wmaraci reklam
lidertakipci

Anindahosting.com Değerlendirmesi

83 Mesajlar 13.095 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

EmirTAS EmirTAS Yazarım! Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar, çizer, biçer!
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)

LosTTeeN adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Üslubumuz açık ve net konuya direkt olayı anlamadan yazarsanız bende sizin yazınıza öncelik ile soruyla başlarım. Konuşmamda bozuk bir ülup görülmemektedir konuda bahsi geçen yavaşlıklar konuyuda takip eder ve düzgün şekilde gerçekten ilgileniyormuş gibi konursanız aslında saldırıdan kaynaklandığını görebilirsiniz.

Konuyu aslında açan müşteri arkadaşımız yavaşlık yaşadığını ve farklı bir sunucuya taşınarak bu yavaşlığın giderilmesi neticesinde teşekkür amaçlı konu açmıştır. Fakat konuyu ne kadar baltalamak istemiyorum demiş olsanızda nitekim konuyu baltalamaya yönelik ve tartışma çıkaracak alıntılar yapmaktasınız ve birdaha alıntı yapmayınız.

20 adet yorum saldırı esnasında 2 müşterimizin yapmış olduğu yorumlardan ibarettir başka bir yorum bulunmamaktadır fakat sanıyorum ki konuyu düzgün şekilde okumadığınız için sözde 20 adet yorumun 20 farklı üyeden yapıldığını ima ediyorsunuz.

Konuda başka alıntı yapmamanızı firmamızdan hizmet almıyorsanız şahsımın üslubunuda beğenmiyorsanız lütfen eleştiri ve değerlendirmelerinizi konuya yansıtmayınız biz kime nerede nasıl konuşacağımızı iyi biliyoruz ve iyi bilirim.

NOT: Yavaşlık konusunda şikayet edenlerin destek talebi üzerinden yeni açılan sunucumuza transferini isteyebilir. Bu transfer neticesinde hala yavaşlık yaşanıyorsa scirptini profesyonel bir yazılımcıya optimize ettirmesi tavsiye edilir sonuç olarak yavaşlık sunucuda değil sadece sizin hesabınızda olduğu ortaya çıkmış olur.

Saygılarımızla

Burası forum, ee bakıyorum konuda size ait değil.
E bırakında konuşalım yahu :)

Gökten deniz yağsa, aramızdan su sızmamalı.
wmaraci
reklam

LosTTeeN LosTTeeN www.anindahosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Donanım,Yazılım
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)

onlinemir adlı üyeden alıntı

Burası forum, ee bakıyorum konuda size ait değil.
E bırakında konuşalım yahu :)

Terbiyesizleşmeye ve seviyesizleşmeye gerek yok yazdıklarınızın cevabını aldınız şimdi müsade edin işimize bakalım anlıntı yapmayın. Ayrıca durumu modaratöre bildirdim.

EmirTAS EmirTAS Yazarım! Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar, çizer, biçer!
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)

LosTTeeN adlı üyeden alıntı

Terbiyesizleşmeye ve seviyesizleşmeye gerek yok yazdıklarınızın cevabını aldınız şimdi müsade edin işimize bakalım anlıntı yapmayın. Ayrıca durumu modaratöre bildirdim.

Bildirmeniz'de bir problem yok tabii ki en doğal hakkınız.
Ben yanlış bir şey söyleyip her hangi bir terbiyesizliktede bulunmadım.
Kolay gelsin.

Gökten deniz yağsa, aramızdan su sızmamalı.

• Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)

onlinemir adlı üyeden alıntı

Bildirmeniz'de bir problem yok tabii ki en doğal hakkınız.
Ben yanlış bir şey söyleyip her hangi bir terbiyesizliktede bulunmadım.
Kolay gelsin.

Yukarıda ben konuyu uzatmayalım diye alıntı yapmayın dedim. Siz ise konunun bize ait olmadığını buranın konuşma alanı olduğunu belirttiniz konu firmamız adına açılmış bu neden ile yapılan yorumlarında cevabını bizim vermemiz lazım.

Tarafınızdan yapılan yorumları silmenizi istiyorum ve konuyu uzatmanızı istemiyorum konu amacı dışına çıkmasın akabinde bizde konuda ki yorumlarımızı kaldıracağız.

wmaraci
wmaraci

YazTurkiye YazTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)
Çok pardon alakasınız olacak fakat hakkımızda kısmınızda yazdığınız ,

Firma ortakları olarak 2012 yılının Mart ayında bir araya geldik ve Anında Hosting markasını tescilledik.

Anında Hosting tescilli veya patentli görünmüyor.

Kısmı var ama sorgulamada böyle bir tescil http://online.tpe.gov.tr/web/index.html de çıkmıyor.

Alışveriş yapacağım şirketlerede bu ayrıntılara önem veririmde vergi levhanız var mı birde ?

tşk

• Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

Çok pardon alakasınız olacak fakat hakkımızda kısmınızda yazdığınız ,

Firma ortakları olarak 2012 yılının Mart ayında bir araya geldik ve Anında Hosting markasını tescilledik.

Anında Hosting tescilli veya patentli görünmüyor.

Kısmı var ama sorgulamada böyle bir tescil http://online.tpe.gov.tr/web/index.html de çıkmıyor.

Alışveriş yapacağım şirketlerede bu ayrıntılara önem veririmde vergi levhanız var mı birde ?

tşk

Estf. tescillemekten kasıt domain tescillemek ve marka tescillemek kast edilmiştir.

