wmaraci reklam
lidertakipci

Tunceli'de PKK'lıları Vuran Polislere Linç Girişimi

53 Mesajlar 6.708 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

O derelerden akan kanların bedeli ödeniyor işte, kameranın çektiği insanlara bakın hiç biri bu devleti günahı kadar sevmiyor.

Lafı edilince Ermeni katliamı yok diye ortalığı yıkarsınız, burada da katliamları över durursunuz, orada öldürülenler sadece sandığın gibi sadece ermeniler de değildi kürtler aleviler de o katliamlarda can verdi

Bi düşün bakalım ne olmuşta oradaki insanlar devlete ait her şeyden nefret eder hale gelmişler teröristleri destekler olmuşlar ? Gökten vahiy mi inmiş birden canları istedi diye mi düşman olmuşlar ?

Videoyu izleyince şok oldum bu kadarını beklemiyordum, resmen devletin silahlı gücüne işgalci gözüyle bakılıyor, böyle bir çatışmada polisten değil de teröristten yana olunuyorsa orası artık bizim falan değildir. Halkın rahatsız olduğu teröristler değil devlet, bunun sorumlusu da senin gibi düşünenler ve düşüncelerini icraata dökenler, ermeni alevi kürt zaza çerkes rum diye ayıranlar , onlara yapılan zulmü hoş gören alkışlayanlar. İnsanlara binlerce yıldır yaşadığı topraklarda baskıyla kendi fikirlerini dayatanlar, 3 günlük cumhuriyet öncesi beraber omuz omuza savaştığı kader birliği yaptığı halka ana dilini bile çok görenler, silah arkadaşının toprağında hak iddia edenler ...

Asker polis halk için vardır ve o halk artık istemiyorsa orada görev yapmasının da bir anlamı yoktur, görünen o ki asker de polis de orada boşu boşuna can veriyor, sınırlar çoktan çizilmiş ülke çoktan bölünmüş, bunun sürdürülebilir tarafı da yok.

Asker, Polis VATAN için vardır. O halk artık istemiyorsa orda görev yapmasın diye birşey de yoktur. Askeri Polisi istemeyen halk VATANINI istemiyordur, istemeyen de defolup gidebilir!

Konuşmanıza dikkat edin. Oralar TÜRKİYE CUMHURİYETİ'ne aittir ve verelim diyenlere Azerbeycandaki benzer bir olayda yanıt verilmiştir.

Neriman Nerimanov: ''Orası senin götün değil önüne gelene veresin''
melankolia ustapcorg

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Demeley Demeley Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

O derelerden akan kanların bedeli ödeniyor işte, kameranın çektiği insanlara bakın hiç biri bu devleti günahı kadar sevmiyor.

Lafı edilince Ermeni katliamı yok diye ortalığı yıkarsınız, burada da katliamları över durursunuz, orada öldürülenler sadece sandığın gibi sadece ermeniler de değildi kürtler aleviler de o katliamlarda can verdi

Bi düşün bakalım ne olmuşta oradaki insanlar devlete ait her şeyden nefret eder hale gelmişler teröristleri destekler olmuşlar ? Gökten vahiy mi inmiş birden canları istedi diye mi düşman olmuşlar ?

Videoyu izleyince şok oldum bu kadarını beklemiyordum, resmen devletin silahlı gücüne işgalci gözüyle bakılıyor, böyle bir çatışmada polisten değil de teröristten yana olunuyorsa orası artık bizim falan değildir. Halkın rahatsız olduğu teröristler değil devlet, bunun sorumlusu da senin gibi düşünenler ve düşüncelerini icraata dökenler, ermeni alevi kürt zaza çerkes rum diye ayıranlar , onlara yapılan zulmü hoş gören alkışlayanlar. İnsanlara binlerce yıldır yaşadığı topraklarda baskıyla kendi fikirlerini dayatanlar, 3 günlük cumhuriyet öncesi beraber omuz omuza savaştığı kader birliği yaptığı halka ana dilini bile çok görenler, silah arkadaşının toprağında hak iddia edenler ...

Asker polis halk için vardır ve o halk artık istemiyorsa orada görev yapmasının da bir anlamı yoktur, görünen o ki asker de polis de orada boşu boşuna can veriyor, sınırlar çoktan çizilmiş ülke çoktan bölünmüş, bunun sürdürülebilir tarafı da yok.

