wmaraci reklam
lidertakipci

Suriyeden Geldiler ulkemizde ahkem kesiyorlar nedir bu

94 Mesajlar 11.288 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

emre7 emre7 emreguney.info Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)
Müslümanlar olarak zulmü kendi kendimize yapıyoruz. Zalimler biziz başkası değil.

InfiniTheme Profesyonel Magazin - Teknoloji Wordpress Teması Çıktı (Konularımdan ulaşabilirsiniz.)
wmaraci
reklam

SmmPaneliComTR SmmPaneliComTR SmmPaneli.Com.T Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest.
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 113 / 112
  • Ticaret 5, (%80)
Ben 19 yaşındayım, gece çalışıyorum.. Suriyeliler Samsun'a geldiğinden beri polis koruma seviyesi 10 katına çıktı ki suç işlemleri de bir o kadar arttı. Ben kafadan sallamıyorum yada uzaktan görerek konuşmuyorum ben yerel gazetede çalışıyorum polislerin yarısından çoğunu tanıyorum. Her akşam evden çıkarken annem suriyelilere dikkat et demeye başladı önceden kimseye bulaşma derdi. Suriyeli gerçekten mazlum insanlar gördüm içim acıdı. Lakin sokakta 5 kişi yürüyüp elinde tespih bana omuz atan malesef Türk değil suriyeliydi.

Olayları derin derin konuşmaya gerek yok, iyisi var kötüsü var ancak o kadar aydır sadece 2 mazlum suriyeli gördüm gerisi hep sokakta kavga ediyordu, bazıları meyhaneye girerkende görmüştüm. Büfede cin tonik alırken biz çalışıyoruz alamıyoruz lan ite baksen diye dalga geçerken, büfeci adam onlar bizden daha zengin buna emin ol demesiyle susmuştum.

elbistanli elbistanli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 498
  • Beğeniler 102 / 87
  • Ticaret 17, (%100)
++++ GENELLEME YAPIYORUM TUM SURİYELİLERİN CANI CEHENNEME HEPSİ AYNI IRK AYNI PİSLİK YANI KARAKTERE SAHİP İSTEMİYORUM ULKEMDE SIGINMACI GİBİ HİSSEDİYORUM KENDİMİ EDEBiYLE GELMEYİ BİLİYORSALAR EDEBİYLE OTURMAYIDA BİLECEKLER BURASI SURİYE DEİL 7 si neyse 77 side odur size şirin görünen ve cok efendi görünen o yaklaşımlardaki suriyelilerin gercek yüzleri emin olun kendi ulkesinde farklıdır

BoluBeyi BoluBeyi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 37 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

elbistanli adlı üyeden alıntı

haklısınız ama ermeniler bile bunlardan dindar bunlar müslümanlıgın yüz karası islam ülkesi bunların ırklarının sonunu getirse yeminle o kadar güzel olurki kendi cıkarım veya rahatım için deil herkese zararı var bunların biz istemiyoruz gidip kampta kalsınlar içimizde deil onlarla aynı sokagı mahalleyi paylaşmak zorunda degiliz.. burası bizim atalarımızın bize bıraktıgı mirastır bunu o dengesizlerle paylaşmak zorunda degiliz müslümanlık için eger geldilerse müslüman gibi davransınlar hainlikle deil

Mekke'den Medine'ye Hicret olayını bir araştırın. Dışarıdan gelenlere kamp kurup buradan çıkmayın mı demişler, yoksa herkes evini mi paylaşmış? Ayrıca kimin daha dindar olduğunu Allah bilir sadece.

