wmaraci reklam

Lozan Hezimettir Meis Adasını alamadık diyenlere: Yunanistan Koyun adasına Asker Çıkardı Bayrak Dikti

24 Mesajlar 2.939 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
darkthepro Şu makalede ne diyor, yunanca bilen var mı acaba? http://nikosxeiladakis.gr/%CE%BD%CE%B1-%CF%86%CF%85%CE%B3%CE%BF%CF%85%CE%BD-%CE%B1%CE%BC%CE%B5%CF%83%CF%89%CF%83-%CE%B1%CF%80%CE%BF-%CF%84%CE%BF-koyun-adasi-%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CE%BF%CF%85%CF%83%CE%B5%CF%83/

wmaraci
reklam

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

yunanca bilen biri çevirirse okuruz Translate saçma sapan bi çeviri yapıyor. Senin hatan şu görüşünü çok önde tutup yanlış yorum yapıyorsun. Yunanistan'a bi karış toprak vermek şehitlerimize ihanettir. Her konuda siyasi görüşüne göre hareket et ama bu tür konularda tarafsız olmaya çalış(Kabul etki sade siyasi görüşüne ters düştüğü için savunmaya çalıştın). İstemeyerek te olsa dediğin söz(Küçük bir "ada") bi TÜRK evladına yakışır cinsten değil.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
ismail03 Her koşulda tarafsızım zaten, açık açıkta söylerim oy verdiğim partinin hatası varsa. Bir çok kezde bu forumda da yazdım teknoloji ve diğer bazı konularda hükümetin yetersizliğini. Burada ise gündemimizde daha büyük meseleler olduğunu ve bu tarz şeylere de sıra geleceğini söyledim. Bir tarafta koskoca Suriye sınırımıza dadanmış teröristler varken buna daha sonra sıra gelecektir. FETÖcü teröristleri besleyen yunanistan'a gereken cevap verilecektir.

FurkanYigit FurkanYigit www.furkanyigit.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 19 / 15
  • Ticaret 5, (%100)
Hemen bir Türk birliği gönderilip silahları alınıp nezarete alınmalıydı. Aynısını bizim yaptığımızı düşünün neler yaparlardı. Biz böyle dokunmadıkda dahada büyüğünü yapıcaklar. yılan küçükken başını ezmez isek sonunu görürüz. Devletin küçük bir ada tarzı açıklamalarını kınıyorum ve kimlerin yönetimine kaldık diyorum. Siyaset yapmak istemiyorum ama kendimi tutamadım.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ZenginAnil ZenginAnil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 185 / 274
  • Ticaret 20, (%95)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

El Bab'daki Türk askerinin zaferini görmediniz, duymadınız ya da duymak istemiyorsunuz muhtemelen. Küçük bir adada gövde gösterisi yapa dursunlar, bizim daha büyük meselelerimiz var. Büyük işler bitsin, küçüklerede sıra gelir.

Futbol konusunda açtığınız rezalet başlıkların ardından şimdi de siyasete karışmışsınız ne yazık ki bize.

El Bab'daki Türk askeri zaferi diyorsun, 80 şehit vermişsin, yaralı yüzlerce askerin olmuş, çok normal evet savaş şartlarında.

Ama Türk askeri neden orada? Suriyeli gençlere vatandaşlık verilirken Türk askeri neden orada?

Ortadoğu'da kurulacak bir devletin kurulmasını engellemek için diyeceksen kahkaha atarım. Şimdiye kadar neyi engelleyebildi Türkiye? Ayrıca Ortadoğu'da bir devlet kurulmak istenirse, istenmişse; o devlet kurulur zaten kimse buna engel olamaz günümüz dünyasında.

El Bab'da yaralanan tüm ÖSO mensubu militanlar Türkiye'de tedavi edildi bunları gördünüz mü? Bunların masraflarını senin ananın babanın verdiği vergiler ödüyor.

Doğu Anadolu'da bebekler kış şartlarında zar zor hastaneye götürülürken, ÖSO militanları özel helikopterlerle taşınıyor.

Neymiş yok Müslüman kardeşlerimize yardımmış. Başka bir ülkenin sınırlarını ihlal ederek kimseye yardımın dokunmaz. Ayrıca devletin dini de olmaz. Türkiye'yi ilgilendiren ne var ki Suriye sınırı içerisinde? Türkiye Cumhuriyeti, El bab'da 80 askerini kaybetti, hiçbir bok kazanmadı.

