wmaraci reklam

2000 Tl ye Editörlük

25 Mesajlar 3.082 Okunma
wmaraci reklam

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
alan adı host tamam kısmı komik olmuş. gerçekten güldüm.

anladığım kadarı ile hazırda 2bin lira yok. tamamen sitenin tutması ve bu ay sonu adsensden 40bin lira kazanmayı planlıyorsunuz.

komik ama yazdıklarınızdan bu anlaşılıyor.

ciddi ek: programlama bilenlere program yazdırmayacaksınız sadece makale yazacaklar. makale alım-satım bölümünden ilgili konularda sürekli çalışacak kişiler bulabilirsiniz. daha ucuza gelir ve daha güvenilir olur. daha planlı ilerlemiş olursunuz.

wmaraci
reklam

jarmen jarmen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 24 / 72
  • Ticaret 1, (%100)
Bu bilgilere sahip kişi anca boş zamanlarında çalışır bu paraya
secret1071

kişi bu mesajı beğendi.

FilKafa FilKafa Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 41 / 57
  • Ticaret 7, (%100)
Dostum bu yolda sana başarılar dilerim.bizim turk halkının meşhur hareketidir.aldırma işine bak.ama unutma kul hakkı yeme. Her tatlı tatlı yediğin acı acı çıkar. Bence işinde iyi olabilirsin.işinde başarılar dilerim.
Bu tarz konularda forumdan değil gazete veya işkur gibi merkezlerden talep et ve home office iş de
Selamlar
secret1071

kişi bu mesajı beğendi.

codlife codlife WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

WpÖmerFaruk adlı üyeden alıntı

Ayda 500k ile minimum 40bin tl hedefiniz var öyleyse? Bence biraz daha araştırın ve bu işlerin ha deyince olmayacağını fark edin. Aylık 2000tl editörlük konunuzun başlığı ama bu 500K-1M ziyaretçi varsayımıyla. Ben sizin projenize girsem 1 yıl sonra bana 2000 TL veremeseniz ne olacak? Ki bu büyük bir ihtimal. Bu iş zannettiğiniz kadar kolay olsa sadece şu forumda bile aylık 1-2-3 milyon ziyaretçiden fazlasıyla ilgilenen arkadaşlar var. Herkes zengin olurdu :) Amacım hevesinizi kırmak değil ancak bence daha somut verilerle ve daha cazip şekilde gelin. İşiniz daha kolay olacaktır eminim.

Ömer bey bugün kü oyunlar için video çeken kişilerden illa ki haberiniz vardır.Aylık 15-20 bin dolar kazanıyorlar.Yaptıkları tek şey oyun oynarken komik bir şeyler anlatıp video çekmek.Hakkıyla kod yazan kişiler için bence gayet makul çünkü bu kurulacak 20 kişilik ekiple hedef sağlam bir kaynak olmak yazılım alanında.Ve ingilizce çeviri de olacağı için 1000 k ulaşılabilir bir hedef.Ben konuyu takipte kalacağım.Somut veriler demişsiniz 500k ya 1000k ya nisan ayında ulaşılabilir.Bu yüzden dediğim gibi yine takipteyim.

wmaraci
wmaraci

WpOmerFaruk WpOmerFaruk blogkurdu.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress Geliştiricisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)
Üzgünüm ama yaklaşımınız biraz hayalperestçe :) Siz video çekenleri ocak-şubat-mart-nisan yani 4 ay gibi bir sürede ayda 20k kazandığını sanıyorsunuz sanırım :) Eğer öyleyse ciddi bir yanılgı var orada. Çünkü o insanlar hem video ile daha viral bir içerik üretiyor daha takip edilesi her gün izlenesi şeyler üretiyor hem de uzun bir süreden sonra 20k para kazanıyorlar. Burada kendinizi çok iyi ifade edemediğinizi "varsayıyorum". Ama bu şekilde çok ortak bulacağınızı da zannetmiyorum. Umarım dediğiniz gibi başarılı bir projeye sahip olursunuz. Kolaylıklar.
OzanP

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkürler Ömer Bey.Ekip bir kurulsun bir çalışmalar başlansın.Ben çok rahat tutacağını düşünüyorum.Anlayışınız için teşekkür ederim.

aHoruz aHoruz Bilir Kişi Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)

codlife adlı üyeden alıntı

Ömer bey bugün kü oyunlar için video çeken kişilerden illa ki haberiniz vardır.Aylık 15-20 bin dolar kazanıyorlar.Yaptıkları tek şey oyun oynarken komik bir şeyler anlatıp video çekmek.Hakkıyla kod yazan kişiler için bence gayet makul çünkü bu kurulacak 20 kişilik ekiple hedef sağlam bir kaynak olmak yazılım alanında.Ve ingilizce çeviri de olacağı için 1000 k ulaşılabilir bir hedef.Ben konuyu takipte kalacağım.Somut veriler demişsiniz 500k ya 1000k ya nisan ayında ulaşılabilir.Bu yüzden dediğim gibi yine takipteyim.

Adam 1000k dedi ya la. Hem de nisana kadar! Gerçi İngilizce çeviri olacakmış bak ozaman olur. :rolleyes:
codlife

kişi bu mesajı beğendi.

sedatttm sedatttm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 187
  • Beğeniler 55 / 54
  • Ticaret 76, (%100)
Meslek: öğrenci
2000tl ücretle 20kişi işe alacak!
peki ilk ay daha kazanamadınız ay sonunda 40bin ödeyebilecek paranız varmı?
Bu işin özeti 1 ay bütün işlerimi yaptıracak enayiler arıyorum. sonra hedefe erişemedik para yok. her ay böyle 3 5 enayi bulsam bütün projeyi masrafsız karşılamanın yolu sanırım
JumperTech

kişi bu mesajı beğendi.

JumperTech JumperTech Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 1705
  • Beğeniler 820 / 523
  • Ticaret 19, (%100)
Haykırarak güldüm bu konuya. :d

• Üyelik 14.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Sedat bey estf. Zaten ekip kurulduğunda ilk 2-3 ay içerik gireriz ardından hitimiz arttıktan sonra geliri paylaşırız.Hem 2000 tl yi niye küçük görüyorsunuz anlamadım.Nisandan başlıyarak site açık kaldığı sürece aylık 2000 tl gelir kötü mü ? Yapmayın gözünüzü sevim.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al