wmaraci reklam

10 kasım 2018 n11 saygısızlığı/rezaleti!

37 Mesajlar 3.743 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Ekşi de böyle bir başlık açılmış. N11 kullanmadığımdan haberim yoktu. Lakin tamamen kasti yapıldığını düşünüyorum. Koskoca bir firmanın 10 kasım günü siren kelimesini bile bile kullanarak bu cümleleri geçirmesi saygısızliktır. Zaten an itibariyle google play dahil her platformda topa tutulmuşlar. Seri bir düşüş ivmesi var. Bundan sonra gittigidiyor hepsiburada baş başa kaldı diyebiliriz. Son senelerde bu siren kelimesini malum bir kitle öne çıkarıp rahatsızlık belirtiyordu zaten bu saygısızlık ve forumda kullanamayacagim bir kelime taçlandırılmış oldu böylece.
https://eksisozluk.com/10-kasim-2018-n11-com-rezaleti--5842186?a=popular

Edit: Saçma sapan bir özür mesajı bence
Buyurun. Mobilden üyelik iptal etmeyi kaldırmişlar, pcden iptal ediliyormuş sadece.

https://twitter.com/n11com/status/1061590019993952258?s=19

wmaraci
reklam

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Sanırım sadece belirli kişilere giden bir bildirim olmuş. N11 uygulamasını kullanan, sürekli takip eden birisi olarak bana herhangi bir şekilde böyle bir bildirim gelmedi.
ebagcuvan biletshop

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Sosyal medyadan baktım birçok kişiye gitmiş bu mesaj. Siz görmemişsiniz belki de apar topar kaldırmaya başlamıslardır. Ya da gelmemiş olabilir fakat büyük bir çoğunluğa gitmiş.

Bir mail giderken bile ondan bundan izin alınırken bu tür bir mesajın tesadüfen veya yanlışlıkla gönderildiğini düşünmüyorum. Böylesine hassas günlerde renk belli etmektir bu.

sancar sancar Seo'nun bi tık ötesi. Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo - Web Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 16 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Alternatifi çok kullanmayız olur biter
samsa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

sancar adlı üyeden alıntı

Alternatifi çok kullanmayız olur biter

Kesinlikle öyle. Diyanet işleri başkanı da 10 kasımda keşke yunan galip gelseydi diyen Atatürk düşmanı bunu her fırsatta belirten fesli deliyi ziyaret etti mesela. Topluca bir mesaj veriliyor anlaşılan

samsa samsa Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)
kesinlikle kasti!
Hani olumlu düşünmeye çalışıp toplumsal pop Elize olmuş durumda pay çıkartmaya çalışmak demeye çalışıyorum ama bu bariz bir şekilde bizim değerlerimize hainliktir. Adını almak istemiyorum bunlar zaten kuruldu kurulalı nedense hiç benim ilgili mide çekmedi Hoşuma da gitmedi.
Ben zaten alışveriş yapmıyordum buradan isterim ki kimse de yapmasın.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

samsa adlı üyeden alıntı

kesinlikle kasti!
Hani olumlu düşünmeye çalışıp toplumsal pop Elize olmuş durumda pay çıkartmaya çalışmak demeye çalışıyorum ama bu bariz bir şekilde bizim değerlerimize hainliktir. Adını almak istemiyorum bunlar zaten kuruldu kurulalı nedense hiç benim ilgili mide çekmedi Hoşuma da gitmedi.
Ben zaten alışveriş yapmıyordum buradan isterim ki kimse de yapmasın.

Ülke adına inanılmaz işler başarmış bu uğurda can vermiş ve aramızdan ayrılalı yıllar geçse de borcunu asla ödeyemeyeceğimiz bir adamın ölüsü ile mücadele etme peşindeler anlaşılan.

O adam ne kadar büyük işler başarmış ki aradan onlarca yıl geçse dahi, bir takım kişilerde kuyruk acısı hala ilk günkü kadar taze kalmış ve bunun intikamını güder olmuşlar.

Diyanet işleri başkanı nasıl kasti bir şekilde o Cumhuriyet Atatürk düşmanıni ziyaret ettiyse, havalimanı kısmi açılışı nasıl 29 ekime denk getirildiyse bu mesaj da kasti bir şekilde gönderildi.

Ama şunu unutmamak gerek, Atatürk bu milletten silinmez ya da değersizleştirilemez itibarsızlaştırılamaz. Atatür bu ülkenin mektubunun üzerindeki mühürdür. O mühür zedelenirse içindekiler etrafa saçılır, bir daha birleşmemek üzere her şey ayrılır.

Çok çok hassas bir konu bu. Yara açıp kaşımaya çalışıyor birileri anlaşılan umarım sonu kötü bitmez. Bu ülke hala ayaktaysa sebebi Atatürk ve Atatürkçülerden ötürüdür.

weblife11 weblife11 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad Ç** I**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 59 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Ülkemizin uluslararası camiada bir itibarı varsa bu Atatürk sayesinde. Hatta Atatürk bu dünyadan göçtüğünde bütün ortadoğu liderleri onu örnek almaya başlamışdı. Siz bakmayın şimdiki ortadoğunun haline, Irak, İran, Suriye, Afganistan buralarda Atatürk'ü örnek alan devlet başkanları sayesinde laiklik vardı, sanayileri vardı, üniversiteleri vardı.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Ekşiden bi açıklama yaptılar

https://eksisozluk.com/entry/83205424

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

Kadirphp Kadirphp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PHP Geliştirici
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 20 / 48
  • Ticaret 5, (%100)
Merhabalar Mertcan

Açıklamayı okudum, tamamı ile fasa fiso, sallamasyon, geçiştirme amacıyla yapılmış bir açıklama.

N11 Daha öncede kullandım, müşterinin değil, satıcının yanında olan bir platform, zaten n11 hakkında açılan şikayetlere baktığınızda bu dediğimi destekliyor.

Ebedi Şef Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıldönümünü bildikleri halde, hassas olan mevzuları, Daha önceden kullanarak, ve bunu 11.11 ' e denk getirmeyi başarmak, gerçekten bir başarı öyküsüdür.

Farklı bir gün olsaydı, ir problem olmayabilirdi, ancak açıklamada bile adeta dalga geçer gibi "siren" konusuna değinmek, nekadar küçük, nekadar rezil, nekadar kendilerini belli eden bir kuruluş olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.
FurkanCanoz Ranay

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al