wmaraci reklam

Natro - Turhost - Netinternet vb Firmalardan Hangisi

40 Mesajlar 7.719 Okunma
smmexpress

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Merhaba arkadaşlar

Sizlerden tavsiye almak istiyorum, birkaç yazı okudum bu forumdan. Anladığım kadarıyla domain ihs'den host için ise netinternet gibi yorumlar ağırlıklı. Ben en azından bu 3 firmanın hosting konusunda avantajlarını ve dezavantajlarını öğrenmek istiyorum. Blog tarzı wordpress bir site için düşünüyorum.7-8 kategoride yayınlanacak yazıları barındırmak için.

Ayrıca son 2 soru. 1-Hostingleri basit pakette aldığında yıllık olarak almak şart mı? 2-Domaini ihs olsun veya turhost olsun 1 senelik aldın diyelim. Birkaç ay sonra birkaç sene daha uzatma imkanın var mı? Yoksa alırken mi karar verilecek buna.

Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

wmaraci
reklam

Jevel Jevel Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Üniversite
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 502
  • Beğeniler 13 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
Uzatabilirsin. Hosting için net internernet'i öneririm. Ben domainleri genellikle isimtescil'den alıyorum.

WAY4PLAY WAY4PLAY WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 30 / 39
  • Ticaret 2, (%100)
Bazı hostinglerde para bütçenizi yatırıp süre dolunca otomatik yatırma yaptırabiliyorsunuz.
Uzatma tabikide mümkün.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Jevel adlı üyeden alıntı

Uzatabilirsin. Hosting için net internernet'i öneririm. Ben domainleri genellikle isimtescil'den alıyorum.

Avantajları hocam? teşekkürler :)

Ek Olarak:

AXonYeR adlı üyeden alıntı

Bazı hostinglerde para bütçenizi yatırıp süre dolunca otomatik yatırma yaptırabiliyorsunuz.
Uzatma tabikide mümkün.

Tamamdır, teşekkürler :)

wmaraci
wmaraci

mustafabenli mustafabenli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 30 / 93
  • Ticaret 1, (%100)
Bu saydıklarından netinterneti tavsiye ederim. Bunlar dışında alastyr firmasını öneririm. Hostinge şu ana kadar tek bir kesinti yaşamadım ve ticket cevaplarına 5dk içerisinde cevap geliyor.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

mustafabenli adlı üyeden alıntı

Bu saydıklarından netinterneti tavsiye ederim. Bunlar dışında alastyr firmasını öneririm. Hostinge şu ana kadar tek bir kesinti yaşamadım ve ticket cevaplarına 5dk içerisinde cevap geliyor.

Öncelikle teşekkürler yorumunuz için. Konu başlığındaki vb onun içindi zaten. Peki diğerlerine göre neden o? Bir örnek verdiniz, dediğiniz gibi kesintiler büyük sorun olabiliyor site sahipleri için. Ticketlarda önemli tabi. Başka?

mustafabenli mustafabenli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 30 / 93
  • Ticaret 1, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Öncelikle teşekkürler yorumunuz için. Konu başlığındaki vb onun içindi zaten. Peki diğerlerine göre neden o? Bir örnek verdiniz, dediğiniz gibi kesintiler büyük sorun olabiliyor site sahipleri için. Ticketlarda önemli tabi. Başka?

3 aylık paket aldım 2 site için kullanabilirim bu paketi ve sınırsız ve fiyatı 20 TL gibi çok uygun bir fiyat. Zaten internette araştırırsan kalitesi hakkında fikir sahibi olursun. Bunlar dışında teknik destek çok iyi satın almadan önce merak ettikleriniz soruları anında yanıtlıyorlar. Bir ticket attığımı hatırlıyorum yaklaşık 2 dk sonra cevapladı. Ödeme yaparken yaşadığım sorunlara bile destek oldular. Fiyat,kalite ve destek konusunda çok iyi bir firma.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

mustafabenli adlı üyeden alıntı

3 aylık paket aldım 2 site için kullanabilirim bu paketi ve sınırsız ve fiyatı 20 TL gibi çok uygun bir fiyat. Zaten internette araştırırsan kalitesi hakkında fikir sahibi olursun. Bunlar dışında teknik destek çok iyi satın almadan önce merak ettikleriniz soruları anında yanıtlıyorlar. Bir ticket attığımı hatırlıyorum yaklaşık 2 dk sonra cevapladı. Ödeme yaparken yaşadığım sorunlara bile destek oldular. Fiyat,kalite ve destek konusunda çok iyi bir firma.

Bu tavsiyeler netinternete mi alastyr'e mi ait :)

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Natro güvenlik ve hizmet açısından gayet iyi bir hosting firması öneririm. Bir arkadaşıma natro'dan hosting hizmeti sağlıyoruz herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Destek konusuna gelince, hafta içi ve hafta sonu her saat destek veriyorlar. Fakat ben netinternet'e geçmeyi planlıyorum.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Roycolt adlı üyeden alıntı

Natro güvenlik ve hizmet açısından gayet iyi bir hosting firması öneririm. Bir arkadaşıma natro'dan hosting hizmeti sağlıyoruz herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Destek konusuna gelince, hafta içi her saat destek veriyorlar. Fakat ben netinternet'e geçmeyi planlıyorum.

Sohbet eşliğinde geçiyor konu ne güzel :D hocam ben de netinternet diyorum ama nedenlerim sağlam olunca. Sen niye geçiyorsun netinternete kalsaydın olduğun yerde?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al