Türkiye artık itibarını yitirmiş bir ülke ne yazık ki. Bunu yakın tarihte Mavi Marmara ile gördünüz, elimizden alınan Süleyman Şah Türbesi ile pekiştirdiniz. Rus uçağı düşünce "bir daha ihlal etsinler, yine düşürürüz" diyenler, sonra bu olaya FETÖ dedi.

Yozlaştırılıyorsunuz, bundan 20-30 yıl sonra çocuklarınıza bunun hesabını nasıl vereceksiniz? Nasıl suratlarına diyebileceksiniz ben bu olaylar karşısında böyle böyle konuştum, şunları şunları savundum diye?

Yazık ki ne yazık halimize...
akrepkral

kişi bu mesajı beğendi.

mahsum mahsum Taklitler Aslını YÜCELTİR Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafiker, İnternet Girşimcisi
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1029
  • Beğeniler 318 / 313
  • Ticaret 8, (%100)

ismail03 Her koşulda tarafsızım zaten, açık açıkta söylerim oy verdiğim partinin hatası varsa. Bir çok kezde bu forumda da yazdım teknoloji ve diğer bazı konularda hükümetin yetersizliğini. Burada ise gündemimizde daha büyük meseleler olduğunu ve bu tarz şeylere de sıra geleceğini söyledim. Bir tarafta koskoca Suriye sınırımıza dadanmış teröristler varken buna daha sonra sıra gelecektir. FETÖcü teröristleri besleyen yunanistan'a gereken cevap verilecektir.

Hocam lütfen gerçekçi olalım sizde diyorsunuz ki surye Allah için bırakın Surye'yi biz daha kendi toprağımızı koruyamıyoruz. bu arada merkezi alındı denilenElbab da bu gün iki şehit daha verildi. başkasının toprağında ne işimiz var ?

• Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

Hocam Türkiye askeri gücü 2tabur değil en az 1milyon. Bakın kardak krizini 10sat komandosu halletti. Sorun küçük değil aksine çok büyük. Yunanlılar Symnira bizimdir diyor adalar bizimdir diyor Türklere ateş püskürüyor ve bu insan evlatları zamanında Soykırıma da yeltendi bi nevi yaptıda sizin küçük gördüğünüz şu olaya eğer zamanında müdahale edilmezse Ege bi yunan denizidir deyip son noktayı korlar. Burada ben devleti yada tuttuğun siyasi görüşü kötülemiyorım. Benim amacım bana emanet olan bu toprakları bi sonraki kuşağa aktarmak,bu tür konularda bir olmalı.Fetö konusu valla Altın yumurtlayan tavuğu kimse salmaz o subaylar şuan onlara ne veriyor siz düşünün bide bunların Ergenekon balyoz sonrası atanan subaylar olduğunu devletin gizli sırlarını (Kozmik oda) bilebileceğini unutmayın. Son bi rica yanlış anlamazsanız parti yöneticilerinizi uyarın şimdide menzil ile Cübbelinin peşine takıldılar 2. Bi felaket yaşamayalım biz dedik mi Ateist,Kemalist din düşmanları oluyoruz siz uyarın.

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)

ismail03 adlı üyeden alıntı

Bu bir gövde gösterisidir. Şimdi Türk askerinin gücünü öğretmeli 1921-1922 deki gibi tekrar hezimete uğratmamız gerekir.

Bazı şeyler savaşmadan da diplomasiyle yapılabilir. Ancak bizimkilerde kıyı şeridini ve adaları vatan olarak gördüklerinden bile şüpheliyim büyük ihtimalle günah yuvası, fuhuş merkezi yerler olarak da görüyor olabilirler... Kıyıdaki Hazine arazilerine yapılan kaçak villaların vatan sevgisi aşılamış olacağını ümit etmekten başka yapacak bir şey yok şu an

Türk askerin gücünden bahsetmişsin 2019 seçimlerinden önce bu yapılacaktır merak etme seçimlerden birkaç hafta önce bu adalardan bazılarına asker çıkartılıp sıkıyönetim ilan edilecektir. jandarma da seçim günü bazı bölgelerdeki sandıkları değiştirecektir .. (seçimden sonra adalardan çekileceğimize dair Yunanistan'a bilgi verilerek yapılacaktır bu)

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda

• Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

AnılZengin adlı üyeden alıntı

Futbol konusunda açtığınız rezalet başlıkların ardından şimdi de siyasete karışmışsınız ne yazık ki bize.

El Bab'daki Türk askeri zaferi diyorsun, 80 şehit vermişsin, yaralı yüzlerce askerin olmuş, çok normal evet savaş şartlarında.

