wmaraci reklam

Veridyeni nasıl bilirsiniz?

43 Mesajlar 5.251 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

UfukGedik UfukGedik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 12 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

ahmetce33 adlı üyeden alıntı

wordpress kullanıyorsanız cpu sorunu yasarsınız ben yaşadım konuya geç kaldım yazmaya ama geçen tüm sitelerimi taşımak zorunda kaldım kazara bile bir kaç eklenti yüklü ise cpu harcayan siteleriniz suspend oluyor sonrada firma aramaya başlıyorsunuz.24 tl ye host hesabı veriyorlar bende sık duyduğum için taşıdım ama benim için hüsran oldu

Merhaba,
Hizmetinizi satın aldıktan 10 gün sonra tarafınıza aşırı CPU kullanımı ile ilgili destek bildirimi açılmış.Bu CPU kullanımı eklenti ile ilgili değil ve sebebi açıkca size belirtilmiş Ahmet Bey. Google'a var olmayan daha doğrusu 404 dönen binlerce sayfanın sitemapını eklemişsiniz. Hostinginiz içerisinde tüm WP tabanlı sitelere 404 dönecek şekilde Google botları saldırı niteliğinde tarama yapıyorlardı. Wordpress tabanlı web sitelerde 404 istekleri WP çekirdeği üzerinden geçer ve kullanıcıya döner.404 değil 200 OK olarak cevap dönse zaten hiçbir problem yok.Aynı anda 300 den fazla WP üzerinden 404 yanıtı dönüyordu.Bunların hepsi size detaylıca anlatılmasına rağmen "merhaba ne yapmam gerekiyor" şeklinde bir cevap ile dönmüşsünüz bize.Bu olaydan 10-15 gün kadar daha süre istisna ve süre tanınmış.Herhangi bir geri dönüş olmayıncada gayet doğal bir şekilde askıya alınmış.

Hangi şartlarda askıya alınabileceği hizmet sözleşmemizde yazıyor.Bu sözleşme sipariş esnasında 2 kez karşınıza çıkmaktadır.Şayet her CPU kullanımında askıya alan bir firma olsaydık, size bunu ilk bildirdiğimizde uygulardık Ahmet Bey.Askıya alma aksiyonu bizim en son çare olarak uyguladığımız bir şey.Neticede hizmet aldığınız sunucu paylaşımlı yani sizin sitelerinizle birlikte farklı müşterilerimizin de web siteleri mevcut.Burada genel çoğunluğun stabilitesini korumak adına kararlar almamız gerekiyor.

Mutlu günler dilerim.

Ek olarakta Veridyen'i öneren ve güzel düşüncelerini belirten tüm herkese içtenlikle teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

RadiKaL RadiKaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Çiftçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 281 / 398
  • Ticaret 8, (%100)
Öneririm bir kullanıcısıyım her zaman destek olurlar. Lakin hala anlamıyorum kış günü 80 k gören site cpu sorunu vermedi. Hayret birşey yaz günü 1 k Hitle suspand yedi aklım almadı hiç.
Neyse ki vds geçtim önüm açıldı gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz
Netinternet veridyen güzel bunlardan şaşmamak lazım

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 257 / 261
  • Ticaret 150, (%100)

UfukGedik adlı üyeden alıntı

Merhaba,
Hizmetinizi satın aldıktan 10 gün sonra tarafınıza aşırı CPU kullanımı ile ilgili destek bildirimi açılmış.Bu CPU kullanımı eklenti ile ilgili değil ve sebebi açıkca size belirtilmiş Ahmet Bey. Google'a var olmayan daha doğrusu 404 dönen binlerce sayfanın sitemapını eklemişsiniz. Hostinginiz içerisinde tüm WP tabanlı sitelere 404 dönecek şekilde Google botları saldırı niteliğinde tarama yapıyorlardı. Wordpress tabanlı web sitelerde 404 istekleri WP çekirdeği üzerinden geçer ve kullanıcıya döner.404 değil 200 OK olarak cevap dönse zaten hiçbir problem yok.Aynı anda 300 den fazla WP üzerinden 404 yanıtı dönüyordu.Bunların hepsi size detaylıca anlatılmasına rağmen "merhaba ne yapmam gerekiyor" şeklinde bir cevap ile dönmüşsünüz bize.Bu olaydan 10-15 gün kadar daha süre istisna ve süre tanınmış.Herhangi bir geri dönüş olmayıncada gayet doğal bir şekilde askıya alınmış.

Hangi şartlarda askıya alınabileceği hizmet sözleşmemizde yazıyor.Bu sözleşme sipariş esnasında 2 kez karşınıza çıkmaktadır.Şayet her CPU kullanımında askıya alan bir firma olsaydık, size bunu ilk bildirdiğimizde uygulardık Ahmet Bey.Askıya alma aksiyonu bizim en son çare olarak uyguladığımız bir şey.Neticede hizmet aldığınız sunucu paylaşımlı yani sizin sitelerinizle birlikte farklı müşterilerimizin de web siteleri mevcut.Burada genel çoğunluğun stabilitesini korumak adına kararlar almamız gerekiyor.

