wmaraci reklam

Natro - Turhost - Netinternet vb Firmalardan Hangisi

40 Mesajlar 7.722 Okunma
smmexpress

mustafabenli mustafabenli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 30 / 93
  • Ticaret 1, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Bu tavsiyeler netinternete mi alastyr'e mi ait :)

Alastyr için şuan bunları diyorum. Fakat illa sizin dediklerinizden alacaksanız netinterneti tavsiye ediyorum.

wmaraci
reklam

Dreamcool Dreamcool WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 78 / 75
  • Ticaret 62, (%100)
Kişisel normal bir blog için saydığın bu firmaların hostinglerinin hiçbirine gerek yok. Alastyr firmasının 2. paketini alırsan hiçbir sorun çıkacağını sanmıyorum . Çok ucuz üstelik destek konusunda süperler. Diğer bir iyi tarafı da 2. paketi alırsan 2 siteyi bir hostingte barındırabilirsin.

Makale & Editörlük Hizmetleri

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

mustafabenli adlı üyeden alıntı

Alastyr için şuan bunları diyorum. Fakat illa sizin dediklerinizden alacaksanız netinterneti tavsiye ediyorum.

Kısıtlama yok kardeşim, detaylı cevabın için teşekkürler :)

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)

Sohbet eşliğinde geçiyor konu ne güzel :D hocam ben de netinternet diyorum ama nedenlerim sağlam olunca. Sen niye geçiyorsun netinternete kalsaydın olduğun yerde?

Hosting firmasının adını verip, ekmeğiyle oynamak istemiyorum hocam. Fakat haftada bir mutlaka ya cpanel lisans sorunu, ya ip banlanması, ya da başka bir sorunla karşı karşıyayım. O yüzden yakın bir zaman içinde değişikliğe gitmeyi düşünüyorum :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Dreamcool adlı üyeden alıntı

Kişisel normal bir blog için saydığın bu firmaların hostinglerinin hiçbirine gerek yok. Alastyr firmasının 2. paketini alırsan hiçbir sorun çıkacağını sanmıyorum . Çok ucuz üstelik destek konusunda süperler. Diğer bir iyi tarafı da 2. paketi alırsan 2 siteyi bir hostingte barındırabilirsin.

Şimdi duyduğum için o firmayı ben de karıştırdım şimdi. 2.paket evet gayet güzel gözüküyor. 2.sitem henüz yok o yüzden 1.paket düşünüyorum. Peki 1.paketten 2.pakete geçme işi olabiliyor mu? İkinci bir site açacağım diyelim suhamete.com şeklinde. Aynı çatı altında toplayabilir miyim?

Ek Olarak:

Roycolt adlı üyeden alıntı

Hosting firmasının adını verip, ekmeğiyle oynamak istemiyorum hocam. Fakat haftada bir mutlaka ya cpanel lisans sorunu, ya ip banlanması, ya da başka bir sorunla karşı karşıyayım. O yüzden yakın bir zaman içinde değişikliğe gitmeyi düşünüyorum :)

ovv :D hayırlısıyla işlerini halletmen dileğiyle. Yorumların için teşekkürler :)

StRonK StRonK Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 80 / 28
  • Ticaret 1, (%100)
Bunlar arasında natro ve turhostu kullandım natro bende ciddi problem çıkardı kullandığım sistem zend ile yazıldığı için(xenforo) maillerde ve sistemde problem olduğundan dolayı turhosta geçtim. Natronun diğer yazılımlarda nasıl olduğu konusunda bilgim yok şuan 2 sitem turhostta ve çok memnunum ticket konusunda pek bişi diyemicem hiç sıkıntı yaşamadığımdan kullanmadım

Ek Olarak: Bunlar arasında natro ve turhostu kullandım natro bende ciddi problem çıkardı kullandığım sistem zend ile yazıldığı için(xenforo) maillerde ve sistemde problem olduğundan dolayı turhosta geçtim. Natronun diğer yazılımlarda nasıl olduğu konusunda bilgim yok şuan 2 sitem turhostta ve çok memnunum ticket konusunda pek bişi diyemicem hiç sıkıntı yaşamadığımdan kullanmadım

