freelance iş ilanları

HaberTurk'ün sapık editörleri

34 Mesajlar 5.564 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Umitunal Umitunal Webfaresi.net Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek webfaresi.net r00tadmin
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ü** Ü**
  • Mesajlar 997
  • Beğeniler 379 / 378
  • Ticaret 27, (%93)
hit çekmek için türkiyedeki en geçerli yöntem erkekler'den kaynaklı bence bu durum

Webfaresi.net Beklerim
wmaraci
reklam

anilgzl anilgzl Mobilya Dekorasyon Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mobilya Dekorasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 148 / 341
  • Ticaret 33, (%100)
Her gün ziyaret ederdim eskiden haberturk.com'u. Tarafsız habercilik yapmadığını görünce vazgeçtim. Genellikle sitenin manşet kısmının alt tarafı hep magazin haberleri. Sanki victoria secret'ın Türkiye şubeliğini yapıyorlar :D

"...bir daha gel, gel samsundan..."

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1151
  • Ticaret 1, (%100)

Ali Burak adlı üyeden alıntı

Haysiyet ar onur namus meselesi "medeniyet" se bu istiklal marşımızdan alıntı yapmama gerek yok anlamışsınızdır. Modernleşiyoruz diye ben kız kardeşimin annemin yanında genital bolge temizliğini dinleyemem. Kültürüm, dinim gereği. Sizin genişliğiniz sizi ilgilendirir.

Birisi "sağlık maksadıyla" genital bölge temizliğinden bahsederken siz bunu farklı anlamda anlıyorsanız burada sapık olan genital bölge temizliğinden bahsedenler değil, sizsiniz. Bunun utanma, haysiyet ya da namus ile alakası yok. Sırf bu genital bölge temizliği gibi durumları utanıp da anlatamadığı için hastalanan yüzlerce insan oluyor. Siz yanlış anlıyorsanız o sizin sorununuzdur.

Siz üniversitede biyoloji falan okusanız ne yapacaksınız merak ediyorum. Dikkat edin "kadın hastalıkları uzmanı" falan da demiyorum. Tıp konusuna girmiyorum yani. Direkt biyolojiden örnek veriyorum. Öğretmen her "penis şu şekilde erekte olur" dediğinde sen kalkıp öğretmene "Ahlaksız, kitapsız! Nasıl öğretmensin sen? Bu sınıfta kızlar da var ve sen penisten bahsediyorsun!" diyebilir misin? Öğretmen onu anlatıp seni bilgilendirdiği için mi ahlaksızdır, yoksa sen sağlık olarak, bilgilendirilmek amacıyla sana bahsedilen bir şeyi bile cinsel anlamda anladığın için mi ahlaksızsındır?

Bu tarz şeylere dikkat edin biraz. Kimse onu cinsellik maksadıyla yapmıyor. Adam kadınlar için sağlık malzemesi tanıtıyor, ped tanıtıyor. Siz "sapık fikirliler" her şeyi ahlaksızlık olarak algılıyorsunuz. Sorun onlarda değil yani, sorun sizlerde.

Ama aslında buna da kızamıyorum, bu ülkede aileler çocukları ile zamanında her şeyi konuşmadıkları için oluyor bu. Çocuklar ergenliğe girip vücutlarını tanımaya başladıklarında onlara ilk destek olması gereken, neyin ne olduğunu anlatması gereken aileler bunu yapmıyorlar; "Terbiyesize bak hele. Git ders çalış!" diyorlar. Zamanla çocuk bu fikri benimsiyor ve sağlık söz konusu olsa bile bunu terbiyesizlik olarak nitelendiriyor. Halbuki aileler oturup çocuklarıyla utanmadan, terbiyesizlik olarak nitelendirmeden gerekeni gerektiği gibi anlatsaydı şu anda o reklamı gördüğünüzde "sapıklık ya da ahlaksızlık" değil, sağlık/temizlik için gerekli bir şey olduğunu anlayabilirdiniz. Fakat bu tarz bir eğitim almadığınız için, farklı amaçla reklamı yapılan şeyi bile ahlaksızlık olarak nitelendiriyorsunuz. Unutmayın, herkes sizin gibi düşünmüyor ve herkesin düşünceleri de kendilerini belirtiyor. Sizin düşünceniz sürekli sapıklık üzerine getiriyorsa konuyu, problem sizdedir.

Gerçi bu tarz şeylerden utandığını, ahlaksızlık olarak değerlendirdiğini söyleyen kişilerin çok çok büyük oranının ****o izliyor olması da ayrı bir ironi olsa gerek. :rolleyes:

Neyse ya, ben "ahlaksız ama bilgili" olmaya razıyım. Bu tarz bir reklam gördüğümde nedense aklıma hiç ama hiç "vajina" gelmiyor. Zaten gelseydi, "aşırı" düzeyde sapık fikirli olmuş olurdum.

Bak büyük bir ahlaksızlık yapayım ve iki cinsel organ adı yazayım; "Allah kadınları göğüs ve rahim kanserinden korusun!"
Adobewordpress islamAydinn

kişi bu mesajı beğendi.

AliBurak AliBurak Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 45 / 184
  • Ticaret 2, (%50)
İfade edemedim sanırım kusura bakmayın

wmaraci
wmaraci

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)
Bizim insanım okumayıp resimlere baktığı için böyle oluyor - bu medya patronları para için her şeyi yapar.

iqhaber.com

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
Fatih abi ye bir Alo diyelim belki işe yarar değilmi :)

bturaan bturaan önceki rumuzum : tamideal Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Tanıtım Yazısı Satışı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 728
  • Beğeniler 208 / 207
  • Ticaret 109, (%100)
evlendirme programlarını ne yapmalı ? bildigin et reyonu !

Cadde Media Cadde Media Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)
Bütün haber sitelerinin magazin yerlerine bir bakın ben böyle iş görmedim. En iyisi odatv

MehmetARIK MehmetARIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)
Ben yanlış birşey göremedim. O adamların sitesi bu, istediğini yapar. Hem ciddi haberse ciddi haber, müzikse müzik, galeriyse galeri, fotoğrafsa fotoğraf, kültür sanat herşeyi hakkıyla yapıyorlar. Magazin galerisinde Edita Vilkeviciute hanımefendinin yeni plaj güysilerini sizlere sunmaktan gurur duyarız mı yazsalardı. Pes diyorsunuz ama söyleyin bakalım magazin sayfası nasıl olur? Ne yapsaydı yani. Girdiğin baktığın sayfa magazin sayfası sonuçta

ibo71 ibo71 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek kendi halinde
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 930 / 196
  • Ticaret 14, (%100)
Hepsini anlarımda fanatik bile aşmış kendini :D

http://www.fanatik.com.tr/foto-galeri/guzeller/caylak-guzel-kate-bock/356959/488/3

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al