wmaraci reklam
lidertakipci

Anindahosting.com Değerlendirmesi

83 Mesajlar 13.215 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

KingStar adlı üyeden alıntı

Yorum atmayım diyorum ama kendilerini çok övdüler buyurun gerçekleri anlatalım.

Yaklaşık 1,5 - 2 sene önce herkesi tokatlayıp piyasadan kayboldular. Ondan sonra her yerde ciddi şekilde yok biz tescilliyiz yok böyleyiz tek tek şikayet konuları sildirdiler. Sonra şaka gibi 6 ay sonra tekrar çıktılar. Bahaneleri buydu biz reseller kullanıyorduk. Ticketlere neden doğru cevap vermediniz sorularına aynen böyle cevap almıştık. Biz firmaya sorunuzu iletiyoruz cevabıda size veriyoruz. Sorumlu biz değiliz demişlerdi çok gülmüştüm. Şaka maka 1 domain kalmıştı :)

O zamanlar websultan.net moderatördük.

BUM ! Ahamda kendimi gördüm !! :)))

1: https://web.archive.org/web/20131207190012/http://www.websultan.net/forum/hosting-sikayetleri/57159-anindahosting-kapandi-yedek-ve-iade-yapilmadi.html
2:https://web.archive.org/web/20131226040128/http://www.websultan.net/forum/hosting-sikayetleri/57368-anindahostinge-dava-acma-hakkim-var-mi.html
3: https://web.archive.org/web/20131130165827/http://www.websultan.net/forum/hosting-sikayetleri/53115-aninda-hostingin-rezilligi.html

Kısacası; http://www.websultan.net/forum/hosting-thikayetleri/ :)

Dikkatli olun arkadaşlar ben bu kişiyi a- dan z-ye tanırım.

Anılarımı depreştirdiniz mesaj atıp şikayet konularını kaldırmazsanız tescilli markam olarak hakkınızda yasal işlem başlatırız :D Hala gülüyorum helal olsun :D

LosTTeeN Selamlar hocam artık evimden falan aldırtmaya kalkarsınız :) :) :)

Dedikleriniz doğru mu bilmiyorum ama açıkçası verecekleri cevabı merak ettim. Takipteyim.

wmaraci
reklam

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

anonymated adlı üyeden alıntı

Dedikleriniz doğru mu bilmiyorum ama açıkçası verecekleri cevabı merak ettim. Takipteyim.

Linklerine kadar attık hocam bizde yalan yok :)
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

Electronic Electronic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek web
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 3 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Konuyu gördüm yorum yapmadan geçmeyeyim dedim. Kendileri piyasa standartlarının altında bir fiyatla, kaliteli hizmet veren bir firmadır.
LosTTeeN

kişi bu mesajı beğendi.

LosTTeeN LosTTeeN www.anindahosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Donanım,Yazılım
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)

anonymated adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Kapatıp giden bir firmaydıkta neden aynı isim ile tekrar piyasaya girdik. Öyle yazmışsınız ki ************** gibi en son skypetan hakaret ederek ayrılmışsınız @KingStar firmamız 4 yıldır hizmet sağlamaktadır ve 4 yıldır domain kayıt başlangıcımıza ve Yersağlayıcı faliyet belgemize bakarsanız kapanma gibi bir durum söz konusu olmamıştır.

Saygılar.

Ek Olarak:

samsa adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar şimdi ben bu host mantığını çok iyi bilmem. Bu firma bize Cpanel, WHM gibi host kontrol panelleri vermiyor mu?

Birde bu yavaşlama sıkıntısı ve sunucudan kopma sıkıntıları kötü olmuyor mu? Ne sıklıkda oluyor.Bende hosting alıcam yeni şimdi bunu görünce aklım takıldı.Normalde ben yıllarca resellerhosting.com.tr den hizmet aldım ve hala alıyorumda.

Merhaba,

Linux sunucularımız CPanel'dir Windows sunucularımız Plesk paneldir. Reseller hizmetlerimizde tarafınıza Multibayi panel verilmektedir bu panel ile iki hizmetinizi birlikte yönetebilirsiniz.

Bu panelinizden CPanel hosting ve Plesk hosting açabilirsiniz. Yavaşlık dediğiniz olay mutlaka yaşanır fakat uzun süreli yavaşlık olmayacaktır. Kopma meselesine gelince firmamızın 1 yılda sunucusu 2 defa kapanmış ve 1hafta aralıklar ile kapandığı için yeni hizmet alan kişilerin aklında sürekli kesinti oluyormu gibi soru işareti bırakmıştır fakat sürekli kesinti gibi bir durum yoktur.

Saygılar.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

LosTTeeN adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Kapatıp giden bir firmaydıkta neden aynı isim ile tekrar piyasaya girdik. Öyle yazmışsınız ki ************** gibi en son skypetan hakaret ederek ayrılmışsınız @KingStar firmamız 4 yıldır hizmet sağlamaktadır ve 4 yıldır domain kayıt başlangıcımıza ve Yersağlayıcı faliyet belgemize bakarsanız kapanma gibi bir durum söz konusu olmamıştır.

Saygılar.

Ek Olarak:

Merhaba,

Linux sunucularımız CPanel'dir Windows sunucularımız Plesk paneldir. Reseller hizmetlerimizde tarafınıza Multibayi panel verilmektedir bu panel ile iki hizmetinizi birlikte yönetebilirsiniz.

Bu panelinizden CPanel hosting ve Plesk hosting açabilirsiniz. Yavaşlık dediğiniz olay mutlaka yaşanır fakat uzun süreli yavaşlık olmayacaktır. Kopma meselesine gelince firmamızın 1 yılda sunucusu 2 defa kapanmış ve 1hafta aralıklar ile kapandığı için yeni hizmet alan kişilerin aklında sürekli kesinti oluyormu gibi soru işareti bırakmıştır fakat sürekli kesinti gibi bir durum yoktur.

