wmaraci reklam

Son dakika : İdlib'de 33 Askerimiz Şehit

45 Mesajlar 6.648 Okunma
wmaraci reklam

wordpressroot wordpressroot WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Çalışmıyor
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 51 / 16
  • Ticaret 1, (%100)

Abdullahx adlı üyeden alıntı

Hiç haber izlemiyorsunuz sanırım.

Merhabalar dün konuyu açtığımda henüz resmii açıklamalar gelmemişti.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Abdullahx Abdullahx MW Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek .
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 393 / 395
  • Ticaret 3, (%100)
Merhabalar dün konuyu açtığımda henüz resmii açıklamalar gelmemişti.

Kusura bakmayın ben sabah görünce o saatte yazdınız sandım, benim hatam.
wordpressroot

kişi bu mesajı beğendi.

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)

darknov4 adlı üyeden alıntı

Neyin sınırını koruyoruz? Sınırlarımız güvende askerlerimizin orada olma nedeni sözde güvenli bölge oluşturup Suriyelileri oraya göndermek ancak gönderilen tek bir suriyeli yok. Gerçekleri görmemeye devam edin yakında bu suriyelilerde terör örgütü kurunca gözünüz açılacak.

Dostum Suriye'de askerimiz çatışmıyor. Türkiye muhalif suriyelileri destekliyor onlar çatışıyor bizim askerlerimiz onlara koordinat, eğitim ve mühimmat desteği veriyor. Dünkü olayda İDLİB'deki gözlem noktalarımız esed ve ruslar tarafından kuşatıldı. Askerlerimize gerekli muhimmatları götürürken ESED'in hava saldırısına maruz kalındı.

Siz olaya aşırı derecede siyasi bakıyorsunuz. Yapmayın onlar hepimizin askerleri. Rusya yarın gelip dibimize gelirse de bu sefer neden hiçbir şey yapmadık derdiniz. Yapmayın böyle. Hangimizin söyledikleri gerçek bi oku araştır bakalım istersen.

Napalım yani YPG/PKK dibimize kadar gelsin "onlar tehdit oluşturmuyor" mu diyelim bazıları gibi? Ama askerlerimizi şehit ediyolar nası tehdit değil?
Napalım yani Rusya İDLİB'i ele geçirsin Hatay sınırına kadar dayansın ülkeyi kuşatsın "suriyede ne işimiz var " mı diyelim sonra? yapmayın ya.

Selametle.
carasar

kişi bu mesajı beğendi.

Selamunaleyküm.

DeepX DeepX PM ile ulaşın Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 218 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
gokenim

Bu devirde savaşın gereksiz olduğunu düşünmüyor musunuz hiç ?
Eğer sizin başınızda zeki, sizi doğru yönlendiren ve yapacağınız işte mantıklı kararlar verebilen birisi yoksa bu iş siyasi değil diyemezsiniz.
Bu "hadi dalıp orayı burayı alalım, kendi toprağımız yapalım" zihniyetinin kontrolünü ele almak için yapılan gösterişten başka bir şey değil.

Emin olun günü gelincede kimse "niye zamanında bir şey yapmadık" demez... Kimin elinden ne geliyorsa en iyi şekilde yapar...

Sizinle tartışmak isterdim ama "Bu iş aşırı siyasi bakılamayacak bir iş" demenizden sonra gerek duymuyorum..

Tek dileğim Şehit ailelerinin iyi olması..

Size kolay gelsin.

wmaraci

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
DeepX Dostum savaşın gereksiz olduğunu biz de büşünüyoruz ama bu barışçıl ayakları bırakalım artık. Amerika Rusya dibimize kadar girmiş nerdeyse bütün komşu ülkelere üslerini kurmuşlar hala kabuğumuza çekilelim içimize sinelim perdeleri kapatalım hiçbir şey görmeyelim istiyosunuz. Yarın sen bunlar Türkiye'ye saldırmayacak mı sanıyorsun? Birileri "YPG'nin bize ne zararı var diyordu" kaç tane askerimizi polisimizi sivil vatandaşımızı öğretmenimizi doktorumuzu şehit etmediler mi?

Sen hala "suriyeye dalalım toprağı alalım" kafasındasın. Artık bi anlayın Türkiye toprak falan istemiyor Türkiye sınırlarını korumak güvenli hale getirmek istiyor. Ne YPG ne RUSYA yaklaşamasın diye yırtınıyor Türkiye.

Bizim askerimiz savaşmıyor orda ÖSO savaşıyor bizim askerimiz orda eğitim veriyor. SİHA'larımız HAVA SAVUNMA SİSTEMLERİNİ parçalıyor.

Zaten tartışmak için bilginin olması gerekiyor bu konularda ama yazdıkların bu konularla bilgisiz olduğunu gösteriyor kusura bakma. Bu kadar korkak olmayın. Askerlerimiz de sizin gibi korkak olsaydı şimdi çoktan gelmişti rusya kapımıza bizden toprak istemeye. Adamlar sıcak denizlere inmek istiyor boşuna mı suriyede?

Neyse bence de tartışmayalım iyi günler

Selamunaleyküm.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al