wmaraci reklam

İsrail'e yeni görevinde başarılar diliyorum.

32 Mesajlar 4.014 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Başarılar...

(neyse artık)

wmaraci
reklam

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)

turkmaxi adlı üyeden alıntı

İnsanları yanlış bilgilendiriyorsun.Gitmiş biri de bakmadan etmeden Sözcü napmaya çalışıyor falan yazmış.Hiç dikkat ettin mi yorumlara.Bak orada ne yazıyor.Müslümanlara eziyet etmeye kendini görev haline getirmiş israil diyor.Hepsi aynı değil sabah ve yani akit tuvalet kağıdı

Sizin gibi düşünmüyorum, düşünmekte zorunda değilim. Okuduğum gazeteyi haber içeriğinden dolayı eleştiriyorum. Sözcü gazetesi sadece hit çekebilmek için israil adı geçtiğinden dolayı öyle bir başlık atmış.

Haberin içerisindeki konuda filistinliler ile alakalı bilgi yok, kafasına göre eklemiş. Tepkim bunadır. Yoksa adam gibi haberi yazsa okur geçer buraya da konu açmazdım.

Filistinlilerin durumu ile bilimsel bir çalışmanın karşılaştırılması abes. İsrail bilimsel alandaki çalışmalarıyla dünyaya oldukça katkısı olan bir ülke...

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)

Browland adlı üyeden alıntı

Sizin gibi düşünmüyorum, düşünmekte zorunda değilim. Okuduğum gazeteyi haber içeriğinden dolayı eleştiriyorum. Sözcü gazetesi sadece hit çekebilmek için israil adı geçtiğinden dolayı öyle bir başlık atmış.

Haberin içerisindeki konuda filistinliler ile alakalı bilgi yok, kafasına göre eklemiş. Tepkim bunadır. Yoksa adam gibi haberi yazsa okur geçer buraya da konu açmazdım.

Filistinlilerin durumu ile bilimsel bir çalışmanın karşılaştırılması abes. İsrail bilimsel alandaki çalışmalarıyla dünyaya oldukça katkısı olan bir ülke...

Buradan benim gibi düşün diye dediğimi nasıl çıkarttın bunu anlamadım.İnsanları yanlış bilgilendiriyorsun dedim sadece.Direk israil deseydi bu sefer Sözcü bak israli destekliyor derdiniz.Dese eleştiriyorsunuz demese eleştiriyorsunuz.Sözcü'nün adam gibi haber yapmadığı öyle görülen bir şey değil.İçerisinde bi kitleye hizmet eden ortalığı karıştırma için girip yazmış olabilir ki o ortalığı karıştıran kitleyi zaten hepimiz biliyoruz.Neyse konuya geleyim tekrar oradaki yazı şuna istinaden yazılmış diye düşünüyorum.Bu israili hiç bir zaman desteklemeyin bilimsel çalışma da yapsa.Onlar her zaman müslümanlara eziyet eden şerefsiz bir ülke olarak anılacak demek istemiş.Daha ne desin işte.

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
turkmaxi Sözcü gazetesini ilk çıktığından bu yana okuyan biriyim. Haberi sansasyonel kılmak için alakası olmayan cümleler eklemiş. Bu yapılan habercilik değildir. Webmasterlik açısından düşünürsek, israil ülkemizde sevilmeyen bir üle ama bütün üretttiklerini de tüketen ülke. Sözcü gazetesi de israil anahtar kelimesini hit çekmek için konu içerisinde süslemiş. Habercilikte tarafsız olunması gereken konuların başında gelir "bilim"

Haber içeriği ile eklemelerinin alakası yok.

İsrail hakkında istediğinizi söylersiniz, onu yapıyor bunu yapıyor. İsrail filistinden çok bizim ülkemize saldırıyor. Tohum, teknoloji, lobi faliyetler v.b. alanlarda. Adam çıkmış filistinlilere zülüm uyguluyor diyor. "Bana ne", sen benim ülkeme yaptığı zararı protesto etsene. Tık yok. Ülkenin belirli bir kısmı İsrail ile yapılan ticaretten karnını doyuruyor. Ülkemizde satılan tarım, hijyen, gıda ürünlerinin ciddi bir kısmı İsrail şirketlerine ait.

