freelance iş ilanları

AKK'den Kurtulma Harekâtı! [184.000+ imza!] change.org/akk !

175 Mesajlar 30.988 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

brown adlı üyeden alıntı

Olum yine mi senmişsin ya :D Bertuğ seninle konuşmadı mı bide yaşıma laf atmış. Ben bu sefer cevap vermicem sen olduğunu görsem yazmazdım ama emin ol işler böyle yürümüyor. Hep yanlış yerlerden giriyon olaya.

Yav bak yine tutamadım kendimi. İyi diyon hoş diyon da para kazanıyorum diye bişi yok. Eylemlerin, baş kaldırışların yaptırım gücüne daha önce hiç şahit olmadın mı ? Eylemler hükümetleri bile nelerden vaz geçiriyor. Bu da bizim eylemimiz, emin ol yeterli güce ulaşırsa amacına da ulaşır.

baştan beri ben olduğumu bilmiyordun dimi :D ama ben biliyordum ama kısacası nasıl bi ülkede yaşadığını biliyorsun bu tarz şeylerin olası olmadı bir ülkedeyiz bunun olması için baştan sona değişmek lazım, fakat halk bunun bilincinde değil ki hala devam ediyor, mayına basan şehidin bi protezi için evini elinden almaya çalışan normalde ücretsiz olması gerekirken , işçiye emektara verilen önem , engelliye verilen önem, kadınımıza , bu tarz şeyler bile ne kadar önemli o kadar çok imza, şikayet, yürüyüş varki bunların çoğu göz ardı ediliyor baştakilerin suçu, bizde korku politikası var devlet halkı korkuttumu olay bitti ama halk devleti korkuttumu o iş hemen olur yada seçim vaadi olur ülkemizde işler böyle yürüyor eğer işlerine gelmezse o yürüyüş teröre bağlanır, yani her şeyin daha iyi olması için yöneticilerin iyi olması lazım , devletin bu tarz şeyleri yapması lazım zaten yurt dışındaki katı ana yasa ve insana hatta hayvana verilen önem maalesef bizde yok

wmaraci
reklam

CookaCoola CookaCoola WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 72 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar çok teşekkür ederim hepinize. Yardımlarınız önemli anında bilgiye Buradan ulaşabilirsiniz, eksik olmayın.

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)

cihaneken adlı üyeden alıntı

Kampanyayı kazanç kapısına çevirdiler artık.

Arkadaşlar kampanyayı kimse imzalamasın mesajlarımızı gördükleri halde bile cevap atmıyorlar tamamen cıkar amaçlı bir sistemdir bu hemen konuyu repor ediyoruz

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)

darkthepro adlı üyeden alıntı

baştan beri ben olduğumu bilmiyordun dimi :D ama ben biliyordum ama kısacası nasıl bi ülkede yaşadığını biliyorsun bu tarz şeylerin olası olmadı bir ülkedeyiz bunun olması için baştan sona değişmek lazım, fakat halk bunun bilincinde değil ki hala devam ediyor, mayına basan şehidin bi protezi için evini elinden almaya çalışan normalde ücretsiz olması gerekirken , işçiye emektara verilen önem , engelliye verilen önem, kadınımıza , bu tarz şeyler bile ne kadar önemli o kadar çok imza, şikayet, yürüyüş varki bunların çoğu göz ardı ediliyor baştakilerin suçu, bizde korku politikası var devlet halkı korkuttumu olay bitti ama halk devleti korkuttumu o iş hemen olur yada seçim vaadi olur ülkemizde işler böyle yürüyor eğer işlerine gelmezse o yürüyüş teröre bağlanır, yani her şeyin daha iyi olması için yöneticilerin iyi olması lazım , devletin bu tarz şeyleri yapması lazım zaten yurt dışındaki katı ana yasa ve insana hatta hayvana verilen önem maalesef bizde yok

Bilsem daha dikkat ederim :D Haklısın bizim ülke pek de ileri değil bu tarz konularda. 3. dünya ülkesi konumundayız. Ama bi umut işte çok çekiyoruz bu AKK'den.