2 Dakika Adam Ol Desem "Kaç Dakikam Kaldı"diye Soracak İnsanlar Var...
Şener Şen

Dreamcool Dreamcool WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 78 / 75
  • Ticaret 62, (%100)
Evet hocam mesela 1. paket artık sizin sitenize yetmemeye başlıyor ve ben parasını ödeyip diğer pakete geçmek istiyorum diyebiliyorsunuz. Ama bunu yaparken mesela 1 yıllık aldıysanız 3. ayda değiştirmek istediğinizde geri kalan ayların para iadesi yapılıyor mu onu bilmiyorum. Bu yüzden 1 aylık 1. paketten başlamanızı ve projeniz büyürse eğer diğer pakete geçiş yapmanızı öneriyorum.

Makale & Editörlük Hizmetleri

skandeniz skandeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 656
  • Beğeniler 64 / 114
  • Ticaret 12, (%100)

Şimdi duyduğum için o firmayı ben de karıştırdım şimdi. 2.paket evet gayet güzel gözüküyor. 2.sitem henüz yok o yüzden 1.paket düşünüyorum. Peki 1.paketten 2.pakete geçme işi olabiliyor mu? İkinci bir site açacağım diyelim suhamete.com şeklinde. Aynı çatı altında toplayabilir miyim?

Ticket açarak yükseltip barındırmanız mümkün veya yükselt seçenekleri var ise o sayede de yükseltirsiniz.

Ek: Natrodan ilk paketi almıştım.Daha sonra yükseltmek istedim.Kalan ayları hesaplayarak ödeme yaptım.Yani param yanmamış oldu.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

StRonK adlı üyeden alıntı

Bunlar arasında natro ve turhostu kullandım natro bende ciddi problem çıkardı kullandığım sistem zend ile yazıldığı için(xenforo) maillerde ve sistemde problem olduğundan dolayı turhosta geçtim. Natronun diğer yazılımlarda nasıl olduğu konusunda bilgim yok şuan 2 sitem turhostta ve çok memnunum ticket konusunda pek bişi diyemicem hiç sıkıntı yaşamadığımdan kullanmadım

Ek Olarak: Bunlar arasında natro ve turhostu kullandım natro bende ciddi problem çıkardı kullandığım sistem zend ile yazıldığı için(xenforo) maillerde ve sistemde problem olduğundan dolayı turhosta geçtim. Natronun diğer yazılımlarda nasıl olduğu konusunda bilgim yok şuan 2 sitem turhostta ve çok memnunum ticket konusunda pek bişi diyemicem hiç sıkıntı yaşamadığımdan kullanmadım

Teşekkürler kardeşim, yavaş yavaş karar veriyorum sayılır :)

Ek Olarak:

Dreamcool adlı üyeden alıntı

Evet hocam mesela 1. paket artık sizin sitenize yetmemeye başlıyor ve ben parasını ödeyip diğer pakete geçmek istiyorum diyebiliyorsunuz. Ama bunu yaparken mesela 1 yıllık aldıysanız 3. ayda değiştirmek istediğinizde geri kalan ayların para iadesi yapılıyor mu onu bilmiyorum. Bu yüzden 1 aylık 1. paketten başlamanızı ve projeniz büyürse eğer diğer pakete geçiş yapmanızı öneriyorum.

Tamamdır anladım, bu konular hakkında da bilgi sahibi yapmış olduğunuz için teşekkürler :)

Ek Olarak:

Skandeniz adlı üyeden alıntı

Ticket açarak yükseltip barındırmanız mümkün veya yükselt seçenekleri var ise o sayede de yükseltirsiniz.

Teşekkür ederim :)

skandeniz skandeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 656
  • Beğeniler 64 / 114
  • Ticaret 12, (%100)
2 adet kurumsal site için ixirhosttan kurumsal host aldım gerçekten başarılı.Ticketlara hızlı cevap veriyorlar.Ayrıyeten canlı desteği de konulara hakim güzel yardımcı oluyor.İxirhostta hiçbir sıkıntı olmadı şu ana kadar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al