Müslüman ülkeler bilimsel çalışma yapsın onu da destekleyeyim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mbcshop mbcshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 35 / 66
  • Ticaret 3, (%100)
Bilimsel veya değil pek ilgilenmiyorum ama tek dileğim tez zamanında yok olmasını istediğim bir terör ülkesi .dünya da en çok nefret ettiğim yerlerden biri
mertcanfirat Mutevahhid

kişi bu mesajı beğendi.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Bunu her gazete yapıyor. Takılacak bir şey yok. Sorun İsrail ise sözcüye değil de, Türkiye'nini İsrailden aldığı ürünlerin listesine bakın. Orada yazanlar asıl şaka gibi gelecek.

Bu kadar nefret edilen bir ülkeden her şeyi alıyoruz.

cagdaskorkmaz.com.tr

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Arkadaşımız yorum yaparken anlamak istediğinizi anlatmamış.

Arkadaşımızın tamamen düşüncesi doğru, Sözcü burada dini duyguları kullanarak ve Filistin’de insanların yaşadığı acımasız olayları daha da çok tıklama almak için kullanmış.

Filistin de ölen ve zulüm gören insanlara saygınız varsa ilk önce bu konuya yorum yapmaya değil böyle duygular üzerinden para kazanmaya çalışan TÜRK şirketlerinden uzak durun.

Ayrıca İsrail o roketi gönderiyorsa sizin evinize aldığınız İsrail menşeli ürünler sayesinde gönderiyordur :)

Buraya gelip boş beleş İsrail, Filistin yorumları yapmayın. Azıcık önem veriyorsanız bir şekilde bir EL uzatın.
Browland

kişi bu mesajı beğendi.

FurkanCanoz FurkanCanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Develoading....
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)
Noluyor kardeşim ne bu tantana

Sardığımla aradığım mutluluktu güya..

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Her gazete bunu yapıyor maalesef. Websiteleri kurmak optimizasyon yapmak seo yapmak gazetelerin işi mi hayır ama bakın gazeteler her işe burnunu sokuyor..

Öz eleştiri ;
"Filistinde ilk toprağı satan kim ? Köy şeyhleri neler yapmış? İsraili gram sevmem. Eskilerin yaptıkları yanlışları şuan dünyadan bi haber çocuklar çekiyor ben ona yanıyorum.

Filistin filistin diye bağıranlar nerede şuan? Kudusu baskant ilan ettiler koca bir KINIYORUZ sesi çıktı. Mavi Marmara olayinda bana mı sordular dendi.. Belki seçime doğru Filistin gündeme gelebilir."
Browland mrtdgdvrn

kişi bu mesajı beğendi.

mrtdgdvrn mrtdgdvrn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 15 / 10
  • Ticaret 3, (%100)
Istedigi kadar filistine zulmetsin bende bunu onemsemiyorum topraklarini paraya peskes cekmeden hani bi 70 75 yil evvel dusunucekti oldugumuz cografyada her ulkenin basinda bi bela var bizde yillardir terorle mucadele ediyoruz. Burda herkesin sosyal ve siyasi fikri ayriliga dusebilir sahsen ben israili gercekten ictenlikle tebrik ediyorum. Bu kinadiginiz ulke gibi yukselmek varken teknolojide laf ebeligi yapmakta cok sacma geliyor bana. Herneyse gercekci olalim bakiniz almanya 2. Dunya savasindan ciktiginda perperisandi tarih okuyanlar iyi bilir ve suan hem ekonomi hem teknoloji alaninda bizden sinifca yukarda israilde 6 gun savaslari gibi bi cok ulkeyle tek basina savasa girip gogus germis bi ulke ve en trajikomik yeride bu bahsettigim iki ulkede bizden 20 yildan fazla bi sure sonra kurulan iki ulke..... Ornekler cogaltilabilir bilinenleri yazdim. Ve bizim statumuzle bi onlari karsilastirin isterseniz netice nereye varicak?
Guzel bi soz biliyorum aksini dusunenler icin,
"Pencereniz kirliydi bu yuzden gordugunuz her insana camur attiniz."
Saygilar.

Not: savaslari yazmamdaki sebep bi ulkeyi finansal anlamda en cok gerileten faktor savas halidir. Bizde 7 duvele savas actik evet lakin 20 yildan fazla bi onceligimiz vardi onlar icin.. simdi 20 yil ilerde olmak gerekirken..
Browland

kişi bu mesajı beğendi.

irtibat: mrtdgdvrn9191@gmail.com
whatsapp: +12262103020
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al