wmaraci reklam

Web Sitesi Olanlara Kötü Haber! AdBlock Yeni tarayıcısını Tanıttı

53 Mesajlar 6.904 Okunma
wmaraci reklam

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)

hewsel adlı üyeden alıntı

Web sitelerinden 3 kuruş reklam parası almak bu 3 kuruş ile olsada site giderleri için ek finans sağlamak elbette herkesin hakkı
Ama 3 kuruş para kazanmak benim gözüme reklam sokmaya çalışanlara güzel cevap olmuş.

Gözünüze reklam sokan sitelere girmeyin siz de...

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!
wmaraci
reklam

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Adsense düşünsün. Gösterim başına ücret veren bir sürü site var. Bunun yanında Adsense aracısız reklam vermek isteyen reklamveren de sabit resim ya da sabit resim üzerinden köprü reklam verebilir. Özetle kaliteli site Adblock olsa da olmasa da o parayı kazanır. Şu habere ağlayanların çoğu illegal site sahipleri.

• Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)

NK1864 adlı üyeden alıntı

Adsense düşünsün. Gösterim başına ücret veren bir sürü site var. Bunun yanında Adsense aracısız reklam vermek isteyen reklamveren de sabit resim ya da sabit resim üzerinden köprü reklam verebilir. Özetle kaliteli site Adblock olsa da olmasa da o parayı kazanır. Şu habere ağlayanların çoğu illegal site sahipleri.

İllegalliği kim belirliyor? Siz mi? Google siteyi kabul edip reklam koyuyorsa kimsenin bişey demeye hakkı olmaz. Aracılık yapmak daha mı legal web sitesinde reklam yayınlamaktan? En büyük ve kurumsal siteler bile reklam şirketleri ile çalışıyor. Doğrudan kendi reklamını alabilecek kaç site var sizce?
kramper

kişi bu mesajı beğendi.

kramper kramper <?php echo "hi world!" ?> Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım &amp; SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)

ReXTeor adlı üyeden alıntı

Bilmem. Hiç aklıma gelmemişti açıkcası zaten çok bi geliri de yok ama sırf siz istediğiniz için kullanacağım :)

Yok hocam istemek yada hata bulmak falan değil amacım. Merak ettim bir yavaşlık-eksiklik mi mevcut diye. Koyduysanız denemek isterim :)

wmaraci

• Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)

kramper adlı üyeden alıntı

Yok hocam istemek yada hata bulmak falan değil amacım. Merak ettim bir yavaşlık-eksiklik mi mevcut diye. Koyduysanız denemek isterim :)

Dün ben bir süre denedim. AdBlock kullananları engelliyor. Ama Türkçe bir uyarı vs gösterse daha iyi olur. Bir de zaman zaman AdBlock kullanmayanları da engelliyor, nedenini anlamadım. O yüzden de kaldırdım.
kramper

kişi bu mesajı beğendi.

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)
"Web Sitesi Olanlara Kötü Haber!" başlığı biraz saçma olmuş. Sonuçta her internet sitesi olan reklam yayınlamıyor.

Ayrıca Adblock bağış sistemini devreye soksa da bağış yapsak. İşini çok iyi yapıyor sonuçta, az da olsa hakkını vermek lazım.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Popup dışında dahi tüm yerleşik olan reklamları engellediği kesin mi:)

• Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)

Karikatürname adlı üyeden alıntı

İllegalliği kim belirliyor? Siz mi? Google siteyi kabul edip reklam koyuyorsa kimsenin bişey demeye hakkı olmaz. Aracılık yapmak daha mı legal web sitesinde reklam yayınlamaktan? En büyük ve kurumsal siteler bile reklam şirketleri ile çalışıyor. Doğrudan kendi reklamını alabilecek kaç site var sizce?

Google illegal sitelere zaten reklam vermiyor ne saçmalıyorsun bilmiyorum. Okuduğunu anlamadan yorum yapıp ortalığı germeye uğraşma.
Adsense aracısız reklam demek, Adsense gibi aracı firma kullanmadan reklam vermek demek. Yeni mi uyandın bilmiyorum da ciddi algı sorunun var. Bir yüzüne su çırp da öyle gel.

• Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)

NK1864 adlı üyeden alıntı

Google illegal sitelere zaten reklam vermiyor ne saçmalıyorsun bilmiyorum. Okuduğunu anlamadan yorum yapıp ortalığı germeye uğraşma.
Adsense aracısız reklam demek, Adsense gibi aracı firma kullanmadan reklam vermek demek. Yeni mi uyandın bilmiyorum da ciddi algı sorunun var. Bir yüzüne su çırp da öyle gel.

Sen ne yazdığını bilmiyorsun hocam :D Adblock denen şey google reklamlarını da engelliyor. Madem google illegal sitelere reklam vermiyor, ve adblock da google reklamlarını da engelliyorsa demek ki sadece illegal siteleri değil legal siteleri de engelliyor. Bi kaç saat düşün öyle gel sen. Önce ne yazmak istediğini düşün, sonra yazmak istediğinle yazdığın şey aynı mı ona bir bak, sonra yazılan cevapları anlamak için az ara ver, iyice düşün, sen de anlayabilirsin.

• Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)

Karikatürname adlı üyeden alıntı

Sen ne yazdığını bilmiyorsun hocam :D Adblock denen şey google reklamlarını da engelliyor. Madem google illegal sitelere reklam vermiyor, ve adblock da google reklamlarını da engelliyorsa demek ki sadece illegal siteleri değil legal siteleri de engelliyor. Bi kaç saat düşün öyle gel sen. Önce ne yazmak istediğini düşün, sonra yazmak istediğinle yazdığın şey aynı mı ona bir bak, sonra yazılan cevapları anlamak için az ara ver, iyice düşün, sen de anlayabilirsin.

Kusura bakma birader. Ben genelde ortalama zekayı baz almaya gayret ediyorum ama arada senin gibileri de düşünmek gerektiğini unutuyorum. Neticede Allah vergisi bu da tabii. Yok saymak olmaz.
İyi bir siten varsa zaten firma ya da kişi sana reklamını her türlü verir. Bunu da firma ya da kişinin vereceği reklamı sabit resim ya da gif reklam olarak sitenin widget alanına eklemen yeter. Bunu nasıl yapacağın konusunda bilgin yoksa özelden mesaj at anlatırım. Hatta Bilal'e anlatır gibi de anlatırım. Sabırlı biriyimdir merak etme. Neticede sevaptır.
Azıcık kod bilgin varsa zaten reklama ekleyeceğin kodlarla Adblok engelinden kurtulabilirsin. Adblock'un çalışma prensibi kısırdır zaten. Zannediyorum 33 senede bu noktaya geldiğine göre benim bu anlattığım kodu anlatmaya kalksam bir 33'ü daha devirmen gerekir ki ayakkabı numarası ile zekası paralel birinin bunu anlaması hayli güç.
Aziz Nesin'in sevdiğim bir sözü vardır:
Bir halt bilmiyorsun, işin kötüsü bir halt bilmediğini de bilmiyorsun.
Şimdi senin bunları anlamanı beklemek her ne kadar eşşeğe hendek atlatmaya benziyecek olsa da işte yazdık bir defa.
Allah bir yerden kısar bir yerden verir. Üzülme. Senin de becerdiğin birşey çıkar elbet.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al