wmaraci reklam
lidertakipci

Karabağ olayı ile imza kampanyası

16 Mesajlar 2.430 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Agora Agora Engin denizler Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 36 / 108
  • Ticaret 26, (%100)
Karabağ olayına karşılık imza kampanyası başlatılmış. Şu anda 20 bin imza toplanmış, 100 bin esas hedef. Sizlerin de Karabağ olaylarına kayıtsız kalmamanızı bekliyorum.

https://secure.avaaz.org/en/petition/United_Nations_Security_Council_Recognize_Serzh_Sargsyan_the_President_of_Armenia_as_a_war_criminal_1/?aAMoYib
AKDNZ

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ilginciz ilginciz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ceyrancı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 520
  • Beğeniler 76 / 123
  • Ticaret 1, (%100)
Sonucunda ne olacak?

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

Bir katil ve cani olan serj sarkisyanın suçunun binlerce kişi tarafından tekrar gündeme getirilmesi yeterli değil mi? sizin için

backlog backlog WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmaster,Otomasyoncu,Network ve Sistem Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 3 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

AKDNZ adlı üyeden alıntı

Bir katil ve cani olan serj sarkisyanın suçunun binlerce kişi tarafından tekrar gündeme getirilmesi yeterli değil mi? sizin için

Mantık çok saçma.Bu neye benziyor biliyormusun 5 katlı bir binada oturuyorsun ve karşı komşun sürekli suç işliyor.Sende bundan şikayetçisin ama sadece evindeki bireylere şikayet ediyorsun.Ne dava açıyorsun ne de komşunun kapısına dayanıyorsun.
Bizlerin güzel bir lafı vardır .Laf'la peynir ekmek gemisi yürümez diye...

Birşeylerin olması istiyorsanız öncelikle Azerbaycan'ın ilim,irfan ve savunma alanında kendini hızlı bir şekilde geliştirmesi lazım.Aynı zamanda sürekli konuşmak yerine icraat gerçekleştirilip faaliyete geçilmelidir.

Bu tarz faaliyetlerin insanların gazını almak dışında bir işe yaramaz.
zyx ilginciz NK1864

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

backlog adlı üyeden alıntı

Mantık çok saçma.Bu neye benziyor biliyormusun 5 katlı bir binada oturuyorsun ve karşı komşun sürekli suç işliyor.Sende bundan şikayetçisin ama sadece evindeki bireylere şikayet ediyorsun.Ne dava açıyorsun ne de komşunun kapısına dayanıyorsun.
Bizlerin güzel bir lafı vardır .Laf'la peynir ekmek gemisi yürümez diye...

Birşeylerin olması istiyorsanız öncelikle Azerbaycan'ın ilim,irfan ve savunma alanında kendini hızlı bir şekilde geliştirmesi lazım.Aynı zamanda sürekli konuşmak yerine icraat gerçekleştirilip faaliyete geçilmelidir.

Bu tarz faaliyetlerin insanların gazını almak dışında bir işe yaramaz.

Kim olduğunuzu, yaşınızı, mesleğinizi bilmiyorum, hakkınızda en ufak bilgiye sahip değilim fakat size tek bir soru soracağım.

Şimdiye kadar kendi ülkeniz, milletiniz, devletiniz için ne yaptınız? Tek bir soru, cevabı o kadar zor olmasa gerek.

• Üyelik 04.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 3 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

AKDNZ adlı üyeden alıntı

Kim olduğunuzu, yaşınızı, mesleğinizi bilmiyorum, hakkınızda en ufak bilgiye sahip değilim fakat size tek bir soru soracağım.

Şimdiye kadar kendi ülkeniz, milletiniz, devletiniz için ne yaptınız? Tek bir soru, cevabı o kadar zor olmasa gerek.

Zor bir soru değil tabikide yaşım 28...
Devlet için her vatandaşın yaptığı gibi vergimi verdim ve veriyorumda.Millet ve halk ve benzeri kavramlar bana yanlış gelir.Çünkü benim için sınırların bir önemi yoktur.İnsanlık için birşeyler yapmaya çalışıyorum.Elektronik alanında çalışmalarım var.Aynı zamanda bu alanda yine insanları bilgilendirme ve eğitim konularında destek veriyorum.Bunun yanı sıra hobi olarak web üzerinde insanlara faydalı olabilecek çalışmalar yapmaya çalışıyorum .Hatırı sayılı birde gelirim var ...
Mustafa Kemal Atatürk'ün güzel bir lafı ile tamamlamak isterim. "Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır."
zyx ilginciz

kişi bu mesajı beğendi.

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Genele açık bir konu açıldığında, gelecek olumlu yorumlar yanında olumsuz yorumların da olacağı göz önünde bulundurularak açılması ve altına yazan kişilerin de konuyla alakalı yorumunu bırakıp, başka kullanıcıların ne dediğiyle çok ilgilenmemesi daha sağlıklı olur sanırım.
Bu tarz siyasi, dini ya da politik başlıklar her zaman forumlarda tehlike arz ediyor. Burada Azeri kadar Ermeni kökenli kullanıcı da bulunabilir. Birine göre katil ya da cani olan kişi, bir başkasına göre öyle görünmeyebilir. Bu kendi ülkemizde de yıllardır yaşadığımız bir durum.
Bunu kim daha vatansever ya da kim kimden çok iş yaptı noktasına getirmek gereksiz yere kalp kırmaktan öteye gitmez.
Biri yorum yapar ve imza kullanır ya da yorumu eleştirir ve kullanmaz.
Benim kişisel görüşüm bu tarz konuların yerinin burası olmadığı. Başkasına göre de tam yeri burasıdır belki. O da o kişinin fikridir.
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 3 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

