wmaraci reklam

Askere gidiyorum. Havacı Kütahya

8 Mesajlar 2.956 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

simao simao WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 29 / 47
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

26 yaşında Elektronik haberleşme iki yıllık bitirip Aöf 4 geçerken terk edip askere gidiyorum (okul 2 yıl uzadı ) bu yıl dahil :) 28-29 yaşında askere gitmektense şimdi gitmem gerektiğini düşündüm. yaşımın büyüklüğü ve ilerde kısa dönem yapsam bile iş hayatımı etkileceğini düşünerekten böyle bir karar aldım

12 aylık askerlik görevimi tamamlamak üzere kasım celp döneminde gidiyorum

acemi birliği

Hava er eğitim tugay komutanlığı / Kütahya çıktı

İçinizde burda askerlik yapan var ise birlik hakkında bilgi verebilir mi havasının soğuk olduğunu biliyorum onu çokça duydum. onun dışında acemilik nasıl geçti klasik asker şakalarından ziyade ciddi cevaplarsanız sevinirim. Ayrıca hakkınızı helal edin benden yana helal olsun.
gokenim AzX66 mkahraman

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

mutlux mutlux WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1231
  • Beğeniler 303 / 212
  • Ticaret 40, (%100)
helal olsun hayırlı tezkereler
simao

kişi bu mesajı beğendi.

Hyperaktif Hyperaktif WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kendi İsteği ile İşsiz
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 9 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
3 ay sözleşmeli eğitimi gördüm orada. Havası soğuktur kalın giyin . Çavuşlara komutanım demeyi öğreneceksin banyo olayı iyidir akşam belirli saatlerde sıcak su var rahat duşunu alırsın . Güzel güzel yürürsünüz kartal p3nçesinde . Bol bol iştimaya toplanırsınız aklıma gelenler bunlar sormak isteyeveğin birşey varsa yaz cevaplarım
AzX66 simao

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 29 / 47
  • Ticaret 2, (%100)

Hyperaktif adlı üyeden alıntı

3 ay sözleşmeli eğitimi gördüm orada. Havası soğuktur kalın giyin . Çavuşlara komutanım demeyi öğreneceksin banyo olayı iyidir akşam belirli saatlerde sıcak su var rahat duşunu alırsın . Güzel güzel yürürsünüz kartal p3nçesinde . Bol bol iştimaya toplanırsınız aklıma gelenler bunlar sormak isteyeveğin birşey varsa yaz cevaplarım

merhaba,

Sınıfım Piyade er Kıta çavuşu yazıyor ne demek oluyor görevi ne vs konu hakkında yardımcı olurmusun teşekkür ederim şimdiden.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
Hayırlı teskereler.
simao

kişi bu mesajı beğendi.

halitkara halitkara www.inancgroup.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek bilgi işlem - yazılım destek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 139 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
aldığın kararın yanlış olduğunu askerde anlayacaksın.simao . bende aöf ü 3.sınıfta bırakıp gitmiştim hatay/şırnak... hayırlı tezkereler.

• Üyelik 20.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 29 / 47
  • Ticaret 2, (%100)

halitkara adlı üyeden alıntı

aldığın kararın yanlış olduğunu askerde anlayacaksın.simao . bende aöf ü 3.sınıfta bırakıp gitmiştim hatay/şırnak... hayırlı tezkereler.

merhaba,

morel bozmazsan sevinirim evet bu bana bu yaştan sonra koyacak belki ama iş hayatım için öne çekmek zorundaydım asker ocağından kaçış yok ha bir sene ha üç sene sonra değişen bir şey olmayacak değişen tek şey askerlik süresi biri 6 ay biri 12 ay bu süre içinde kendi hayatımı daha fazla karartmanın anlamı yok 29-30 yaşında giden biri döndüğünde kim iş verir diye düşünmekteyim
halitkara

kişi bu mesajı beğendi.

Victoryksk Victoryksk Aracdk-Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 1599
  • Beğeniler 306 / 523
  • Ticaret 34, (%100)
Hocam hakkınızda hayırlısı olsun. Yaş ve tecrübe itibarı ile diğer erlerden yüksek seviyede olduğunuz için askerlikte de çok zorluk çekmezsiniz disiplinli ve saygılı olduğunuz sürece. Rütbeliler de askerler de size ona göre davranır.

Havacı olarak görev yapabileceğiniz yerler belli. Sonuçta piyade gibi jandarma gibi ülkenin dört bir yanında birliği olan bir kuvvet değil.

Bilişimle alakalı olduğunu söylersen seni ya muhabere(haberleşme, santral) ile ilgili bir yere ya da yazıcı olarak bir rütbelinin yanına verirler.

Evet acemi birliği bütün askerler için zor olur ama yapacak birşey yok. Sonuçta vatani görev. Allah iyilerle karşılaştırsın. Şimdiden hayırlı tezkereler.
simao

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al