Fakat Marka tescil işlemi yapılmamıştır orada ifade edilen kısım ileriye dönük bir plan neticesinde yazılmıştır. Planlarımız değişmekte olup tescil işlemi ertelenmiştir. Ve 4 yıldır gündeme gelmemiştir fakat ileriki zamanlarda marka tescil işlemimizde yapılacaktır fakat şuan için planlarımız arasında yer almamaktadır. Ürünleriniz için fatura kesilmektedir.

EastBlood EastBlood WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 23 / 36
  • Ticaret 15, (%100)
Anında hosting firması ile 2 Yıldır çalışıyorum. Ben şuana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Her konuda size yardımcı olurlar. Çalışmanızı tavsiye ederim.

samsa samsa Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)
Arkadaşlar şimdi ben bu host mantığını çok iyi bilmem. Bu firma bize Cpanel, WHM gibi host kontrol panelleri vermiyor mu?

Birde bu yavaşlama sıkıntısı ve sunucudan kopma sıkıntıları kötü olmuyor mu? Ne sıklıkda oluyor.Bende hosting alıcam yeni şimdi bunu görünce aklım takıldı.Normalde ben yıllarca resellerhosting.com.tr den hizmet aldım ve hala alıyorumda.

savasdersimcelik savasdersimcelik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 529
  • Beğeniler 114 / 208
  • Ticaret 30, (%97)
Arkadaşlar anında hosting ile çalışmıyorum, fakat 3 farklı firma ile çalışıyorum.

Tüm sayfaları tek tek okudum ve söylemek istediğim birşeyler var.

Şunu söylemek isterim herşey istediğiniz gibi gittiği zaman o firmadan daha iyisi yok 2 yıl temiz hizmet alırsınız yarım saat site kesintisi olur allahım firmaya hemen çamur atarsınız.

Size iki sene boyunca temiz hizmet veren firma o değilmiş gibi aman o oldu bu oldu.

Bir çoğunuz bu firmadan alırken ucuz diye aldı eminim ama aklındada şüphe sorun olurmu bu firma ne kadar tanınmış vs, Güzel insan eğer firma ile ilgili aklında şüphe varsa alma. 5 TL vereceğine 10 TL ver kaliteli diye gördüğünüz firmalardan al ki o kaliteli dediğiniz 40-50 çalışanı olan firmalarda sanki sorun yok.

anindahosting.com : çalışmadığım için bilmiyorum ama fiyatlar ucuz.
markum.net : fiyatlar yüksek, teknik destek 7/24 eğer siteniz hit almaya başlarsa aşırı CPU ( Hostingim var )
ixirhost.com : fiyatlar ideal diyebilirim, henüz teknik destek ile görüşme gereksinimim olmadı ( Resellerim var )
ozkula.com : fiyatlar çok iyi, teknik destek eğer geç çalışıyor ama çalışıyor ( 1 Adet VPS sunucum var )
karincahosting.com : Aman diyeyim uzak durun. ( Eski firmam, yedekleri bile kurtaramadım )
natro.com : fiyatlar sanırım biraz yüksek, kaliteli firma , ticket sağlam. ( Eski şirketin çalıştı firma )
sadecehosting.com : VPS alacaktım fakat almadım alan adlarını oradan alıyorum ticketlık bir durum olmadı. ( Alanadlarım var )
.
.
.
.

Bu böyle uzar gider o yüzden tüm firmaların bazı sorunları var eğer 7/24 anında destek istiyorsanız parayı fazla vereceksınız onlarda çalışan sayısını artıracak.

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Yorum atmayım diyorum ama kendilerini çok övdüler buyurun gerçekleri anlatalım.

Yaklaşık 1,5 - 2 sene önce herkesi tokatlayıp piyasadan kayboldular. Ondan sonra her yerde ciddi şekilde yok biz tescilliyiz yok böyleyiz tek tek şikayet konuları sildirdiler. Sonra şaka gibi 6 ay sonra tekrar çıktılar. Bahaneleri buydu biz reseller kullanıyorduk. Ticketlere neden doğru cevap vermediniz sorularına aynen böyle cevap almıştık. Biz firmaya sorunuzu iletiyoruz cevabıda size veriyoruz. Sorumlu biz değiliz demişlerdi çok gülmüştüm. Şaka maka 1 domain kalmıştı :)

O zamanlar websultan.net moderatördük.

BUM ! Ahamda kendimi gördüm !! :)))

1: https://web.archive.org/web/20131207190012/http://www.websultan.net/forum/hosting-sikayetleri/57159-anindahosting-kapandi-yedek-ve-iade-yapilmadi.html
2:https://web.archive.org/web/20131226040128/http://www.websultan.net/forum/hosting-sikayetleri/57368-anindahostinge-dava-acma-hakkim-var-mi.html
3: https://web.archive.org/web/20131130165827/http://www.websultan.net/forum/hosting-sikayetleri/53115-aninda-hostingin-rezilligi.html

Kısacası; http://www.websultan.net/forum/hosting-thikayetleri/ :)

Dikkatli olun arkadaşlar ben bu kişiyi a- dan z-ye tanırım.

Anılarımı depreştirdiniz mesaj atıp şikayet konularını kaldırmazsanız tescilli markam olarak hakkınızda yasal işlem başlatırız :D Hala gülüyorum helal olsun :D

LosTTeeN Selamlar hocam artık evimden falan aldırtmaya kalkarsınız :) :) :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al