wmaraci reklam

Nasıl bir ülkede yaşıyoruz.

16 Mesajlar 2.077 Okunma
wmaraci reklam

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
https://www.facebook.com/video.php?v=1168940543140656&theater

https://www.facebook.com/incisozluk/videos/vb.206450139371126/1275132995836163/?type=2&theater

Elin suriyelisine 1.200 TL veren devlet bizim vatandaşımıza nasıl davranıyor görün.

Makarna kömür dağıtıyorlar nerede Benim aklım almıyor. Bu ülkede butür insanlara nasıl yardım etmiyorlar.

Neden Suriyeliler bizim vatandaşlarımızdan daha değerli.

O kazandıktan sonra dışarı çıkıp göbek atanlar şimdi dugusala bağlamasınlar. Bunların olduğunu bile bile çıkıp göbek attınız.

Yardım etmek isteyenler:
https://www.facebook.com/events/540202079475807/

Bende elimden gelen yardımı yaptım. Sizlerden de aynı hassasiyeti bekliyorum.
sterk zyx

kişi bu mesajı beğendi.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
reklam

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
bende diyorum neden yeni bir elin Suriyelisi konusu yok önlerden yerimi alayım
isousluer GokhanKara glofrum

kişi bu mesajı beğendi.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
AzX66 Yalanmı. Orada yazanları inkar ediyormusun onu söyle.

cagdaskorkmaz.com.tr

glofrum glofrum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Tasarım , Öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 634
  • Beğeniler 160 / 85
  • Ticaret 0, (%0)
Söyleyeceklerimi yanlış anlamayın lütfen lakin devletin destek çıktığı ve çıkamadığı yüzbinlerce böyle insan var. Lütfen olaya ''insan'' çerçevesinden bakın. Elin Suriyelisi diye dışlar nitelikte konuştuğunuz kişiler insan ve masumlar. Onlar bu savaşı, bu sürgünü hak etmediler. Onlar istemez mi sıcak bi evleri olsun, aileleri olsun, beraber bayramları, ramazanları, evlerine götürecekleri sıcak pideleri ve huzur dolu günleri olsun? Onlar sırf tepedeki insanların çıkarları yüzünden evlerinden atıldılar ve buraya, ülkemize geldiler. Biz Türkler tarihte hiçbir zaman ''Önce Türk!'' kafasıyla hareket etmedik! Biz, önce insan dedik. Ülkemize sığınanı vatandaşlarımızdan ayırmadık. Eşit tebamız kabul ettik. Bu çocukcağız ile suriyeden ülkemize sürgün edilenler benim nezdimde eşittir ve adalet her ikisine de aynı hakkı tanımayı gerektirir. Netice itibariyle devletin gücü yettiğince, vatandaş ayırt etmeden hem kendi vatandaşlarımıza hem de suriyeli mültecilere yardım etmesi, adaletin bir nebze sağlanmasıdır. Devlet ''önce biz'' diyemez. Topraklarında yaşayan her canlının ırkını gözetmeden adaleti sağlamak zorundadır. Yarın onların başına gelen bizlerin de başına gelebilir. Bizler de başka ülkelere sürgün edilebiliriz. Sakın ''Ben sürgün olmam şerefimle ölürüm!'' geyiklerini yapmayın. Ölümü öyle basit sanmayın. Bu insanların çocukları, bebekleri, aileleri var. Vatanlarından kaçmadılar, ZORLA çıkarıldılar. Biraz empati.
isousluer brkrtp AhmetCakmak34

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
Öyle demeyin yollar yapılıyor,kömür dağıtılıyor.
Korkmaz Dorebar

kişi bu mesajı beğendi.

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)
Bizi bunlara "muhtaç" edenler, kendi kültüründen bihaber savaş çıksa ben İran'dan yana olurum diyenler, Atatürkçü takılıp zamanında Ata'nın tek bir subay için Menemeni yakın sözünü unutup, şimdilerde askerimizi, polisimizi, öğretmenizimizi şehit eden, hayatlarını zindan eden aşağılıklara "emanet" yanaşması yapıp demokrasi goygoyuna girenler, sokakta rakı da içerim bira da içerim, sen buna karışamazsın deyip mescitteki öğrenciye saldırılmasını hak gösterenler, güyaa halkı savunup vekilleri arasında tek bir alt kesim insanı olmayan, burjuvalarla parti yönetip Atatürk mirası yiyenler, elini her seferde sağa sola savurup atarlı ayarlı konuşanlar, muhalefet olalım diye doğruya bile yanlış diyenler, kendilerinin azınlıkta olduğunu unutup geri kalanlara sığır, öküz, koyun yakıştırması yapanlar utansın. Bunlar yaşadıkça bu adamlar araplara milyon lira da verseler ben ağzımı açmam. Ne diyebilirim?
Önce kendinizi kontrol edin, hareketlerinize bakın. Baştakilere gücü verenler aslında onları sevmeyenler. Boş eleştiri yaparak bir yere varılmaz. Alternatif olmadan konuşan birisi boş konuşur.

