wmaraci reklam

Bunu kodlayacak biri lazım

7 Mesajlar 926 Okunma
smmexpress

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

kendim1 dk ayırarak yaptım kodlama becerim o kadar iyi olmadığı için diğer kısımları ayarlayamadım.Renkler sorun olmaz uyumlu olsun yeter.

Kendimde kodlamaya çalışıyorum ama değiştirme butonu yapamıyorum ve uzun yazınca kısalttırmayı bilmiyorum.

Aradığım özellikler:
Yazı çok uzun olunca otomatik kısalacak "...." ibaresi gelirse sonuna güzel olur.(olmuyorsada sorun olmaz bana)
Değiştir butonu olacak

bu iki özelliği arıyorum.Eğer bunu kodlayarak bana yardımcı olabilecek varsa ileride wordpress içinde tema çizmek istiyorum gene kodlamada yardımcı olabilir.Elimde psd vardır isterse verebilirim.

Bunu mybb de tema için kullanmak istiyorum kod yapısı html olduğu için pek sıkıntı olmaz muhtemelen.

Bu tür şeyler için para veremem her ne kadar bu işlerde ilerlemeye çalışsamda ben bir öğrenciyim.

Ekstra bir sorum daha olacaktı sizlere wordpress teması çizsem ücretsiz kodlayabilecek bir arkadaş varmıdır.Eğer kodlayan arkadaş isteyenlere satar o iş ona kalmış yanlız.(Satar vs gibi işlerde hiç bir gelir istemiyorum zaten ben kendi sitemde kullanacam başka şekilde dağıtım vs işleri yapmak isterse o arkadaşa kalmış.)

Biraz saçma ve uzun oldu sanırım kusuruma bakmayın lütfen eğer bir yerde de hata yaptıysam özür dilerim yardım eden herkesede teşekkürler

wmaraci
reklam

ulasw ulasw WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek PHP
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 7 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
http://www.jquerynewsticker.com/ burdaki sistemin tasarımını kendine göre düzenleyebilirsin

maybe 1 day! but not today! | w2z.org

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
saolun teşekkür ederim ama hala wordpress teması kodlamayı kabul edecek varmı diye merak ediyorum.Satmak isterse pay falanda istemiyorum ama bana ücretsiz kodlamalı

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

saolun teşekkür ederim ama hala wordpress teması kodlamayı kabul edecek varmı diye merak ediyorum.Satmak isterse pay falanda istemiyorum ama bana ücretsiz kodlamalı

Her şeyi ücretsiz beklemeyin. Emeğin karşılığını verin. ;)

wmaraci
wmaraci

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)
Kimse ortada bir tasarım olmadıktan sonra ben ücretsiz tasarlarım diyemez sanırım. Yani bu işleri bilenler diyemez en azından. Tasarımını yap ücretsiz kodlayan var mı diye o zaman sorarsın. Olmazsa kodlatırsın, yine olmazsa satarsın tasarımını. Bunların hepsi tasarım güzel olursa olur tabi.

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
hocam niye eleştiriyorsunuz hemen ben zaten belirttim bunun içinde her halde para alınmaz ha wp için tema kodlamak mı eğer ücretsiz kodlanmasını istiyorsam uğraşmalıyım doğru bende zaten saçma sapan şeyler yapmayacam ha kodlayacak varsa biraz acele edip bitiririm onun için demiştim bende.

Daha öncede belirttiğim gibi kodlamayı kabul eden olursa zaten satma yetkisini ona verecem vede pay almayacam daha ne olsun param gerçekten yok bende öğrenciyim verememde para ama başka şekilde ödeme yolları üretebiliriz ben teklif ettim eğer yapacak çıkarsa acele edip bitiririm diye.

Ha söyleyim ben 4x4 lük biri değilim ps tasarımların günümde olursam harika şeyler yaparım ama günümde olmazsam hiç bir şey yapamam halime bağlı yinede kodlayabilecek en azından kodlanırmı diye değerlendirecek olan varsa sadece benim çizdiğim değil internette psd paylaşımı olan kodlanmamış çok güzel temalar var seçenek çok

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

hocam niye eleştiriyorsunuz hemen ben zaten belirttim bunun içinde her halde para alınmaz ha wp için tema kodlamak mı eğer ücretsiz kodlanmasını istiyorsam uğraşmalıyım doğru bende zaten saçma sapan şeyler yapmayacam ha kodlayacak varsa biraz acele edip bitiririm onun için demiştim bende.

Daha öncede belirttiğim gibi kodlamayı kabul eden olursa zaten satma yetkisini ona verecem vede pay almayacam daha ne olsun param gerçekten yok bende öğrenciyim verememde para ama başka şekilde ödeme yolları üretebiliriz ben teklif ettim eğer yapacak çıkarsa acele edip bitiririm diye.

Ha söyleyim ben 4x4 lük biri değilim ps tasarımların günümde olursam harika şeyler yaparım ama günümde olmazsam hiç bir şey yapamam halime bağlı yinede kodlayabilecek en azından kodlanırmı diye değerlendirecek olan varsa sadece benim çizdiğim değil internette psd paylaşımı olan kodlanmamış çok güzel temalar var seçenek çok

Ben sadece konuya açıklık getirdim, herhangi bir eleştiride bulunmadım ve ücretsiz wordpress kodlamasından bahsediyorum. Dediğim gibi güzel bir tasarım olursa ve wordpress'e entegre edilebilecek bir tasarım olursa kodlayabilecek kişilerin çıkması muhtemeldir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al