O insanların psikolojisini anlamak lazım biraz, buraya tatile gelmediler, canlarını kurtarmak için geldiler. Mideniz kaldırıyorsa youtube da dolanan işkence videolarını biraz seyredin anlarsınız.

wmaraci
wmaraci

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

++++ GENELLEME YAPIYORUM TUM SURİYELİLERİN CANI CEHENNEME HEPSİ AYNI IRK AYNI PİSLİK YANI KARAKTERE SAHİP İSTEMİYORUM ULKEMDE SIGINMACI GİBİ HİSSEDİYORUM KENDİMİ EDEBiYLE GELMEYİ BİLİYORSALAR EDEBİYLE OTURMAYIDA BİLECEKLER BURASI SURİYE DEİL 7 si neyse 77 side odur size şirin görünen ve cok efendi görünen o yaklaşımlardaki suriyelilerin gercek yüzleri emin olun kendi ulkesinde farklıdır

Şu lafınızdan sonra sizin nasıl bir insan olduğunuz gayet net anlaşılıyor zaten. Konunuza yazanda kabahat. Allah'a emanet.

• Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 498
  • Beğeniler 102 / 87
  • Ticaret 17, (%100)

BoluBeyi adlı üyeden alıntı

Mekke'den Medine'ye Hicret olayını bir araştırın. Dışarıdan gelenlere kamp kurup buradan çıkmayın mı demişler, yoksa herkes evini mi paylaşmış? Ayrıca kimin daha dindar olduğunu Allah bilir sadece.

O insanların psikolojisini anlamak lazım biraz, buraya tatile gelmediler, canlarını kurtarmak için geldiler. Mideniz kaldırıyorsa youtube da dolanan işkence videolarını biraz seyredin anlarsınız.

usta DİNE GÖRE ONLARI ALDIK İÇİMİZE DİNE GÖRE MİSAFİRLİK ERKANINA UYMUYORLAR KONU BURDA PATLAK VERİYOR kendi mahallesinde bile adamlar hain o nedenle ben sonuna kadar sesleniyorum suriyelilerin CANI CEHENEME hiç bir tarafları müslümanlıga uygun deil sana ben sınırsız sayıda video gönderebilirim bunlardan neferet etmene yeterli kadar cunki ben gözlerimle gördüğümden sonra bunların içinde oldugum için yaşadım ne olduklarının notunu verdim asla ayrım yapmıyorum geneli böyle

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

Umarım rabbimden ağır bir tokat yemezsiniz Allah ıslah etsin. Müslümanlık değil İNSANLIK BU kardeşim. Karşılık beklenmez.

• Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 498
  • Beğeniler 102 / 87
  • Ticaret 17, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Şu lafınızdan sonra sizin nasıl bir insan olduğunuz gayet net anlaşılıyor zaten. Konunuza yazanda kabahat. Allah'a emanet.

notunu kendine ver benim bunlara asla acıma duygum yok görüşüme saygı duyman lazım not verecegine gel bi antebte 1 kac gun takıl veya git urfaya yada kilise sizin orda hayat gül cicek nasıl olsa hepsi aynı diyorum

Ek Olarak: kim ne derse desin usta umurumda deil görüşüm bu acımıyorum acımamda gördüklerim yetti eger bir yere misafir gidersen ayagını uzatıp şunu getirin bunu getirin ben buyum ben deliyim derseniz ev sahibi joop taksa bile haklıdır umarım anlamışssınızdır

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

notunu kendine ver benim bunlara asla acıma duygum yok görüşüme saygı duyman lazım not verecegine gel bi antebte 1 kac gun takıl veya git urfaya yada kilise sizin orda hayat gül cicek nasıl olsa hepsi aynı diyorum

Görüşüne saygı istiyorsun ama senden 1000 kat aciz insanlara saygı duyamıyorsun. o insanlar ailelerini toprağın altından çıkardılar. Dilini bilmediğin bir ülkede kim seni niye işe alsın?

• Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 498
  • Beğeniler 102 / 87
  • Ticaret 17, (%100)

brkrtp adlı üyeden alıntı

Görüşüne saygı istiyorsun ama senden 1000 kat aciz insanlara saygı duyamıyorsun.

duymam için sebeb verin?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al