(Sana mantıklı gelen görüş acaba toplumun diğer yarısına neden mantıklı gelmiyor? Koyun oldukları için deyip işin içinden çıkmak kolay değil mi :) öyleyse afganlara beş bin lira bağlandığında tekrar görüşmek üzere.)

Not: Oy verdiğim parti binde birden biraz yukarı oy aldı.
isousluer AhmetCakmak34 AzX66

kişi bu mesajı beğendi.

I Love Yandex Money

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
Makalepaneli arkadaşım ortadoğuda nato ve israille beraber neden sünni ittifakı kurulup alevi ve şiiler baskı altına alındı. Bana 1 tane israillin köpekliğini yapmayan sünni devlet göster bir tanede israille savaşmayan şii / alevi devlet göster. İranın yanında oluruz demesinin sebebi de bu. İsrailin yanındamı olacaktı? Işid nato israil ve suudi projesidir. Bu denli elinin ggüçlendirilmesindeki amaç büyük ortadoğu projesinin önünde tek engel olan şii / alevi toplumunu katletmektir.
7 dünyanın yamyamına karşı verdiği mücadeleyi kazanan Esad emperyalist güçlere gösterdiki aleviler ve şii toplumları savaşla yenilecek topluluklar değil. Bu neden le de ortadoğu blok oluşturma gayretine düştü. Aklı başında olan her insan emperyalizme karşı iranın suriyenin lübnanın hamasın yanında yer almalıdır. Yarın çok geç olur.

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
Olaya Bakış açım Tamamen müslümanca ve insanca. Müslümanlık Herşeyi kapsadıgı için Bu kelime bile yeter. Her zor durumda olana yardım edilmesi gerekiyor. Hanginiz komşusu aç iken Tok yatabilir. Hele Hele Bunu biliyorsanız ve yardım etmiyorsanız Vay halinize.
Bu konuya tarafsız bakış açım ile yazıyorum ..
Biz mülümanlar Aç olan birini gördügümüzde , dini ne olursa olsun Yardım ederiz.
Devletimiz herşeyi göremez hissedemez, devlet denilince aklınıza ne geliyor. devlet bizleriz devleti ayakta tutan bizleriz. Parti Degil Devlet... ömer kardeşimizin durumu bizim suçumuz. görmemezlikten geldik. gördügümüzde güldük, belkide çal keke çal dedik!!..
isousluer glofrum brkrtp

kişi bu mesajı beğendi.

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)

nettebilgi adlı üyeden alıntı

Makalepaneli arkadaşım ortadoğuda nato ve israille beraber neden sünni ittifakı kurulup alevi ve şiiler baskı altına alındı. Bana 1 tane israillin köpekliğini yapmayan sünni devlet göster bir tanede israille savaşmayan şii / alevi devlet göster. İranın yanında oluruz demesinin sebebi de bu. İsrailin yanındamı olacaktı? Işid nato israil ve suudi projesidir. Bu denli elinin ggüçlendirilmesindeki amaç büyük ortadoğu projesinin önünde tek engel olan şii / alevi toplumunu katletmektir.
7 dünyanın yamyamına karşı verdiği mücadeleyi kazanan Esad emperyalist güçlere gösterdiki aleviler ve şii toplumları savaşla yenilecek topluluklar değil. Bu neden le de ortadoğu blok oluşturma gayretine düştü. Aklı başında olan her insan emperyalizme karşı iranın suriyenin lübnanın hamasın yanında yer almalıdır. Yarın çok geç olur.

bu dediklerinin hepsi doğrudur, bana karşı düşman olacak adam (küfretmek istemiyorum) gitsin iranın vekili olsun. Her şeyden önce ben ülkeme bakarım. sen anlaman gereken yeri iyi anlamamışsın anlaşılan

I Love Yandex Money

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
Türkiye'de Türk olmak başlı başına suç 2002'den beri. Türkiye'de Türkler 2. hatta 3. sınıf insan muamelesi görüyorlar.

Şu vakitten sonra şemsiyeye de, açılmasına da razı olucaz. Başka bir şans mans kalmadı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al