Ama Türk askeri neden orada? Suriyeli gençlere vatandaşlık verilirken Türk askeri neden orada?

Ortadoğu'da kurulacak bir devletin kurulmasını engellemek için diyeceksen kahkaha atarım. Şimdiye kadar neyi engelleyebildi Türkiye? Ayrıca Ortadoğu'da bir devlet kurulmak istenirse, istenmişse; o devlet kurulur zaten kimse buna engel olamaz günümüz dünyasında.

El Bab'da yaralanan tüm ÖSO mensubu militanlar Türkiye'de tedavi edildi bunları gördünüz mü? Bunların masraflarını senin ananın babanın verdiği vergiler ödüyor.

Doğu Anadolu'da bebekler kış şartlarında zar zor hastaneye götürülürken, ÖSO militanları özel helikopterlerle taşınıyor.

Neymiş yok Müslüman kardeşlerimize yardımmış. Başka bir ülkenin sınırlarını ihlal ederek kimseye yardımın dokunmaz. Ayrıca devletin dini de olmaz. Türkiye'yi ilgilendiren ne var ki Suriye sınırı içerisinde? Türkiye Cumhuriyeti, El bab'da 80 askerini kaybetti, hiçbir bok kazanmadı.

Türkiye artık itibarını yitirmiş bir ülke ne yazık ki. Bunu yakın tarihte Mavi Marmara ile gördünüz, elimizden alınan Süleyman Şah Türbesi ile pekiştirdiniz. Rus uçağı düşünce "bir daha ihlal etsinler, yine düşürürüz" diyenler, sonra bu olaya FETÖ dedi.

Yozlaştırılıyorsunuz, bundan 20-30 yıl sonra çocuklarınıza bunun hesabını nasıl vereceksiniz? Nasıl suratlarına diyebileceksiniz ben bu olaylar karşısında böyle böyle konuştum, şunları şunları savundum diye?

Yazık ki ne yazık halimize...

Anıl hocam düşüncelerinin yarısından çoğunda sonuna kadar haklısın ancak şu konu çok kritik. Türkiye Fırat kalkanı harekatını yapmalıydı ancak bir tampon bölge oluşturup oraya Suriyede iç savaş bitene, Pkk özerk devlet kurma tehlikesi geçene kadar asker yerleştirmeliydi daha fazla ilerlememeliydi. 80şehit çok acı Vatan sağolsun diyemiyorum çünkü bizim evladımız eşimiz yakınımız değil bunu aileleri demeli bizim buna hakkımız yok (ve mutlaka der) Suriyeliler konusunda devletin büyük bir hata yaptığı aşıkardır

Yapılan hataları biz her ortamda söylemeye çalıştığımızda vatan haini,Dinsiz kisvesi altında laf soktular ilk başta İ.Melih Gökçek(bunu açıkça söylüyorum bu adam çok tehlikelidir ve hafife alınmamalıdır darbe günü sergilediği davranış sadece çıkar içindir benim çözümde bi hainden kalır yanı yoktur ) örnek verilebilir
Son sözünüzde malesef haklısınız.
ZenginAnil

kişi bu mesajı beğendi.

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)

El Bab'daki Türk askerinin zaferini görmediniz, duymadınız ya da duymak istemiyorsunuz muhtemelen. Küçük bir adada gövde gösterisi yapa dursunlar, bizim daha büyük meselelerimiz var. Büyük işler bitsin, küçüklerede sıra gelir.

El-Bab yerine Halep'e girebilseydi aylar önce ve Esat'tan önce, en azından 100 binlerce insan mülteci olmazdı ve en azından bir zafer sayılabilirdi. Emevi camiinde cuma namazı olmasada en azında ecdad topraklarına sahip çıkarak masada bende varım diyebilirdi. El-bab tarihimizde hiç bir yeri olmayan bir yer Halep öyle mi wikipeida %40 Türkmen diyor deyimlerde şarkılarda adı vardır https://tr.wikipedia.org/wiki/Halep

Ayrıca fiili durum diye birşey vardır Yunanlar Egedeki 10'larca adada fili durum yaratıyor 10 yıl boyunca Türkiye cevap vermediği zaman bir daha hak etme durumu olmuyor ( aynı şekilde vatandaş olarak 10 yıl hazine arazini işgal edersen orası senin olduğu gibi ) fakat bizimkiler c.başkanlıktan Başkanlık için fiili durum yaratmaya çalışırken adamlar fiili durumla toprağına toprak katıyor burnumuzun dibine kadar geliyorlar
LastWebmaster

kişi bu mesajı beğendi.

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al