NK1864 adlı üyeden alıntı

Genele açık bir konu açıldığında, gelecek olumlu yorumlar yanında olumsuz yorumların da olacağı göz önünde bulundurularak açılması ve altına yazan kişilerin de konuyla alakalı yorumunu bırakıp, başka kullanıcıların ne dediğiyle çok ilgilenmemesi daha sağlıklı olur sanırım.
Bu tarz siyasi, dini ya da politik başlıklar her zaman forumlarda tehlike arz ediyor. Burada Azeri kadar Ermeni kökenli kullanıcı da bulunabilir. Birine göre katil ya da cani olan kişi, bir başkasına göre öyle görünmeyebilir. Bu kendi ülkemizde de yıllardır yaşadığımız bir durum.
Bunu kim daha vatansever ya da kim kimden çok iş yaptı noktasına getirmek gereksiz yere kalp kırmaktan öteye gitmez.
Biri yorum yapar ve imza kullanır ya da yorumu eleştirir ve kullanmaz.
Benim kişisel görüşüm bu tarz konuların yerinin burası olmadığı. Başkasına göre de tam yeri burasıdır belki. O da o kişinin fikridir.

Aynı bende sizin gibi düşünüyorum.Mantıklı cümle kurulduğunda hemen sen ne yaptın onuda söyle vb replikler ortaya çıkıyor . Dikkat ediyorum şu mantığı kavrayamıyorlar buraya imza atıldı diyelim.Ne değişiyor hayatlarında çok merak ediyorum .Yani bu imzalar toplandığında toprakları en çok imzayı toplayanamı verecekler :D En basitinden insanların bunun cevabını vermeli.Doğru olanın bilim,teknoloji ve ekonomi alanında gelişmeler sonucunda bir başarılı elde edileceğini unutuyor insanlar.:)

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)

Aynı bende sizin gibi düşünüyorum.Mantıklı cümle kurulduğunda hemen sen ne yaptın onuda söyle vb replikler ortaya çıkıyor . Dikkat ediyorum şu mantığı kavrayamıyorlar buraya imza atıldı diyelim.Ne değişiyor hayatlarında çok merak ediyorum .Yani bu imzalar toplandığında toprakları en çok imzayı toplayanamı verecekler :D En basitinden insanların bunun cevabını vermeli.Doğru olanın bilim,teknoloji ve ekonomi alanında gelişmeler sonucunda bir başarılı elde edileceğini unutuyor insanlar.:)

Okuduğumdan ne anladım diye sorarım kendime? Siz tersini iddia ediyorsunuz, fakat ben NK1864'ün yazdığı ile sizin görüşleriniz arasında maalesef bir bağ kuramadım. Sadece daha önce yazdıklarınızı dikte etmeye çalışmışsınız.

Durgun sular derin akar.

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

Zor bir soru değil tabikide yaşım 28...
Devlet için her vatandaşın yaptığı gibi vergimi verdim ve veriyorumda.Millet ve halk ve benzeri kavramlar bana yanlış gelir.Çünkü benim için sınırların bir önemi yoktur.İnsanlık için birşeyler yapmaya çalışıyorum.Elektronik alanında çalışmalarım var.Aynı zamanda bu alanda yine insanları bilgilendirme ve eğitim konularında destek veriyorum.Bunun yanı sıra hobi olarak web üzerinde insanlara faydalı olabilecek çalışmalar yapmaya çalışıyorum .Hatırı sayılı birde gelirim var ...
Mustafa Kemal Atatürk'ün güzel bir lafı ile tamamlamak isterim. "Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır."

Sorduğum sorunun asıl manasını sizde iyi biliyorsunuz aslında, Kıbrıs' ın, Musul' un, Kerkük 'ün hesabını soramazken başkalarını ne kadar da kolay yargılayabiliyorsunuz. 1992 öncesi bölgede neler olup bittiği hakkında en ufak bilginiz olmadığı kanısındayım, ne yıllarca sürmüş rus esaretinden,ne maruz kalınan zulümden, ne Hocalı'dan, ne Karabağ'dan haberiniz yok. Eğer bilseydiniz böyle gelişi güzel yorum yapmazdınız. O insanlar bağımsızlık uğrunda fazlasıyla bedel ödediler, ne milli benliklerinden, ne törelerinden, nede inançlarından taviz vermeden. Can vererek, kan vererek kazanılan bir bağımsızlık, hemde çok yakın bir tarihte. 28 yaşında birinin hatırlayabileceği bir tarih. Şimdi hiç bir şey yapmamaktansa böylesine ağır bir suçu sürekli gündemde tutmanın nesi yanlış?

Şunu da belirtmeden edemeyeceğim. Siz Atatürk 'ü çok yanlış anlamışsınız, Millet, Ulus gibi kavramları olmayan topluluklar yok olmaya mahkumdur. Atatürk 'ün sözlerini ezberlemek yerine anlamayı denemenizi tavsiye ederim. Çünkü dünya üzerinde gelmiş geçmiş, görüp görebileceğiniz en vatanperver, en milletperest şahsiyet Mustafa Kemal ATATÜRK' tür.

Biz görev düştüğü vakit yine orada olacağız, dün ağabeylerimizin yaptığı gibi bugün sancak taşıma sırası bize gelirse, çekinmeden canımızı ortaya koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bölgede araştırma yaptığım sene işgal altındaki sınır bölgelerinden birinde Fariz Bedelov adında 9 yaşında bir çocuk, ermeni keskin nişancısı tarafından oyun oynarken katledildi. Suriye diye Filistin diye hergün ortalığı ayağa kaldıranlar neredeydiler? neredeydiniz? Bırakın da neyle olursa olsun tepki dile getirilsin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al