Hoca sen de sanırım Tunceli halkından olsan polise tepki verirmiş gibisin bu ülkenin askeri polisine sen ateş aç sonra gel buraya de ki onlar demek ki devleti istemiyor iyi valla güzelmiş dediklerinin farkına gel tarafını fazla belli etme hocam şu konuşmalarından arkadaşlarımda senin ne tarafı tuttuğunu anlayabilir forumda sıkıntı çıkarmak istemiyorum

Ek Olarak:

Bu ülkeyi bölmeye kimsenin GÜCÜ YETEMEZ.. sınır bellidir istemeyen varsa çeker gider.. Tarafını yeterince belli ettin göze batma

Kubmarley Kubmarley Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Demeley adlı üyeden alıntı

Hoca sen de sanırım Tunceli halkından olsan polise tepki verirmiş gibisin bu ülkenin askeri polisine sen ateş aç sonra gel buraya de ki onlar demek ki devleti istemiyor iyi valla güzelmiş dediklerinin farkına gel tarafını fazla belli etme hocam şu konuşmalarından arkadaşlarımda senin ne tarafı tuttuğunu anlayabilir forumda sıkıntı çıkarmak istemiyorum

Ek Olarak:

Bu ülkeyi bölmeye kimsenin GÜCÜ YETEMEZ.. sınır bellidir istemeyen varsa çeker gider.. Tarafını yeterince belli ettin göze batma

Sonuna kadar haklı iyi niyeti su istimal ettiler bu zamana kadar . Bu zamandan sonrası onlara yok !

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Benim fikrimi sorarsanız da ülkenin bölünmesinden yana değilim, mübadele yapılamayacağına göre böyle bir sonuç kimseye fayda sağlamayacak, sorunu kökünden çözmüş de olmayacak. Videoda görüleni yorumladım ve yukarıda katliamları öveni eleştirdim.

wmaraci
wmaraci

VipTema VipTema Vip Tema Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 704 / 703
  • Ticaret 21, (%100)

Ne kadar da ince düşünceli, vicdanlı biriymişsiniz gözlerim doldu! Ben bi an videoda cismi fırlatanın siz olduğunuzu bile düşündüm.

Benim kardeşim şuan Tunceli'de asker, karakola saldırı yapılmış haberini iş yerimde duyduğumda aslını astarını öğrenmek için telefondan haberin ayrıntılarını ararken ellerim titredi. Bu şerefsizlerin öldürülme anı videolarını izleyince oh be dedim iki tanesinden daha kurtulduk. Malesef bunların hepsi silah tutmuyo, bi de böyle kıvıra kıvıra çığırtkanlığını yapanlar var. Allah onları da ıslah etsin.
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

Ahlaksız bir kadının uydurduğu sözlerle konuşulacak bir konu değil bu.

İstenmemesine neden olan hiç bir sebep yok mu yani ? Peki hiç bir sebep yokken neden orada yaşayan insanlar bu hale geliyor ?

Orası kürtlere karşı savaşarak kazandığımız bir toprak değil, aksine kürtlerle beraber savaşarak bu ülke sınırlarını osmanlı tarihi boyunca koruduk, yani o topraklardan orada yaşayanları kovma hakkımız yok, cumhuriyet kurulduğundan beri de adaletsizlik hiç son bulmadı, trt de ingilizce şarkılar çalarken kürtçe konuşmak dahi yasaktı böyle kardeşlik olur mu peki ? Pkk orada kürt de öldürdüğü halde halkın genelinin desteğini alır hale durup dururken mi geldi ?

Ha siz hoşunuza gidecek şerler duymak, gerçekleri yok saymak istiyorsanız öyle yapın.

Yabancıya bir şey verildiği yok toprak sahiplerinin rahatsızlığından bahsediyorum, göçmenlerden ya da düşman ülkeden değil o toprakların binlerce yıllık sahibi olan Kürtlerden. Neriman önce kendi soyisminin sonunda ki OV'un hesabını versin, sonra bayat ve ahlaksız sözlerine saygı duyun bence ...

Benim fikrimi sorarsanız da ülkenin bölünmesinden yana değilim, mübadele yapılamayacağına göre böyle bir sonuç kimseye fayda sağlamayacak, sorunu kökünden çözmüş de olmayacak. Videoda görüleni yorumladım ve yukarıda katliamları öveni eleştirdim.

Hoca senin en başta yaptığın yorumdan ben senin nasıl bir bakış açısına sahip olduğunu çok iyi çözdüm sen merak etme..

1-) Türkiye Cumhuriyeti, Osmanlı devleti iken kuralları sabitti dil, din, millet, bayrak tekti... Osmanlı her millete saygı ve hoşgörüde en ufak hatası yoktu ancak hiçbir zaman bayrağından milletinin isminden ve iç karışıklıklara boyun eğmedi.