Saygılar.

Güldürmeyin :) Kapanma olmamış herkesi tokatlayıp 7 ay piyasada yoktunuz. :) Diğer arkadaşlara sert çıkmışsınız bana çıkamıyorsunuz bakıyorum tabi fena noktadan vuruldunuz değil mi? :) Geçmiş insanı bırakmaz Cengiz bey :)

• Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)

Güldürmeyin :) Kapanma olmamış herkesi tokatlayıp 7 ay piyasada yoktunuz. :) Diğer arkadaşlara sert çıkmışsınız bana çıkamıyorsunuz bakıyorum tabi fena noktadan vuruldunuz değil mi? :) Geçmiş insanı bırakmaz Cengiz bey :)

Merhaba,

3 yıllık açık siteler mevcuttur ve hepsi kurumsal siteler siz neyden bahsediyorsunuz? konuyu amacı dışına çıkarmayın benden hizmet almıyorsanız yazmayın daha öncede aldınız ve memnun kalmadıysanızda düşüncelerinizi yazar çıkarsınız kimse düşüncenizi yazmayında demiyor.

Saygılar.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

Merhaba,

3 yıllık açık siteler mevcuttur ve hepsi kurumsal siteler siz neyden bahsediyorsunuz? konuyu amacı dışına çıkarmayın benden hizmet almıyorsanız yazmayın daha öncede aldınız ve memnun kalmadıysanızda düşüncelerinizi yazar çıkarsınız kimse düşüncenizi yazmayında demiyor.

Saygılar.

Evet kalmıştı ve 7 ay yoktunuz. Birden bire piyasaya çıktınız ve o mesajı adım gibi hatırlıyorum.

Biz bir tescilli bir firmayız haklarımız cartlarımız var ve şikayet konularını kaldırmazsanız hakkınız yasal işlem başlatacağız. Sebeblerini sorduğumuzda yok başka firmadan reseller vardı onlar ne cevap veriyorlarsa müşterilerimize onları söyledik cart curt kaldırmadık bakın konular orada hala işlem bekliyoruz ama gelen giden yok :/ Ben fikirlerimi açık ve kanıtlarıyla 1 sayfa dolusu şikayet konusu yolladım gerisi artık sizde ;)

• Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)

Evet kalmıştı ve 7 ay yoktunuz. Birden bire piyasaya çıktınız ve o mesajı adım gibi hatırlıyorum.

Biz bir tescilli bir firmayız haklarımız cartlarımız var ve şikayet konularını kaldırmazsanız hakkınız yasal işlem başlatacağız. Sebeblerini sorduğumuzda yok başka firmadan reseller vardı onlar ne cevap veriyorlarsa müşterilerimize onları söyledik cart curt kaldırmadık bakın konular orada hala işlem bekliyoruz ama gelen giden yok :/ Ben fikirlerimi açık ve kanıtlarıyla 1 sayfa dolusu şikayet konusu yolladım gerisi artık sizde ;)

7 ay piyasada yoktunuz derken konularımızı incelerseniz piyasdan çekilmedik sadece tamamen sunucular kendi altyapımıza taşındı şuanda yatırımları devam eden birçok sunucu ve yazılım var burada gelerek yok şöyle oldu yok böyle oldu diye konuya yazmayın biz verdiğimiz hizmeti gayet iyi biliyoruz.

Güncel olarak bir mağduriyetiniz varsa anindahosting@gmail.com veya 0 850 302 58 42 numaralı telefon hattımızdan yardım alınız fakat ortada bir mağduriyetiniz yoksa gelip burada yaptığımız yatırımları bilmeden yorum atmayınız. Kimsenin kaçtığı göçtüğü yok anlayacağınız yaygara koparmanıza gerek yok.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

7 ay piyasada yoktunuz derken konularımızı incelerseniz piyasdan çekilmedik sadece tamamen sunucular kendi altyapımıza taşındı şuanda yatırımları devam eden birçok sunucu ve yazılım var burada gelerek yok şöyle oldu yok böyle oldu diye konuya yazmayın biz verdiğimiz hizmeti gayet iyi biliyoruz.

Güncel olarak bir mağduriyetiniz varsa anindahosting@gmail.com veya 0 850 302 58 42 numaralı telefon hattımızdan yardım alınız fakat ortada bir mağduriyetiniz yoksa gelip burada yaptığımız yatırımları bilmeden yorum atmayınız. Kimsenin kaçtığı göçtüğü yok anlayacağınız yaygara koparmanıza gerek yok.

Yaygara kopartmıyorum. Emekleri çöpe gidip 10 liralık hostinginizin iadesini gerçekleştirmekle firma olunmuyor hocam aklında olsun.

http://prntscr.com/8hh3lb :) Devam etme istersen.

• Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)

Yaygara kopartmıyorum. Emekleri çöpe gidip 10 liralık hostinginizin iadesini gerçekleştirmekle firma olunmuyor hocam aklında olsun.

http://prntscr.com/8hh3lb :) Devam etme istersen.

Merhaba,

Bu arkadaş şikayet açtıktan sonra iadesinin kredi olarak yapıldığını ve bizden hizmet aldığını biliyormuydunuz ilgili şahıs şikayet konusunu silmemiş biz haklı olduğumuz için devam ediyoruz sanırım sizin yaranız var gocunuyorsunuz sizden başka gelip konuda bize saldıran yok kimsenin firmayı kapattığı falanda yok alıntı yapmayın.

Saygılar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al