben o 50 tl yi di mi

Atakan adlı üyeden alıntı

Maalesef ne yapıp edip bir şekilde alıyorlar o parayı. Dönemlik alırlar. İş Bankası da 49 TL kesiyor. Garanti Bankası'nda durum nasıl bilmiyorum ama büyük ihtimal aynıdır: İş Bankası'nda 1-2 tane otomatik ödeme talimatı verince hesap işletim ücreti kesilmiyor.

Aynı zamanda öğrenci belgenizle birlikte dilekçe verirseniz birkaç gün içerisinde aldıkları parayı geri yatırıyorlar. Öğrenciyseniz mutlaka öğrenci belgenizi götürün, yardımcı olurlar.
Öğrenciyim de 49tl az bi para değil ki. dilekçe milekçe yazıcam işim uzun

seodizayn adlı üyeden alıntı

Hesabınızdan mı kesilmiş kredi kartınızdan mı ?

2 adet otomatik ödeme talimatı vermediyseniz ve maaş müşterişi değilseniz maalesef hesap işletim ücreti kesilmektedir.

Öğrenci iseniz, birçok bankada öğrenci belgenizi beyan ettiğinizde hesap işletim ücreti alınmamaktadır. Ama garanti bunu yapıyor mu bilemiyorum..

Ayrıca nereye başvurmanız konusuna gelince, bulunduğunun ilçenin tüketici hakem heyetine başvurmanız gerekmektedir. Dilekçe ve alındığını gösterirr belge ile başvurunuzu yapın. Sonuçlanınca onlar size bilgi veriyorlar. Yüksek ihtimalle paranızı geri alırsınız.

Hesap kartımdan kesmişler. Maaş müşterisiydim 1 sene önceye kadar. Vadesiz hesabım. İnşallah ben dilekçe mi yazmaya başlayayım. Elle mi yazayım yoksa pc çıktısı mı?

Selamunaleyküm.

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

gokenim adlı üyeden alıntı

Öğrenciyim de 49tl az bi para değil ki. dilekçe milekçe yazıcam işim uzun

Evet, maalesef yüksek bir rakam ve herkesten kesiyorlar. Öğrenci belgenizi götürdükten sonra geriye pek yapmanız gereken birşey kalmıyor zaten. Hazır dilekçe / form oluyor, onu doldurtuyorsunuz ve bekliyorsunuz birkaç gün.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al