wmaraci reklam

Instagram piyasası bitiyor!

9 Mesajlar 1.408 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
Merhaba arkadaşlar, birçok insanın merak ettiği son günlerde gündem: Instagram!

Ne oluyor, ne yaşanıyor, Instagram daki sorun ne?
Instagram'da en son güncelleme 1.5 ay önce geldi, ve bu en son gelen ağır güncelleme Piyasada ki birçok insanın para kazancını ciddi derecede yok etti. Gelen güncelleme ile eskiden örnek veriyorum bir satıcının elinde ki 10K data 1 hafta veya daha uzun süre dayanırken artık 1 gün bile dayanamaz hale geldi, yani limitler, ve proxy ile alakalı bir durum. Ve bu durum, piyasada ki tüm takipçi ve beğeniler de %1000 zam gelmesini sağladı. Tabi buda ana sağlayıcıların işlerine gelmiş oldu, ve fiyatlar bir nevi yükseldi. Tabi ki çok yüksek rakama satarak, az kazanan, zarar eden ana sağlayıcılar olduğunu da söylemem gerekiyor.

Piyasa düzelir mi? Yaşanan sorunlar ne kadar sürer?
Yaklaşık 7 yıla yakın süredir bu işlerin içinde olan birisi olarak söylemem gerekiyor ki yaşadığımız şuan ki durum çok zor düzelir. Çünkü 7 senedir çok sorun yaşadım, ama şuan sorun yaşadığım güncelleme en ağırı, ve en uzun süreni oldu. Bu duruma çözüm sağlayan çok nadir insanlar var, sorunu çözen insanlar var ama, sorunu paylaşmayan (haklı olarak, kazanç sağlayacak) insanlar da var. Ama çok nadir kişi şuanda sorunu çözdü diyebiliriz. Onlarda fahiş rakamdan satıyorlar, aslında bir nevi bu durum benim için sevindirici oldu. Bundan yaklaşıp 1.5 yıl önce SMM Paneller yoktu, bir kısım insan bu işin ekmeğini yiyordu. Aslında İnstagram'ın sonunu getiren de SMM Paneller oldu. En son gelen haberlere göre de Instagram sadece profil sahibin fotoğraflar begenilerini görebileceği şekilde ayarlayacak, yani gelen beğenileri sadece profil sahipleri görebilecek. Bunun denemeleri bazı ülkeler de başladı bile. Ülkemize gelirse Otolike işi yapan tüm bayiler, ve yüzlerce müşterisi olan tüm kullanıcılar da iflas eşiğine gelecek.

SON EKLER:
- Ölücülük, daha fazla kazanayım derdi, ve SMM Paneller bu durumu bu noktaya getiren başlıca nedenler.
- Düzelse dahi, artık piyasa fiyatları yüksek bir rakama çıkarmazsa yeni bir güncelleme ile tekrar piyasa çöker,
Aslında ben şuanda mutluyum, bu güncelleme tüm SMM Panellerin de sonunu getirdi. 😊

Sizin düşünce ve önerileriniz?
MRCBOX

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ucuzmedya ucuzmedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SOSYAL MEDYA ANA BAYİ
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Kısa ve öz bir uygulama gider bir uygulama gelir. Ekmeği veren ilahtır kula minnet eylemem 😊

Fearles1453 Fearles1453 Bir umuttur yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WebCoder
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 251 / 250
  • Ticaret 26, (%100)

ucuzmedya adlı üyeden alıntı

Kısa ve öz bir uygulama gider bir uygulama gelir. Ekmeği veren ilahtır kula minnet eylemem 😊

Aynen öyle instagram güzeldi ama 😂

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Beğenileri ve takipçileri gizleyecelerinin kaynağı nerde? Bunu gizlerlerse bu işi kökten bitirmiş olurlar ama bunu yapacaklarını hiç zannetmiyorum.

Diğer sorunlar aşılabilir bir şekilde

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Onurdurgut8 Onurdurgut8 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 39 / 40
  • Ticaret 3, (%67)
Ben hala beğenileri veya Takipçi sayılarını Türkiye de gizleyeceklerini düşünmüyorum

Daha gece 12 de bir smmpanele para attım ve çalışmıyor bundan sadece smmpanel sahipleri değil ben gibi instagramdan takipçi satan kişilerde ekmek yiyor önereceğiniz forum dışı içi bir panel varsa söyleyebilirsiniz servisi ile beraber forumdakilerin hepsini denedim :)

atlas14 atlas14 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cep Telefon Teknik Servis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 64 / 136
  • Ticaret 11, (%100)
hocam rakip bir firma bir uygulama çıkartır iş devam eder bu işler böyle biliyorsunuz
smm paneller son demleri ziraa o fiyatlar bir süre sonra ellerinde patlayacak
bu arada ana sağlayacı kim artık ınstagram hizmetleride son bulacağına kadar görmek isteriz ziraa herkez ana sağlayacı :D

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
Herseyin sonu var başladi büyüdü şimdide çöküyor sağlık olsun ilk zamanlarinda güzeldi bu işler 2017 den sonra tadı tuzu kaçtı

Heisenberg0133 Heisenberg0133 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Jr. Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
Bu yazıyı okurken 200 liralık sipariş aldım. Kim diyor bitiyor diye ? Beğeni-izlenme vs... sayılar gizleniyor diye keşfet kısmı işlemeyecek mi ?

Beğeni vs hizmetleri kullananlar genelde işletme hesapları. Onlar da kullandıkları etiketlerde yükselmek ve keşfete çıkabilmek için kullanıyorlar bu hizmetleri. Gösteriş için alan müşterim şu an yok, olsa olsa 1-2 kişidir. Varsın onlar da almasın ne olacak ?

Beğeni ,izlenme , takipçi sayıları gizlenecekmiş diye bu sektör bitmez rahat olun. Adamlar bu sayıları sana bana gizlerler. Algoritma yine keşfet sayfasına hangi paylaşımları sokacaksa arkaplanda bu rakamlara göre işini yapacak.

Ha ne olur; sağdan soldan api çekip ben ana bayiyim diye ortalıkta dolaşanlar piyasadan çekilirler, mevcut ana bayiler de api vermeyi keser olur biter.

Ana bayiden alıp satmak isteyenler ise açsınlar bi sosyal medya paket satış sitesi, kazansınlar. Ayrıca işi bilen birisi paket satışından çok daha iyi para kaldırır. Ana bayi olmadıkça panel açmak boş iş, para+zaman kaybı.

Yukarıda yazdıklarımın hepsi tecrübe ile sabittir.

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Spamın geleceği yok. Eninde sonunda bitirecekler bunları. Yani ben ömür boyu bu işi yaoacam diyenler kusura bakmasın. Sahte beğeni, takipçi, görüntüleme vb hiç bir zaman ısınamadım bunlara. Zaten bütün sosyal medya sahipleri her güncellemede bunları bitirmeye çalışıyorlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al