wmaraci reklam
lidertakipci

Babanızla Aranız Nasıl?

25 Mesajlar 2.747 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

invalid invalid PHP Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Back-End Developer
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 38 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar babanızla aranız nasıl? Ben babam ile kendimi bildim bileli sorunluyum aramız soğuk sorun ne diye sorarsanız geçmişe dönüp bakıyorum ailemin yüzünü kızartıcak bişey yapmadım bir hata yapmadım. Annem ile aram iyi ama babam ile konusmaya calıstıgım zaman o öyle olmaz böyle olur sen bilmezsin yapamazsın diyor tersliyor sürekli. Bu arada 21 yaşındayım gayet olgun davranıyorum ve düşünüyorum çevremdeki insanlar da aynısını söylüyor. Bi ara baya bi aramız bozuktu hep eve babam uyuduktan sonra gelmeye başladım 2 hafta boyunca falan, anneme sormuş niye gelmiyor geç geliyor diye annem açık açık söylemiş sen böyle davrandığın sürece o daha çok seninle aynı ortamda bulunmak istemiyecek falan diye. Yarın için bi jest yapayım hediye alayım diye düşünmüştüm bir saat önce aradı napıyon oğlum dedi iyi baba calısıyorum sen napıyrsun dedim bende calısıyorum dedi adam gibi calıs efendi ol diyor ama bunu derken sakin bir şekilde demiyor kışkıştırıcı konusuyor baba dedim sen benim nasıl biri oldugumu bilmiyor musun dedim niye bu şekilde yüksek sesle konusuyorsun dedim adam telefonu suratıma kapadı. Eve sadece annem için gidiyorum üzülmesin diye. Adam başkalarına karşı çok iyi bana gelince kötü. Bir ara oturuyoruz bi kafede onun arkadaşları oğulları falan da geldi araba muhabbeti açıldı arkadaşları diyor valla ben oğluma veriyorum arabayı sorun yok gezsin tozsun bana nereye gittiğini söylediği sürece genç adam sonucta diyor. Benimki de diyor ki ben vermiyorum kendi calıssın alsın gezmesinde diyor biz genç olduk hep calıstık onun yaslarında diyor. Baba dedim senin gençliğinde daha telefon yoktu o kadar eskilerden bahsediyorsun diyorum eski kafalı davranma şu zamana bak diyorum bişey demiyor konuyu değiştiriyor. Anlatıcak çok şey var ama siz anladınız kısaca durumu ne yapmam gerekiyor? Adamla konusulmuyor bile dediğim gibi başkalarına karşı adam gibi adam herkes cok sever bana gelince esip kükrüyor beni dinlemiyor.. Ne yapmam lazım? Sıradan günlerde de konustgmuz şeyler; paran varmı diye soruyor varsa yine veriyor yoksa zaten veriyor ben hiç istemiyorum genelde para oluyor zaten. Başka türlü konusmyuoruz

wmaraci
reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Bazen babanın olmasını istersin.
hsynnr Victoryksk Trazzy

kişi bu mesajı beğendi.

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Bugün babamın doğum günü ve ona hediye aldım.

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Benimki dengesiz. Ne zaman alevlenip ne zaman söneceği belli olmuyor. Aldırmamayı öğrendim.

wmaraci
wmaraci

suskun009 suskun009 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Şuan işsiz...
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 127 / 85
  • Ticaret 17, (%88)
Ben sizin beklentilerinize göre yaşamak için bu dünyada değilim, siz de benimkilere...
- Bruce Lee

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Bir söz vardır bilmem bilir misiniz, babalar soğuk görünür ama sıcaklığı, göçüp gittikten sonra fark edilir.
melankolia ykismetli denizbabasi

kişi bu mesajı beğendi.

ChesterFiel ChesterFiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 86 / 274
  • Ticaret 7, (%100)
babamla bende kötüydüm. Araba felan isteyemezdim. Şimdi babamla çalışıyorum, herşey düzeldi. Araba yüzünden çok kavga ettik. Benim arabam dedikten sonra bir şey diyemezsin. O yüzden kendime araba alıyorum iyi yada kötü bir şey olduğunda benim arabam derim

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
sorun babada degildir belkide?
adamı su yasından sora degistirmekle ugrasma böle gayet güzel biri :)

MultiAnaliz.com

SonYazilim SonYazilim www.sonyazilim.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cad/cam/cae
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 298 / 299
  • Ticaret 61, (%98)
Arkadaşlar size ne kadar tersi gibi gelse bile hiç bir zaman sizin kötülüğünüzü istemeyecek hayattaki iki kişiden biri olduğunu onu kaybetmeden anlayın...

Ben babamı kaybettim! Siz hayattaykan kıymetini bilin o öyle biri ki gölgesi yetiyormuş en kötüsüde kaybedince anlamak..

Bazı şeyleri kaybetmeden kıymetini bilmeli...
PcDelisi

kişi bu mesajı beğendi.

SSD SSD HerTürlüDestek-Kayweb.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 595
  • Beğeniler 38 / 159
  • Ticaret 1, (%100)
Keşke bu kadar bencil olmasanız , babanızı babalar günü için değil her zaman sevmelisiniz 2011 yılında babamı kaybettim hep böyle babalar günün de rencide olmak moralimiz bozulmak zorunda mı inş başınıza gelmez ama yeter artık ne alırsan al bir kere sarıl ben sarılamasam da sen sarıl .
SonYazilim Victoryksk

kişi bu mesajı beğendi.

Sürekli destek verir. https://kayweb.net
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al