2-) Ben bir çerkesim bilenler için Kabardeyim Demeley sülalesindenim o zamannnn ben de Çanakkale'de vardım Çerkes Ethem benim akrabamdı ve gerçeklere dayanarak çok şey yaptı tamam ben de toprak sahibiyim okulda Çerkesce eğitim istiyor okullarda Şeyh Şamil'in heykelini istiyorum var mı böyle bir saçmalık ya! Sayın yönetim lütfen kızmayın ama sabır kalmadı ünlem vs. kullanma diyebilirsiniz affedin sen bu ülkede savaşa katıldım diye ki oranın belli kendi dilini kendi bayrağını nasıl ister de polise askere ateş açarsın

Bu ülkeyi hiçbir güç bölemedi benim kökenim çerkes ama ben Türk oğlu TÜRKÜM Allahıma şükürler olsun ki Türk olmuşum böyle asil bir millete ait olmuşum bunu kaç kürt söyleyebiliyor söylesene bana?

Askere polise kalkan eller söylenen laflar inşAllah yerini bulacaktır bunu zamanla herkes görecek
Ogulcan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Ek Olarak:

Göze batsam ne olur hatta bölünmek istiyor olsam ne olur, adamlar açık açık çarşının içinde çatışan teröristi destekliyor polisi yuhluyor polise neden vurdun diye hesap soruyor ne yapabiliyorlar ki bunlara ? bölünmekten yana da değilim, batılıyım ve orada bana ait hiç bir şey yok. Valla bölmeye kimin gücü yeter kimin yetmez orasını da bilmiyorum, ne top yekün terör saldırısı var ne top yekün askeri operasyon var. Ne bölünebiliyoruz ne terörü bitirebiliyoruz .

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)

Ahlaksız bir kadının uydurduğu sözlerle konuşulacak bir konu değil bu.

İstenmemesine neden olan hiç bir sebep yok mu yani ? Peki hiç bir sebep yokken neden orada yaşayan insanlar bu hale geliyor ?

Orası kürtlere karşı savaşarak kazandığımız bir toprak değil, aksine kürtlerle beraber savaşarak bu ülke sınırlarını osmanlı tarihi boyunca koruduk, yani o topraklardan orada yaşayanları kovma hakkımız yok, cumhuriyet kurulduğundan beri de adaletsizlik hiç son bulmadı, trt de ingilizce şarkılar çalarken kürtçe konuşmak dahi yasaktı böyle kardeşlik olur mu peki ? Pkk orada kürt de öldürdüğü halde halkın genelinin desteğini alır hale durup dururken mi geldi ?

Ha siz hoşunuza gidecek şerler duymak, gerçekleri yok saymak istiyorsanız öyle yapın.

Yabancıya bir şey verildiği yok toprak sahiplerinin rahatsızlığından bahsediyorum, göçmenlerden ya da düşman ülkeden değil o toprakların binlerce yıllık sahibi olan Kürtlerden. Neriman önce kendi soyisminin sonunda ki OV'un hesabını versin, sonra bayat ve ahlaksız sözlerine saygı duyun bence ...

Ahlakına karar verecek kadar acizleşmiş, tanımadığınız insanları yorumlayacak kadar garip fikirlere sahip bi insansını galiba?

Kusura bakmayın bu kavga ve bu savaş Kürtlerle değil PKK'lılara yapılan bir savaştır. Geçtiğimiz gün yolda KÜRT vatandaşlarımızda kurtarılan subaydaki Kürtlerle bu kürtler arasındaki fark nedir? Bunlar ittir, köpektir, aşşağlık vatan hainidir!

Vakti zamanında yapılmış hatalar olabilir. Ancak hala AKLI BAŞINDA olan Kürtler subaylarımızı öldürülmesin diye koruyor, Pkk'yı desteklemiyorsa bu desteği sağlayanlar adi köpeklerden başka birşey değildir. Kaldı ki bir yerde oturmak o toprağa sahip olmak anlamına gelmez. O toprakların hepsi, Edirneden Karsa, Türkiye Cumhuriyeti topraklarıdır. Nasıl ki karadenizdeki Lazlar 'burda özerklik' demiyorsa, doğudaki Kürtlerin de buna hakkı yoktur ki zaten aklı başında olan Kürtler vatanlarına sahip çıkmaktalar.

Siz önce Kürt'ler ile Pkk'lıları ayırın.

