kendim1 dk ayırarak yaptım kodlama becerim o kadar iyi olmadığı için diğer kısımları ayarlayamadım.Renkler sorun olmaz uyumlu olsun yeter.

Kendimde kodlamaya çalışıyorum ama değiştirme butonu yapamıyorum ve uzun yazınca kısalttırmayı bilmiyorum.

Aradığım özellikler:
Yazı çok uzun olunca otomatik kısalacak "...." ibaresi gelirse sonuna güzel olur.(olmuyorsada sorun olmaz bana)
Değiştir butonu olacak

bu iki özelliği arıyorum.Eğer bunu kodlayarak bana yardımcı olabilecek varsa ileride wordpress içinde tema çizmek istiyorum gene kodlamada yardımcı olabilir.Elimde psd vardır isterse verebilirim.

Bunu mybb de tema için kullanmak istiyorum kod yapısı html olduğu için pek sıkıntı olmaz muhtemelen.

Bu tür şeyler için para veremem her ne kadar bu işlerde ilerlemeye çalışsamda ben bir öğrenciyim.

Ekstra bir sorum daha olacaktı sizlere wordpress teması çizsem ücretsiz kodlayabilecek bir arkadaş varmıdır.Eğer kodlayan arkadaş isteyenlere satar o iş ona kalmış yanlız.(Satar vs gibi işlerde hiç bir gelir istemiyorum zaten ben kendi sitemde kullanacam başka şekilde dağıtım vs işleri yapmak isterse o arkadaşa kalmış.)

Biraz saçma ve uzun oldu sanırım kusuruma bakmayın lütfen eğer bir yerde de hata yaptıysam özür dilerim yardım eden herkesede teşekkürler