Ek Olarak: Yalnız bir şey yeni dikkatimi çekti kampanya ile ilgili eleştirilerin hiçbirine cevap verilmemiş. Bu çok saçma. Siz daha kendinizi savunamazsanız nasıl başarıya ulaşalım ?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 72 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

brown adlı üyeden alıntı

Bilsem daha dikkat ederim :D Haklısın bizim ülke pek de ileri değil bu tarz konularda. 3. dünya ülkesi konumundayız. Ama bi umut işte çok çekiyoruz bu AKK'den.

Ek Olarak: Yalnız bir şey yeni dikkatimi çekti kampanya ile ilgili eleştirilerin hiçbirine cevap verilmemiş. Bu çok saçma. Siz daha kendinizi savunamazsanız nasıl başarıya ulaşalım ?

Cevap vermekten sıkıldık çünkü. Bit.ly uzantısından para kazanıldığını söyleyen insanlara cevap bile çok

pxjasius pxjasius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek PHP Dev.
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 57 / 53
  • Ticaret 7, (%86)
17 yaşındaki daha reşit bile olmayan birinin interneti kendi üzerine olmayan birinin yürüttüğü kampanya biryere varamaz çok önceden bende imza attım kaç zaman geçti hayla doğru düzgün birşeyler olmadı doğru düzgün insanlar yönetmiyor önceden 55 k insanın imzasıyla 3 mb e yükselmiş resmen 4 katına yaklaştı bu imza hayla bir olay hareket göremedik. maalesef bu kampanya başarıya ulaşamaz bu arkadaşta kendi forumunda forumculuk oynamaya devam etsin...

• Üyelik 03.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 72 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

pxjasius adlı üyeden alıntı

17 yaşındaki daha reşit bile olmayan birinin interneti kendi üzerine olmayan birinin yürüttüğü kampanya biryere varamaz çok önceden bende imza attım kaç zaman geçti hayla doğru düzgün birşeyler olmadı doğru düzgün insanlar yönetmiyor önceden 55 k insanın imzasıyla 3 mb e yükselmiş resmen 4 katına yaklaştı bu imza hayla bir olay hareket göremedik. maalesef bu kampanya başarıya ulaşamaz bu arkadaşta kendi forumunda forumculuk oynamaya devam etsin...

Aynı kafayla devam ediyorsunuz beyfendi. Yok altyapıyı bahane ettiler cevapladık yok gereklılıgını savundular cevapladık kişisel olarak hakaret edildi sustuk ama burada kişisel menfaati olmadan bir şeyler yapan insanlara destek olmayacaksanız köstek de olmayın. Yıllardır süren uygulamayı 1 ay içerisinde kaldıracağını düşünmek ahmaklıktır. Bu tür olaylara cevap vermeyeceğim, nasıl davranılacağını en azından bilginiz olmadan konusulmayacagını ogrenmenız dılegıyle.

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Burada insanlara ağır abi lafları yapma. Dh'deki konuda başta ad.fly linkin vardı. Bit.ly'den para kazanılmadığını herkes biliyor.

• Üyelik 03.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 72 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

İsa adlı üyeden alıntı

Burada insanlara ağır abi lafları yapma. Dh'deki konuda başta ad.fly linkin vardı. Bit.ly'den para kazanılmadığını herkes biliyor.

O olayın 10 dakika içerisinde çözülüp 1 saat 15 dakika sonra konunun banlanılmasını daha sonra tekrar açılmasını nasıl görüyorsun? Konunun başından beri muhalefet yapan bir insanın laflarını kaale alınması gerekmiyor. Bir yapılanma olur muhalefet yaparsın, herkesin yararına olan uygulamaları muhalefet işine dönüştüremezsin. Kolay gelsin.

madalyon madalyon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)
akk den tamamen kurtulmak saçmalık , anca sınır yükseltilir aksi halde 60tl lik interneti başka amaçlarla kullanırlar. ama en az 250 300 olması lazım göz göre göre kandırıyor *****.

wmaraci
Konuyu toplam 7 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 7 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al