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Hoca senin en başta yaptığın yorumdan ben senin nasıl bir bakış açısına sahip olduğunu çok iyi çözdüm sen merak etme..

1-) Türkiye Cumhuriyeti, Osmanlı devleti iken kuralları sabitti dil, din, millet, bayrak tekti... Osmanlı her millete saygı ve hoşgörüde en ufak hatası yoktu ancak hiçbir zaman bayrağından milletinin isminden ve iç karışıklıklara boyun eğmedi.

2-) Ben bir çerkesim bilenler için Kabardeyim Demeley sülalesindenim o zamannnn ben de Çanakkale'de vardım Çerkes Ethem benim akrabamdı ve gerçeklere dayanarak çok şey yaptı tamam ben de toprak sahibiyim okulda Çerkesce eğitim istiyor okullarda Şeyh Şamil'in heykelini istiyorum var mı böyle bir saçmalık ya! Sayın yönetim lütfen kızmayın ama sabır kalmadı ünlem vs. kullanma diyebilirsiniz affedin sen bu ülkede savaşa katıldım diye ki oranın belli kendi dilini kendi bayrağını nasıl ister de polise askere ateş açarsın

Bu ülkeyi hiçbir güç bölemedi benim kökenim çerkes ama ben Türk oğlu TÜRKÜM Allahıma şükürler olsun ki Türk olmuşum böyle asil bir millete ait olmuşum bunu kaç kürt söyleyebiliyor söylesene bana?

Askere polise kalkan eller söylenen laflar inşAllah yerini bulacaktır bunu zamanla herkes görecek

Yazdıklarımın hiç bir satırında hiç bir cümlesinde, askere polise ateş açarlar haklılar falan demedim, buna benzer bir şey bile söylemedim. Ya okumadan yorumluyorsunuz ya da yazdıklarımı anlayamıyorsunuz. Tekrar okuyun hangi satırda böyle bir şey söylemişim bir gözden geçirin.

Kürtleri katleden bir örgütün nasıl oluyor da bugün kürt halkının çoğunluğundan neredeyse hepsinden destek alır hale geldiğini sorgulayın dedim.

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

Göze batsam ne olur hatta bölünmek istiyor olsam ne olur, adamlar açık açık çarşının içinde çatışan teröristi destekliyor polisi yuhluyor polise neden vurdun diye hesap soruyor ne yapabiliyorlar ki bunlara ? bölünmekten yana da değilim, batılıyım ve orada bana ait hiç bir şey yok. Valla bölmeye kimin gücü yeter kimin yetmez orasını da bilmiyorum, ne top yekün terör saldırısı var ne top yekün askeri operasyon var. Ne bölünebiliyoruz ne terörü bitirebiliyoruz .

Sen polisten askerden vur emrini alırsan o milletin de (PKK-Kürt her kürt pkk değildir lütfen ayırın ) bir yeri kalkar öyle erkeklik yapar sen bir tanesine sık orada bak ne değişiyor hoca TV'den gördüklerinle haberlerle boş yorum yapma bu ülkeyi kaç ülke birleşti Çanakkale'de geçemedi, bü ülkede terör biterdi siyaset olmasaydı sana 32. Gün Osman PAMUKOĞLU videosu izlemeni öneriyorum izle gör ama yok hala bölünebilir mi bilmem kürtler çizgiyi çizdi diyorsan seninle bir doğuya gidelim PKK'nın Gerçek kürt halkına ne adilikler yaptığını göstereyim..

2013 yılında bizzat Hakkari'de eğitim aldım, 2012 yılında Ankara Gölbaşın'da teori aldım ama şunu anladım ki 2012'de anlatılanlarla 2013'deki eğtimin alakası yokmuş

Ek Olarak:

Yazdıklarımın hiç bir satırında hiç bir cümlesinde, askere polise ateş açarlar haklılar falan demedim, buna benzer bir şey bile söylemedim. Ya okumadan yorumluyorsunuz ya da yazdıklarımı anlayamıyorsunuz. Tekrar okuyun hangi satırda böyle bir şey söylemişim bir gözden geçirin.

Kürtleri katleden bir örgütün nasıl oluyor da bugün kürt halkının çoğunluğundan neredeyse hepsinden destek alır hale geldiğini sorgulayın dedim.

Sen bir git Hakkari'de yaşa Başkale'de yaşa ya bırak Hakkari'yi sonra gel de ki kürtler neden oy veriyor..?

Senin çocuğunu dağa kaçırsalar, eşinin namusuna baksalar sen naparsın

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al