Mutlu günler dilerim.

Ek olarakta Veridyen'i öneren ve güzel düşüncelerini belirten tüm herkese içtenlikle teşekkür ederim.

ayrıca hata veren siteyi sizdeyken sildim sonrasında wordpress cron sorunu ile alakalı yeni bir sorun daha yaşadım ben yaşadığımı yazdım ve ödemesini yeni yaptığım halde sitelerimi başka bir yere taşıdım ayrıca 1 ay barındım sadece sizde ama ticketler iç yazışmalar hariç resimde mevcut

ayrıca ; eklemek isterim yedek alactım ama sizden gelen ticket;

Merhabalar,

Yedekleme alt yapımızdaki bir çalışma nedeni ile ilgili kısım şuanlık pasif durumdadır. Bu nedenle yedeklerinizi gece alıp tarafınıza ileteceğiz. Bu süre içerisinde destek biletinizi beklemeye alıyorum. Arkdaşlarım yedeğinizi oluşturduğu zaman yine bu destek bileti üzerinden yanıt verecek ve size indirmeniz için bir link iletecektir.

Saygılarımla,

Teknik Destek Uzmanı
Murat Can Sor
Mail Adresi: muratcansor@veridyen.com

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Veridyen firmasının hizmeti iyi fakat ileride sorun yaşamamak için politikalarını iyi okumanızı tavsiye ediyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

pndtl pndtl Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 22 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Ucuz ve kaliteli.

kaplan61 kaplan61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Peyzaj
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Ben tavsiye etmiyorum. Arayüz, özellikler iyi fakat İki farklı hosting hesabımda iki farklı wp site ve tema var. Fazla hit yok cpu aşma imkansız fakat 10-15 sn de açılıyor. Düz tema dahi olsa bile. Özellikle akşam gece saatleri daha kötü. Ve her ne hikmetse bu saniyeleri bir kere bekledikden sonra hızlanıyor. Sanki siteye uzun süre girilmediği zaman server kendini standby a alıyormuş gibi oluyor.

sergennaslan sergennaslan Razer Gold %80 Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 784
  • Beğeniler 251 / 253
  • Ticaret 102, (%100)
Bu konu başlığını ne zaman görsem, veridyenin öldüğünü düşünüyorum.

Veridyen Veridyen www.veridyen.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ISP
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 136 / 174
  • Ticaret 11, (%100)

kaplan61 adlı üyeden alıntı

Ben tavsiye etmiyorum. Arayüz, özellikler iyi fakat İki farklı hosting hesabımda iki farklı wp site ve tema var. Fazla hit yok cpu aşma imkansız fakat 10-15 sn de açılıyor. Düz tema dahi olsa bile. Özellikle akşam gece saatleri daha kötü. Ve her ne hikmetse bu saniyeleri bir kere bekledikden sonra hızlanıyor. Sanki siteye uzun süre girilmediği zaman server kendini standby a alıyormuş gibi oluyor.

Merhaba,
Genel olarak bu yönde bir geri dönüş almıyoruz.Bazı sitelerde yazılımsal kaynaklı 4-5 saniye gibi bir sürede açılma süreleri görebiliyoruz ama 10-15 saniye civarında süreyle hiç karşılaşmadık.Sizden ricam bu konuyla ilgili "Ufuk Bey'in bilgisi var" şeklinde not düşerek destek bileti gönderebilirseniz site ve sunucu kaynaklı derin bir araştırma gerçekleştirelim.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Şimdi taraf tutmak gibi olacak ama Veridyen gerçekten işini düzgün yapan ve ciddi anlamda çözüm odaklı destek sağlayan nadir firmalardan biridir.

sergennaslan sergennaslan Razer Gold %80 Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 784
  • Beğeniler 251 / 253
  • Ticaret 102, (%100)

Veridyen adlı üyeden alıntı

Merhaba,
Genel olarak bu yönde bir geri dönüş almıyoruz.Bazı sitelerde yazılımsal kaynaklı 4-5 saniye gibi bir sürede açılma süreleri görebiliyoruz ama 10-15 saniye civarında süreyle hiç karşılaşmadık.Sizden ricam bu konuyla ilgili "Ufuk Bey'in bilgisi var" şeklinde not düşerek destek bileti gönderebilirseniz site ve sunucu kaynaklı derin bir araştırma gerçekleştirelim.

Hocam aynı sorun bende de var, sitenin ilk açılışı 10-12sn sürüyor ondan sonra çok hızlı şekilde devam ediyor. Lakin ilk açılışlar hep yavaş.

Destek bileti atıyorum?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al