wmaraci reklam
lidertakipci

Babanızla Aranız Nasıl?

25 Mesajlar 2.786 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TeamScriptim TeamScriptim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)
Bu forumda çeşitli sebeplerden dolayı babasından ayrı kalan insanlar var. Bu bir gerçek. Ne kadar kötü olsa da baba sonuçta. Böyle de bir gerçek var.
SonYazilim hsynnr

kişi bu mesajı beğendi.

Mustafa Kemal ATATÜRK!
wmaraci
reklam

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)
Gerçeği söyleyeyim babamı çok seviyorum küçükken ev geçimi için mermer ocağında çalışmaya gitti bilenler bilir bi gitti mi 6 7 ay sonra belki 1yıl sonra geliyorlar ayda 3 gün gelir ondada ne kadar hasret gidereceksin.İşte o zamanlarda fazla beraber olamadığımız için aramızda konuşurken bi soğukluk(Babanla konuşmuyor mussun hissi) var çok anlayışlı güler yüzlü biridir ama anneme anlattığım yada annemle konuştuğum kadar babamla konuşamam sevdiğimi bile söyleyemem.En kötüsü kaybetmekten çok korkuyorum Amcam Mermer ocağında iş kazası geçirip vefat edince Mermer ocağınada göndermiyorum. Babanızın kıymetini bilin bende bileyim kaybetmeden yaşayabildiğiniz kadar yaşayalım

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
Babanız size ne derse desin kızarsa kızsın döverse dövsün emin olun yokluğunda çok arayacaksınız keşke hayatta olsaydı diyeceksiniz.
Ne akraba ne eş ne dost babanızın yerini almıyor.
Tabi gençlik psikolojisi bizde zamanında senin gibi dusunuyorduk ama durum çok farklıymış yaş ve baba gidince anladık.

telegram: saydekofficial

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
benim babam beni hiç umursamaz, yok gibi düşünün. bu güne kadar 1 lira harçlık vermemiştir. kendisi tam bir telefon manyağıdır sürekli değiştirir. önceden her ay mesai alırdı, direkt telefon değiştirmeye. şaka gibiydi ama her ay yeni bir telefon. ben anadolu lisesi kazandım, çok uzak otobüse param yok diye göndermedi, ama telefon almaya parası vardı. endüstri meslek lisesi okudum, eve yakın diye. kıbrısta üniveriste kazandım param yok dedi göndermedi. 3 yıl sonra şuanki üniversitemi kazandım, 1 lira para vermedi. okula ilk başladığım 2-3 ay içinde 1000 lira para harcadım hepsi kendi yazın kasiyerlik yaparak kazandığım para, sonrasında kyk kredisi. kaldığım kyk yurt parasını bile annem kendi parasından gönderdi.

geçen sene yatay geçiş yaparım,eve çıkarım dedim. bana direkt para vermem dedi. babam beni neredeyse hiç aramaz. aradığı zaman "napıyon" der, iyiyim derim kapatır. 20 saniyeyi geçmez. arıyor dediysem ortalama 2-3 ayda bir arar! ve bana dediği şu lafıda hiç unutmam, "ister oku, istersen dışarda serseri ol umrumda değil"

wmaraci
wmaraci

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Allah'ım başımızdan eksik etmesin inşallah.

hsynnr hsynnr SEO Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 350 / 216
  • Ticaret 64, (%100)
Beterin beteri var benimki daha vahim :( invalid burada pek açmak istemiyorum

SEO 

glofrum glofrum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Tasarım , Öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 634
  • Beğeniler 160 / 85
  • Ticaret 0, (%0)
Babam?

cakarburhan cakarburhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 9 / 11
  • Ticaret 3, (%100)
Babalar ve oğullar..
Orhan Pamuk Kırmızı Saçlı Kadın adlı romanında bu konu üzerinde oldukça durmuştur elinizden gelirse okuyun derim.
Senin içindeki tarif edemeyeceğin hisleri (ki bende burda anlatamıyorum) o kitapta bulabilirsin.

www.insaatblog.com www.saryadesign.com
www.ingilizcehikayeler.org

PcDelisi PcDelisi Kısa bir ara Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 705
  • Beğeniler 227 / 226
  • Ticaret 387, (%100)
Baban sana karşı her ne kadar kötü olsada ve her ne kadar anlaşamamış olsanızda sonuçta babanız.. En kötü gününüzde yanınızda olacak 2 kişiden birisidir. Allah gecinden versin babanızı kaybettiğinizde veya çocuğunuz olduğunda bunu daha iyi anlarsınız.
Arkadaşın dediği gibi babalar soğuk görünür ama sıcaklığı, göçüp gittikten sonra fark edilir.

WebMoney hesabıma ödeme yapmadan önce mutlaka adresin güncel olduğuna dair bilgi isteyin.

Emrecik12 Emrecik12 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Makin
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 5 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Babamla aramda mesefeler çok. Aynı sofradan yemek yemeyiz. Ne zaman yesek tartısırız o yüzden. Ben kendi odamda Babamda annegille beraber sofrada yemek yer ben normal insanlardan çok farklıyım. Ben normal insanlardan çok farklıyım yıllardır böyleyim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al